Anasayfa Güncel Ekonomi Spor Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Kültür-Sanat Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

Windows 10 Pro İle Bilgisayarınızdaki Güvenlik Açığını Kapatın

08.04.2021 09:01:00

Bilgisayar kullanıcıları için en önemli konuların başında elbette güvenlik gelir. özelikle yaygın hale gelene bilgisyara korsancılığı gibi durumları aşmak için Windows 10 pro geliştirilmiştir.  Windows bu yaptığı yeni güncellemesi ile kullanıcıların güvenliklerini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Yani kendini güncelleyen Windows işletim sistemi, eskiye göre daha geliştirilmiş ve yine en sık karşılaşılan güvenlik açıklarını kapatması ile pek çok kişi tarafından kullanılmaya başlamıştır.  ayrıca Windows, kullanıcıları bu konuda uyarmıştır. Uyarılarına göre Windows 10 pro anahtarı kullanmaya başlamayan kişilerin bilgisayarları hala tehlike altında olduğu söylenmektedir. Peki, günümüzde nerede ise tüm işlerimizi bilgisayar ortamından yaptığımızı düşünecek olursak, bu türlü güvenlik açıkları kullanıcılar için bir tehdit unsuru olacaktır. dolayısı ile lisanslı Windows 10  pro satışı yapan güvenilir bir yerden satın alma işlemlerinizi yapmanız her bakımdan daha avantajlı olacaktır.


Bilgisayar Korsanlarına Karşı Windows 10 Pro İle Önlem Alın

Bilgisayar korsanlarının ilk hedefi lisanssız Windows kullanıcıları olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu durumda da çeşitli saldırılara maruz kalan bilgisayar kullanıcılarının nerede ise tamamı lisanssız Windows kullanmaktadır.  Eğer kişisel bilgisayarınızı veya işletme bilgisayarınızı tam manası ile korumak isterseniz, mutlaka Windows 10 satın al işlemi yapmanız gerekmektedir. bilgisayarınıza Windows 10 kurulumu yaptıktan sonra artık her anlamda kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.


Windows 10 pro satın al dediğinizde ise yine sizler için en iyi hizmeti veren bir web sitesine yönelmeniz tavsiye edilir. https://softexen.com adrese giriş yaparak bilgisayarınızdaki verilerin korunmasına destek olabilirsiniz. Windows 10 işletim sistemi dört farklı seçenekte karşımıza çıkmaktadır. Bunlar ise;

 
  • Windows 10 Home,
  • Windows 10 Pro,
  • Windows 10 Enterprise
  • Windows 10 Education

Ama bu işletim sistemlerinin en gelişmişi Windows 10 Pro diyebiliriz. Tam anlamı ile kullanıcı dostu olan Windows 10 Pro sayesinde, verilerinize yabancı kişiler veya bilgisayar korsanları erişim sağlayamaz. Ayrıca Windows 10 pro lisans satın al işlemi yaparak, daha pek çok kullanım özelliklerine de sahip  olabilirsiniz. 

DİĞER HABERLER