Son Dakika Haberler

pod mod ve coil

Eklenme Tarihi: 28.05.2019 - 01:15

pod mod ve coil

Merhaba, bugün sizlere pod mod ve coil hakkında bolca bilgiler sunacağız.
Türkiyenin en çok pod mod ve likit satıcısı olan angelvape.net sitemiz, sizlere bu makale ile pod mod hakkında bilmediğiniz her konuda yardımcı olacaktır.

Türkiye’de 1 senelik geçmişi olan pod mod elektronik sigaralar, elektronik sigaraların yerini alması pek zaman almasada bazı müşterilerimizin halen daha düşünceleri ve soruları bulunmakta.

Salt likitler ile tüketilen pod mod’lar türkiyede oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir.
Salt likitler yüksek nikotin oranları ile direk kana karışmasından dolayı sigara isteğini en çabuk ve hızlı bir şekilde kesmekte, sigara isteğini kesmesi nedeni ilede kısa kullanım sayesinde sigaradan kurtulmanıza sebep olmaktadır.

Bir çok elektronik sigara deneyenlerin bile pod moda geçtiğini her geçen gün görmekteyiz.Pod Modun avantajlarından faydalanmak isteyen kullanıcılar salt likitin hafifliği ve sigara isteğini %90 kesmesi nedeniyle tercih etmektedir.

Bir çok pod mod modeli olan türkiye piyasasında, fiyatlar 150 ile 240TL arasında değişmektedir.
Satışa sunulan ürünleri sıralayalım;
Aspire ZQ Vİ Pod Mod – 225TL
JUSTFOG C601 – 160TL
Justfog Minifit Pod – 150TL
Smok Nord Pod – 240TL
Vaporesso Renova Zero Pod – 235TL

Gibi sıralanan bu ürünler türkiyede en çok satılan ve sevilen pod mod cihazlardır.
Aynı gün kargo ve kapıda ödeme imkanı ile en kolay ödeme seçenekleri angelvape.net’de sunulmaktadır.

Genellikle 2ml tank salt likit kapasitesi bulunan bu cihazlar boyut ve çeşit, performans ve güç olarak sıralanmaktadır.Uygun fiyat ve performansı göz önüne alınarak sizlere en uygun pod mod cihazı seçimi yapmanızı öneririz.

Şimdi pod modlarda kullanılan salt likitlerden bahsedelim.
Salt likitler bir çok ünlü marka tarafından son yıllarda oldukça çok üretilmekte ve türkiyede satılmakta.Dinner lady,nasty juice ve ruthless gibi Amerikan ve Avrupa menşeili markalar türkiyede bolca satılmaktadır.

Müşteriler yerli salt likit tercih etselerde ithal ürün denemeyi sevdiğimiz için bu markalar türkiyedede bolca tüketiliyor.

Salt likitler 35-50MG olarak üretilen yüksek nikotinli, tuz nikotinden üretilen ve yüksek aromalı ve yüksek nikotinli sıvılardır.Normal e sigaralarda kullanılamayan bu likitler sadece pod mod cihazlara uyumlu olarak üretilmektedir.

Salt likitler diğer likitlerden biraz daha pahalı olmakla beraber daha uzun süre kullanıldığı için hem pahalı hem kullanışlıdır.Örnek vermek gerekirse sitemizde sattığımız 60ml likitleri 1 hafta gibi kısa bir sürede bitirilebilir ama salt likitler 30ml olmasına rağmen 15 20 gün kullanılmaktadır.Pod Mod sigaraların tank kapasiteleri en fazla 2/3ml olduğu için ve elektronik sigaralara nazaran daha az güce sahip oldukları için tek tank ile gün boyu bile içim sağlayabiliyorsunuz.

En uygun fiyatlara ve en hızlı kargo imkanına hemen https://www.angelvape.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.

0850 346 19 06 numaralı hattımızdan telefon ile destek alabilir aynı zamanda 0551 024 61 95 numaralı hattımız ilede whatsapp hattımızdan sorularınızı sunabilirsiniz.
Saygılarımızla.