Son Dakika Haberler

Hasan Ekelik

Hasan Ekelik

​KONYASPOR VE TORKU MESELESİ

07 Eylül 2020
Malûmunuz olduğu üzere, son günlerde Konyaspor  gündemini meşgûl eden bir konu var:

Torku'nun önceki yıllarda olduğu gibi Konyaspor'a yeniden sponsor olması.

Konyaspor’a gönül verenler, bu konuda ne kadar istekli olduklarını göstermek adına sosyal medyadan #KonyaTorkuElele sloganıyla bir hareket başlattı.

Binaenaleyh, duruma kayıtsız kalmayan kulüp yetkilileri, yeni transferin imza töreninde şehrin sevilen markası olan Torku'ya bir jest yaparak,  yeni ürününü masada  sergiledi. Akabinde bu olay taraftarda büyük bir heyecan ve sevinç meydana getirdi.

Bu büyük heyecan ve arzunun  altında yatan temel neden ise; Konya’nın çok güvendiği, sahip çıktığı ve değer verdiği iki markayı yan yana görmek, buradan maddî manevî bir güç birliği oluşmasını arzu etmesiydi. Taraftar, geçmiş yıllardaki başarıları da göz önünde bulundurarak bu iki markayı birbirine çok yakıştırıyor.

Konya  çiftçisinin emek ve alın teriyle büyüyen, devlere kafa tutan , hazırcı anlayıştan ziyâde üreterek var olmaya çalışan yerli bir firma ile halkın takımı Konyaspor’un aynı ortak paydalar eşliğinde bir araya gelerek şehrin tanıtımı ve spor için de birlikte yürümesi Konyaspor taraftarının ortak temennisidir.

 Özünde bu birlikteliğin bu kadar istenmesinin nedeni  sıradan bir sponsorluk anlaşmasından ziyâde, şehrimizin genel yapısına uygun bir vizyon ve hedeftir.
Bu güç birliği hem Konyaspor’umuza  hem de şehrin en önemli firmasına  büyük katkılar sağlayacaktır. Temennimiz: Recep Başkan’ın da geçmiş kırgınlıkları unutarak, taraftarın bu isteğine maddî manevî omuz vererek, bu topraklardan aldığını tekrar bu topraklara ekmeye devam etmesidir.

Sağlıcakla...

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.