Konhaber Reklam
Reklam
Reklam
konhaber.com » SIYASET » Haber 09 Nisan 2012 - 16:01:32
Bugün seçim olsa...
Bugün seçim olsa hangi parti ne kadar oy alır? İşte yapılan son seçim anketi:

Bugün seçim olsa...

BUGÜN SEÇİM OLSA, NİSAN AYI ANKETİ

.

.YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 3058 defa okundu.
YORUMLAR
SIYASET KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
Yargıtay hukuk daireleri arasındaki görev uyuşmazlığı gideriliyor Yargıtay hukuk daireleri arasındaki görev uyuşmazlığı gideriliyor

Yargıtay hukuk daireleri arasındaki görev uyuşmazlıklarının çözümü amacıyla Hukuk İşbölümü İnceleme Kurulu oluşturulmasını öngören teklif, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi

Eski İçişleri Bakanı Ala hakkındaki soruşturma önergesi Eski İçişleri Bakanı Ala hakkındaki soruşturma önergesi

Ala: "Ulusal güvenliğimizi tehlikeye sokacak gizli, problemli ilişkilerin içinde olanlarla işbirliği yaptığını iddia edenleri savunamayız" "Siz çıktınız bu ülkenin Başbakanı'na 'yurt dışına gidecek' dediniz. Hangi odaklarla işbirliği içinde o bilgileri aldınız da söylediniz? Hangi kirli ilişkilerin sonucunda bu bilgiler elde edilir ki böyle bir şey söylenir?"

Eski İçişleri Bakanı Ala hakkındaki soruşturma önergesi Eski İçişleri Bakanı Ala hakkındaki soruşturma önergesi

AK Parti'li Can: "Önerge, hukuki altyapıdan uzak, ayakları yere basmayan ve alelacele hazırlanmış bir önergedir" CHP'li Oran: "Bu medyadaki değişim ve dönüşüme baktığınız zaman, bütün yollar saraya doğru çıkıyor" HDP'li Zozani: "Brifing basınının Genelkurmay Başkanlığı talimatıyla habercilik yaptığı dönemlerde bile bu kadar düzeysizlik ve pervasızlık söz konusu olmamıştı"

Başbakan Yardımcısı Babacan hakkındaki gensoru Başbakan Yardımcısı Babacan hakkındaki gensoru

Başbakan Yardımcısı Babacan: "Güven ve istikrar, Türkiye'nin en önemli varlığı. Güven ve istikrar ortamı korundukça Türkiye'nin önü ve yolu açık. Zaten güven ve istikrar olmayınca, ekonomi politikasıyla ilgili ne yaparsanız yapın sonuç almanız mümkün değil" "Dışa açık ekonomi kuşkusuz küresel dalgalanmalardan etkilenir. Ama burada önemli olan bizlerin ekonomi yönetimi olarak küresel dalgalanmaların Türkiye üzerindeki etkisini minimum tutabilmek. Bu sıfır olmaz, mutlaka hissedersiniz"

TBMM Başkanı Çiçek: TBMM Başkanı Çiçek:

"Terör bir insanlık suçu ve uluslararası boyutları olan suçlardır. Hiçbir terör örgütü dış destek olmadan bir hafta yaşayamaz. Bir defa daha uluslararası topluma, terör konusunda işbirliği çağrısında bulunuyoruz" "Benim diplomatik pasaportla bu kadar rahat giriş çıkış yapamayacağım ülkelerde iadesi söz konusu olan terör örgütü mensuplarının nasıl kolaylıkla oralara girip çıktığını biliyoruz" "Kim olursak olalım, Meclis Başkanı, milletvekili, bakan, avukat, kurallar neyi gerektiriyorsa öncelikle bizim uymamız lazım. X-ray cihazından geçmek gerekiyorsa hepimiz geçelim" "Ne zaman burada bir olay olur 'Meclis'te güvenlik zaafı var...' Vallahi güvenlik zaafı yok zihniyet zaafımız var. Bu açığı kapatmamız lazım. Kimsenin sıfatı, kuralların istisnası haline gelmemelidir"

Untitled Document
Kontv Milletin Kanalı
HAVA DURUMU
KONYA icin Hava Durumu
SAĞANAK YAĞIŞLI
SAĞANAK YAĞIŞLI
Nem:%78
Ruzgar:11 km/sa
Basinc:1012,6 hPa
NAMAZ VAKiTLERi
02 Nisan 2015, Perşembe - Konya
imsak Gunes Ogle Ikindi Aksam Yatsi 05:03 06:28 13:01 16:32 19:22 20:39
© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim