Konhaber Reklam
Reklam
Reklam
konhaber.com » SIYASET » Haber 09 Nisan 2012 - 16:01:32
Bugün seçim olsa...
Bugün seçim olsa hangi parti ne kadar oy alır? İşte yapılan son seçim anketi:

Bugün seçim olsa...

BUGÜN SEÇİM OLSA, NİSAN AYI ANKETİ

.

.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 2857 defa okundu.
YORUMLAR
SIYASET KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
'Bizim eve de gittin mi?' 'Bizim eve de gittin mi?'

KKTC’de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize’ye gittiğini söyleyen yabancı bir gazeteciye ise “Bizim eve de gittin mi?” diye sordu.

İngiltere Büyükelçisi Moore: İngiltere Büyükelçisi Moore:

"(Almanya'nın Türkiye'yi dinlediği iddiaları) İstihbarat konularında yorum yapmıyoruz. Bu bizim son 50 yıllık politikamız. Ne doğrulama ne de yalanlama. Dışişleriyle de bu konuda görüşme yapmadık. 50 yıllık bir politikayı ihlal eden bir büyükelçi olmak istemiyorum" "NATO'da, IŞİD'in ne olduğu tam olarak ortaya konacak, belirlenecek. IŞİD'in ne olduğu ve nasıl müdahale edilmesi gerektiğini konusunda ortak söylemde mutabakat sağlanması gerektiğini düşünüyoruz. Zirvede, bundan sonra IŞİD'e karşı neler neler yapabiliriz, Irak ve Suriye'de ne gibi şeyler yapabiliriz, ne adımlar atılmalı bunun ön fikirleri tartışılacaktır" -Zirve'de İngiltere Başbakanı Cameron ile görüşecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Prens Charles ile de görüşmesi planlanıyor

62. Hükümet Programı TBMM'de 62. Hükümet Programı TBMM'de

-Hükümet Programı'ndan: (5) "Çalışanların emekli olduklarında oluşabilecek gelir kayıplarını en aza indirmek amacıyla tamamlayıcı emeklilik sistemini ku­rup yaygınlaşmasını sağlayacağız" "2015 yılına kadar aylık 65 doların altında bir gelirle yaşamak zorunda olan vatandaşımız kalmayacaktır. 2023 için temel hedefimiz; hak ve sorumluluk temelli aileyi merkeze alan bütün­cül sosyal politikalarla mutlak yoksulluğu tamamen ortadan kaldırmaktır" "Uygun büyüklükteki yerel yönetimlerin özel durumdaki engellilerin taşınması için dona­nımlı araç bulundurmalarını sağlayacağız. Kamu hizmet bina­larıyla kültürel ve sosyal tesislerin engelli kullanımına uygun projelendirilmesini sağlayacağız. Engellilerin sosyal dış­lanmışlık duygusundan kurtulduğu bir Türkiye hedefliyoruz" "Bağımlılık yapan alışkanlıkları özendirici yayınlar ile medyada yer alan olumsuz rol modellerin ön plana çıkmasını önleye­ceğiz. Yeni dönemde mad­de bağımlısı, eğitimini tamamlayamamış ve uygun şekilde is­tihdam olanaklarına erişememiş bir tek gencimizin kalmaması nihai hedefimizdir" "Spor eğitimini okul öncesine yaygınlaştıracak ve çocuklarımı­zın eğitim alırken farklı spor branşlarıyla uğraşmasını sağlaya­cağız. 4-8 yaş arası çocukları yetenek taramasından geçirerek uygun spor dallarına yönlendireceğiz"

TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu

-Milletvekili olmayan Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş ile İçişleri Bakanı Ala yemin etti

62. Hükümet programı 62. Hükümet programı

"Bugüne kadar büyük bir başarıyla yürütülmekte olan milli birlik ve kardeşlik projesi ile çözüm süreci taviz vermeden sürdürülecektir" "Devlet otoritesinin parçalanmasına asla izin vermeden ulusal güvenliği tehdit eden tüm unsurlarla sonuna kadar mücadele edilecektir. Bu konuda her ne surette olursa olsun taviz verilmesi söz konusu değildir. Geçmişte milli güvenliğimizi tehdit eden vesayet odaklarına müsaade edilmediği gibi son 2 yıldır ortaya çıkan vesayet girişimlerine karşı da millli güvenliğimiz teminat altına alınmıştır" "Son 12 yılda yaşanan özgüven devrimiyle dünyada başat aktörlerden biri haline gelen Türkiye, bölgesinde ve küresel her sorunda sorunun değil, çözümün parçası olarak istikrar üretmeye devam edecektir. Değer odaklı Türk dış politikası artık küresel bir markadır" "12 yılda rekorlar kırarak büyüyen Türkiyemizin ikinci atılım döneminde mali disiplin, katma değerli istihdam, Ar-Ge, nitelikli genç nesiller, artacak tasarrufların doğru alanlara yönlendirilmesi öncelikler olacaktır. Yeni Türkiye, yeni ekonomi ile büyüyecektir"

Ak Parti'nin grup başkanvekili belli oldu Ak Parti'nin grup başkanvekili belli oldu

AK Parti'nin yeni Grup Başkanvekili seçildi.

© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim