Son Dakika Haberler

Anadolu Ajansı haberine göre;

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)30.001,700,01-25,92
İş Bankası (C)7,1412,265,11
İş Bankası (Kur.)385.000,008,151,32
İş Fin.Kir.3,355,68-13,21
İş Girişim8,041,64-57,57
İş GMYO2,403,90-5,51
İş Y. Men. Değ.19,109,5215,08
İş Yat. Ort.2,884,35-14,36
İşbir Holding44,24-11,52-17,58
İşbir Sentetik Dokuma11,22

Işık Plastik5,481,11
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,92-1,08-19,30
İttifak Holding1,4915,50-33,18
İz Hayvancılık Tarım20,662,5814,78
İzmir Demir Çelik2,300,88-30,50
İzmir Fırça6,540,6217,63
Jantsa Jant Sanayi60,250,8445,36
Kafein Yazılım19,482,26-8,71
Kalekim Kimyevi Maddeler18,2020,77
Kaplamin24,661,31-27,04
Kardemir (A)7,368,5523,70
Kardemir (B)7,358,4139,47
Kardemir (D)8,188,9241,52
Karel Elektronik9,485,1040,98
Karsan Otomotiv4,1113,5426,46
Karsu Tekstil8,042,55-5,96
Kartal Yenilenebilir Enerji12,670,80
Kartonsan52,15-0,95-44,92
Katmerciler Ekipman1,451,40-16,30
Kent Gıda157,00-4,27-55,85
Kerevitaş Gıda4,489,00-31,91
Kervan Gıda12,467,0421,73
Kervansaray Yat. Holding0,66-7,04-47,62
Kiler GMYO2,223,26-11,55
Kızılbük GYO35,9012,12
Klimasan Klima9,59-3,3313,66
Koç Holding27,644,7835,14
Konfrut Gıda4,043,32-4,38
Kontrolmatik Teknoloji Enerji70,55-4,27198,94
Konya Çimento861,703,82-23,74
Koray GMYO7,110,0059,78
Kordsa Teknik Tekstil30,847,8398,33
Koza Altın120,204,2524,30
Koza Madencilik18,727,5220,85
Körfez GMYO5,78-1,03-0,34
Kristal Kola1,310,00-57,12
Kron Telekomünikasyon34,62-0,29-6,03
Kuştur Kuşadası Turizm202,00-0,5928,42
Kuyas Yatırım2,841,7923,48
Kütahya Porselen86,3011,3571,06
Kütahya Şeker Fabrikası28,30-0,63
Lider Faktoring3,3610,89-1,47
Link Bilgisayar26,881,66-14,93
Logo Yazılım42,503,6636,48
Lokman Hekim Sağlık11,955,7568,36
Lüks Kadife49,162,2971,20
Makina Takım3,192,24-6,45
Manas Enerji Yönetimi15,30-1,99
Margün Enerji8,690,23
Marka Yatırım Holding3,95-1,00-38,57
Marmaris Altınyunus173,20-1,1455,90
Marshall230,00-1,96-25,01
Martı GMYO0,932,20-63,58
Martı Otel1,783,49-16,43
Matriks Bilgi Dağıtım22,740,18
Mavi Giyim77,45-2,0950,07
Mazhar Zorlu Holding30,560,86-2,92
Meditera Tıbbi Malzeme34,902,17
Mega Polietilen4,940,82-35,51
Menderes Tekstil2,102,44-32,04
Mercan Kimya12,358,43
Merit Turizm27,9810,59170,09
Merko Gıda4,776,00-44,79
Metemtur Yatırım2,77-2,46-65,74
Metro Holding1,29-2,27-37,98
Metro Petrol ve Tesisleri2,76-1,43-4,50
Metro Yatırım Ortaklığı1,751,74-24,89
Migros Ticaret42,147,72-1,54
Milpa3,993,91-13,26
Mistral GMYO4,46-0,61-4,62
MLP Sağlık30,085,4751,38
MMC San. Ve Tic. Yat.5,39-8,6417,17
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj6,84-1,16-42,28
Mondi Tire Kutsan8,46-0,1211,32
Nasmed Egepol6,859,25
Naturel Enerji35,020,40-1,37
Naturelgaz7,312,09
Net Holding5,218,3251,90
Netaş Telekom.17,503,61-37,68
Niğbaş Niğde Beton7,203,00-86,15
Nuh Çimento41,643,89-13,30
Nurol GMYO10,20-12,0739,92
Odaş Elektrik1,603,90-45,27
Orçay Ortaköy Çay Sanayi13,331,21
Orge Enerji Elektrik6,370,3138,10
Orma Orman Mahsulleri24,98-4,0769,70
Osmanlı Menkul24,420,83-20,57
Ostim Endüstriyel Yat1,730,00-25,87
Otokar380,3010,0724,98
Oyak Çimento7,285,05-17,08
Oyak Yat. Ort.6,982,201,13
Oyak Yatırım Menkul29,700,61
Oylum Sınai Yatırımlar8,50-12,6480,47
Özak GMYO5,6211,0710,20
Özbal Çelik Boru18,04-1,42175,42
Özderici GMYO1,66-0,60-25,23
Özerden Plastik7,60-5,94-15,56
Pamel Elektrik60,60-0,41184,24
Panora GMYO7,102,1620,94
Papilon Savunma14,079,15-38,12
Park Elek.Madencilik5,326,61-0,93
Parsan33,165,6736,46
Pegasus92,70-6,4124,26
Peker GMYO1,045,05-55,54
Penguen Gıda3,961,28-21,58
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım187,60-3,94
Pera GMYO1,37-1,44-21,79
Pergamon Dış Ticaret22,921,1525,05
Petkim7,720,9255,02
Petrokent Turizm3.644,20-0,81302,05
Pınar Et Ve Un18,758,26-14,32
Pınar Su3,65-2,67-10,19
Pınar Süt17,445,57-22,66
Plastikkart18,003,1526,37
Polisan Holding2,934,64-23,79
Politeknik Metal325,60-0,79-19,75
Prizma Press Matbaacılık3,84-1,79-29,93
QNB Finans Fin. Kir.63,15-1,33-49,60
QNB Finansbank35,260,86-49,88
QUA Granite Hayal Yapı11,20-2,44
Ral Yatırım Holding11,0946,69149,77
Ray Sigorta9,925,87-35,79
Reysaş GMYO3,3812,674,26
Reysaş Lojistik4,98-0,80-3,75
Rhea Girişim2,11-7,46-43,28
Rodrigo Tekstil12,95-2,78-5,54
Royal Halı2,96-1,33-13,95
RTA Laboratuvarları20,34-1,93-32,83
Sabancı Holding13,848,2125,52
Safkar Ege Soğutmacılık7,01-0,43-35,57
Sanel Mühendislik4,87-1,4242,40
Sanifoam Sünger29,06-0,14113,68
Sanko Pazarlama9,652,334,12
Saray Matbaacılık3,823,80-56,44
Sarkuysan16,580,9190,63
Sasa Polyester33,463,66123,30
Say Yenilenebilir Enerji21,720,28155,23
Sekuro Plastik18,03-1,4829,15
Selçuk Ecza Deposu10,2711,39-23,54
Selçuk Gıda4,223,69-15,26
Selva Gıda Sanayi8,90-1,66
Senkron Güvenlik24,902,72-5,18
Serve Film Prodüksiyon13,18-2,30-17,63
Servet GMYO75,7511,23-3,38
Seyitler Kimya17,84-2,8332,51
Silverline Endüstri5,201,17-39,53
Sinpaş GMYO4,10-3,98-1,91
Smartiks Yazılım4,99-0,99-43,68
Sodaş Sodyum Sanayii22,22-3,39-15,63
Söktaş2,854,78-12,33
Sönmez Filament28,80-14,29-45,85
Sönmez Pamuklu8,18-6,19-44,57
Sumaş Suni Tahta94,00-7,8484,28
Şeker Fin. Kir.4,72-1,26-26,25
Şekerbank1,14-0,87-24,50
Şişe Cam11,2517,6857,13
