Konhaber Reklam
Reklam
Reklam
konhaber.com » SIYASET » Haber 09 Nisan 2012 - 16:01:32
Bugün seçim olsa...
Bugün seçim olsa hangi parti ne kadar oy alır? İşte yapılan son seçim anketi:

Bugün seçim olsa...

BUGÜN SEÇİM OLSA, NİSAN AYI ANKETİ

.

.YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 3091 defa okundu.
YORUMLAR
SIYASET KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
Ekonomi Bakanı Zeybekci Muğla'da: Ekonomi Bakanı Zeybekci Muğla?da:

"Muğla dünyanın en güzel şehirlerinden ve en güzel özelliklerinin olduğu bir yer. 3 ay turizm yaparak Muğla?nın zenginliklerini değerlendirirseniz Muğla?ya çok büyük haksızlık yapmış olursunuz" "12 senede serbest bölgelerde istihdam edilen insan sayısı 20 bin kişiden 63 bin kişiye çıkarıldı. Şu an itibarıyla yaklaşık 25 milyar dolarlık bir ticaret hacmine ulaşıldı"

Siirt'te "Gençlik Çalıştayı" Siirt'te "Gençlik Çalıştayı"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay: ''Seçilme yaşını 18'e kadar düşürmeyi düşünüyoruz''

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2) CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2)

"Geçmişte hatalarımız elbette oldu. Sandıkları erken bırakanlar oldu mu? Elbette oldu. 2011 seçimlerinde biz sandıklara sağlıklı sahip çıkmayan 10 bine yakın üyemizin üyeliğini düşürdük. Dedik ki kusura bakmayın, siz CHP'li değilsiniz" "Sayın Cumhurbaşkanı keşke TBMM'de yemin etmeden, 'Ben gidip oraya oturacağım' deseydi. Bence daha mantıklı olurdu. Yemininin arkasında durmamak ağır bir vebaldir bana göre. Demokrasi açısından da ciddi bir kayıptır. Başbakanla beraber ortak hareket ediyorlar, bir siyasal partiye açıkça oy istiyor. Kabahat Cumhurbaşkanından çok Yüksek Seçim Kurulundadır. Hukuk çalışmıyor, adalet çalışmıyor"

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık:

"Düne kadar, yargıyla siyasete hüküm vermeye, siyasete biçim vermeye, yargıyı siyaset üzerinde bir vesayet makamı olarak kullanmaya çalıştılar. Bugün Allah'a şükür yargı da asker de kendi görev alanına çekildi. Bunun üzerine ne yaptılar? Paraleli üzerimize saldılar. Hamdolsun onunla da mücadele belli bir noktaya geldi" "Bugün artık demokrasinin üzerinde hiç bir vesayet kalmadı. Demokrasinin üzerindeki tek vesayet makamı milletin kendisidir" "AK Parti'nin alternatifi CHP, MHP ve HDP koalisyonudur. Birileri bir yerde yazıyor. MHP, HDP'yle hiç koalisyon yaparmı? Yapar. Onları bir araya getiren üst akıl ne yapar? İkna eder"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay:

"(28 Şubat dönemine ilişkin) Devlet insanlarımızın, gençlerimizin tarihini, medeniyetini, dinini bilmesinden korkuyordu. Devlet tarihinden korkuyordu ve tarihiyle barışık değildi. Böyle bir eski Türkiye vardı" "Hamdolsun Türkiye o zor günlerden sonra yeni Türkiye'yi yaşıyor. Eski Türkiye geride kaldı, gelmeyecek inşallah. Eski Türkiye'yi unutmayalım, unutmamak lazım"

Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Başbakan Yardımcısı Akdoğan:

"İmam hatiplilere hep ölü yıkayıcısı muamelesi yaptılar. Görelim bakalım imam hatipler cenaze mi yıkar, yoksa bu karanlık zihniyeti mi yıkarlar? Hep beraber göreceğiz. Bu karanlık zihniyet tarih olacak" "(Dünya 5'ten büyüktür) demek için, İsrail'e katil diyebilmek için, Suriye'deki zalime zalim diyebilmek için, Mısır'daki darbeye darbe diyebilmek için, büyük bir yürek sahibi olmak için imam hatiplerdeki eğitime ihtiyaç var. İmam hatipler bunu kazandırıyor"

© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim