Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:


Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım9,45-7,80408,06
Acıpayam Selüloz16,88-1,06167,31
Adel Kalemcilik20,22-3,3528,79
Adese Alışveriş Ticaret3,20-5,04124,04
Afyon Çimento4,522,2698,40
Ak Enerji2,24-0,44105,50
Akbank6,503,01-19,85
Akçansa13,612,3340,39
Akdeniz Yatırım Hold.6,390,31202,84
Akfen GMYO4,132,741,98
Akın Tekstil24,7628,4979,55
Akiş GMYO3,67-3,4217,16
Akmerkez GMYO54,00-8,47141,02
Aksa10,768,5853,64
Aksa Enerji7,17-2,3288,68
Aksigorta7,934,2046,37
Aksu Enerji12,402,39-16,61
Alarko Carrıer192,8014,97222,81
Alarko GMYO17,05-0,5816,00
Alarko Holding6,640,0013,03
Albaraka Türk1,770,5715,69
Alcatel Lucent Teletaş27,96-5,73132,23
Alkim Kağıt13,120,23142,08
Alkim Kimya14,321,13130,89
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,65-1,85546,34
Altınyunus Çeşme47,28-8,46373,27
Anadolu Efes22,18-1,864,24
Anadolu Grubu Holding22,260,1826,55
Anadolu Hayat Emek.8,401,2038,04
Anadolu Isuzu16,754,4337,63
Anadolu Sigorta7,171,4172,62
Anel Elektrik3,22-0,9282,65
Arçelik29,445,7541,27
ARD Bilişim Teknolojileri36,042,50
Arena Bilgisayar36,88-0,32406,25
Armada Bilgisayar50,802,46209,95
Arsan Tekstil7,054,2996,93
Artı Yatırım Holding6,142,33658,02
Aselsan18,350,0076,26
Ata GMYO4,7018,993,75
Atakule GMYO2,441,6727,08
Atlantis Yatırım Holding4,800,42380,00
Atlas Yat. Ort.1,68-4,5573,81
AvivaSA Emeklilik Hayat14,130,575,40
Avrasya GMYO3,5918,87137,75
Avrasya Petrol ve Tur.3,3015,3881,32
Avrupa Yatırım Holding5,00-11,35224,68
Ayen Enerji5,684,2263,69
Ayes Çelik Hasır Ve Çit10,152,73363,47
Aygaz12,401,812,09
Bagfaş18,9710,1612,78
Bak Ambalaj17,88-4,89145,45
Balatacılar Balatacılık7,350,82492,74
Bantaş Ambalaj5,36-0,74112,70
Banvit24,860,8133,87
Baştaş Başkent Çimento8,30-1,78220,46
Batı Çimento4,427,8033,53
Batısöke Çimento2,6210,08100,00
Bayrak Taban Sanayi8,222,11
Bera Holding11,8913,35208,83
Berkosan Yalıtım6,26-1,57128,47
Beşiktaş Futbol Yat.3,05-2,8724,49
Beyaz Filo10,33-2,82230,05
Bilici Yatırım6,33-1,86120,83
Bim Mağazalar69,601,0250,62
Birko Mensucat1,26-6,67306,45
Birlik Mensucat2,41-4,74111,40
Bizim Mağazaları15,794,0242,60
Bomonti Elektrik24,1027,511782,81
Borusan Mannesmann15,706,2237,12
Borusan Yat. Paz.204,201,09240,82
Bosch Fren Sistemleri1.132,001,52293,36
Bossa13,141,5563,03
Brisa17,90-2,7790,85
Burçelik22,00-0,81278,66
Burçelik Vana66,15-1,85581,26
Bursa Çimento9,4421,65135,80
Carrefoursa23,90-7,44407,43
Casa Emtia Petrol66,5547,89608,73
Ceo Event Medya6,950,8789,78
Coca Cola İçecek61,003,1361,12
Cosmos Yat. Holding7,052,92245,59
Credıtwest Faktorıng5,8813,95104,17
Çelebi86,356,60-13,08
Çelik Halat18,7010,85187,69
Çemaş Döküm2,474,6697,05
Çemtaş14,891,3683,17
Çimbeton144,001,98249,01
Çimentaş33,60-6,67124,00
Çimsa15,353,1669,05
Çuhadaroğlu Metal6,49-5,94103,45
Dagi Giyim9,2615,75270,40
Dagi Yatırım Holding15,25-7,52574,78
Dardanel26,445,09597,63
Datagate Bilgisayar15,37-0,5296,80
Demısaş Döküm6,052,0273,85
Denge Holding5,60-5,72308,76
Deniz GMYO3,35-4,2959,21
Derimod9,75-2,3036,55
Derlüks Deri10,208,51152,11
Desa Deri7,394,6762,78
Despec Bilgisayar11,30-5,83166,51
Deva Holding23,820,17166,81
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,61-3,37
Diriteks Diriliş Tekstil3,616,18362,82
Ditaş Doğan29,56-1,27210,66
DO-CO416,7016,89-26,12
Doğan Burda21,10-0,09247,61
Doğan Holding2,56-1,5442,58
Doğtaş Kelebek Mobilya2,66-0,7561,21
Doğusan3,702,7877,88
Doğuş GMYO9,256,32104,19
Doğuş Otomotiv31,207,51227,73
Döktaş Dökümcülük33,802,306,81
Duran Doğan Basım22,162,2157,83
Dyo Boya11,340,09131,43
Eczacıbaşı İlaç6,890,0088,74
Eczacıbaşı Yatırım19,323,15100,57
Edip Gayrimenkul2,98-2,61114,39
Ege Endüstri1.415,508,88151,62
Ege Gübre137,509,82178,93
Ege Profil21,580,0080,28
Ege Seramik9,140,33148,47
Egeplast19,502,7456,00
Ekiz Kimya8,204,331244,26
Emek Elektrik3,39-1,74113,21
Eminiş Ambalaj24,00-10,111478,95
Emlak Konut GMYO1,931,5833,32
Enerjisa Enerji9,94-1,7847,56
Enka İnşaat7,21-0,9629,17
Erbosan27,501,4010,09
Ereğli Demir Çelik11,362,3428,97
Ersu Gıda5,312,31156,52
Escort Teknoloji6,000,67331,65
Esenboğa Elektrik18,04-6,82
Etiler Gıda4,82-0,41312,81
Euro Kapital Yat. Ort.3,52-5,63119,48
Euro Trend Yat. Ort.4,27-11,41257,68
Euro Yat. Ort.5,58-28,09395,67
Euro Yatırım Holding2,95-3,5996,67
Fade Gıda6,214,90
Fenerbahçe Futbol34,280,06136,90
Flap Kongre Toplantı Hiz.8,10-4,7177,24
F-M İzmit Piston121,20-0,41155,90
Fonet Bilgi Teknolojileri11,492,0449,41
Ford Otosan117,000,3476,97
Formet Çelik Kapı4,80-4,0060,00
Frigo Pak Gıda25,0211,20257,15
Galatasaray Sportif3,98-0,7596,06
Garanti Bankası9,456,66-15,17
Garanti Faktoring10,953,11182,95
Garanti Yat. Ort.2,961,37196,95
Gedik Y. Men. Değ.9,50-0,94202,07
Gediz Ambalaj19,70-4,65191,42
Gentaş5,11-4,49147,82
Gersan Elektrik6,521,40104,39
Global Men. Değ.4,84-2,22157,45
Global Yat. Holding4,721,51-3,08
Good-Year7,45-2,3683,95
Göltaş Çimento25,2210,1341,77
Gözde Girişim6,49-0,3126,26
GSD Denizcilik5,112,0099,61
GSD Holding2,25-0,8851,01
Gübre Fabrik.45,7219,75405,75
Güler Yat. Holding13,451,05562,56
Halk GMYO2,641,93126,68
Hatay Tekstil13,303,1897,51
Hedef Girişim6,150,16157,72
Hektaş13,102,9963,34
HUB Girişim17,231,7783,52
Hürriyet Gzt.2,230,9095,61
ICBC Turkey Bank6,71-1,7627,32
İdealist Danışmanlık12,8429,96286,75
İdealist GMYO6,22-0,16103,27
İhlas Ev Aletleri1,870,00-40,26
İhlas Gayrimenkul1,25-0,7921,44
İhlas Gazetecilik4,47-3,25-1,54
İhlas Holding1,150,8826,37
İhlas Yayın Holding1,16-2,5239,15
İndeks Bilgisayar16,55-0,1876,44
Info Yatırım12,9213,73165,70
İntema19,81-6,20113,93
Inveo Yatırım Holding28,84-4,19275,03
İpek Doğal Enerji12,344,6659,84
İskenderun Demir Çelik8,335,046,59



(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sıradaki Haber

Kapat x