Şok Marketler Ticaret14,162,4613,46
T. Halk Bankası4,743,49-14,75
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası19,86-3,03-36,06
T.S.K.B.1,55-1,90-11,25
T.Tuborg18,035,011,69
Taç Tarım Ürünleri26,00-5,45146,91
Tat Gıda11,047,39-4,51
TAV Havalimanları27,74-3,2130,23
Tek-Art Turizm1,260,00-37,62
Tekfen Holding17,789,218,42
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,35-0,78-26,67
Temapol Polimer Plastik13,771,7019,74
Tetamat Gıda Yatırımları209,5027,28-3,14
TGS Dış Ticaret18,7514,1947,52
Tofaş Oto. Fab.64,453,45108,50
Torunlar GMYO3,982,582,05
Trabzon Liman33,064,292,93
Trabzonspor Sportif8,5821,19251,64
Trend GMYO6,42-1,08-48,93
TSKB GMYO2,60-6,14-46,13
Tuğçelik13,98-0,7873,02
Tukaş7,465,07-23,01
Turcas Petrol4,022,81-17,11
Tureks Turizm Taşımacılık14,442,48
Turkcell18,024,4020,81
Tümosan Motor ve Traktör17,001,9220,82
Tüpraş155,10-0,3243,61
Türk Hava Yolları17,09-4,1032,38
Türk İlaç Serum9,817,10
Türk Prysmian Kablo49,2238,73308,04
Türk Telekom9,052,7214,57
Türk Traktör183,605,647,77
Türker Proje Gayrimenkul130,101,1715,23
Türkiye Sigorta5,114,71-17,29
Ufuk Yatırım19,492,0445,45
Ulaşlar Turizm Yat.3,781,89-10,85
Ulusal Faktoring2,27-4,62
Ulusoy Elektrik54,206,075,55
Ulusoy Un Sanayi5,7711,6113,39
Umpaş Holding1,29
-50,57
Uşak Seramik1,650,00-29,49
Utopya Turizm17,36-8,05-55,26
Uzertaş Boya26,50-0,08-53,18
Ülker Bisküvi19,440,78-12,89
Ünlü Yatırım Holding5,571,09
Vakıf Fin. Kir.5,58-12,5463,73
Vakıf GMYO1,692,42-29,55
Vakıf Yat. Ort.5,79-2,69-21,33
Vakıflar Bankası3,936,79-16,56
Vakko Tekstil10,392,1665,80
Vanet Gıda6,181,48-20,05
VBT Yazılım20,26-0,69
Verusa Holding49,204,419,14
Verusaturk Girisim26,606,40103,86
Vestel29,206,1062,74
Vestel Beyaz Eşya7,047,8158,61
Viking Kağıt6,46-3,00-28,22
Yapı ve Kredi Bank.3,5514,8918,45
Yaprak Süt ve Besi Çift.29,00-0,14-19,87
Yataş12,890,31-8,90
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,02-2,27-31,36
Yeni Gimat GMYO16,292,8440,53
Yeo Teknoloji49,90-5,13
Yeşil GMYO0,860,00-37,68
Yeşil Yapı1,05-0,94-42,93
Yeşil Yatırım Holding2,00-0,99-53,23
Yibitaş İnşaat Malzeme10.400,007,18-33,33
Yonga Mobilya19,053,70-36,05
Yükselen Çelik5,391,893,75
Yünsa12,454,27-10,38
Ziraat GMYO2,320,87
Zorlu Enerji1,691,20-33,18



(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)



Kaynak:

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te KONHABER'e abone olun.
Google News Takip Et
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar (0)

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BENZER HABERLER

X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English