Konhaber Reklam
Reklam
Reklam
konhaber.com » SIYASET » Haber 09 Nisan 2012 - 16:01:32
Bugün seçim olsa...
Bugün seçim olsa hangi parti ne kadar oy alır? İşte yapılan son seçim anketi:

Bugün seçim olsa...

BUGÜN SEÇİM OLSA, NİSAN AYI ANKETİ

.

.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 2845 defa okundu.
YORUMLAR
SIYASET KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya:

"(Cumhurbaşkanı) Hepimizi temsil edecek yetenekte, birikimde birisi olmak zorundadır. Devlete sahip çıkacak, devlet adamı kimliğini taşıyacak birisi olmak gerekir. Oysa eşitsiz, hukuksuz bir süreç sonunda, oraya kendini seçtiren şahıs hala bu niteliklerin gereğini yerine getirmemektedir"

MHP Genel Başkanı Bahçeli: MHP Genel Başkanı Bahçeli:

"Artık Erdoğan, 12. Cumhurbaşkanı'dır. 15 Ağustos'tan sonra siyasi faaliyetlere katılması, başbakanlık, parti genel başkanlığı ve milletvekilliği görevlerini uhdesinde taşıması Anayasaya göre imkansız olacaktır. Ancak Erdoğan hala görevlerinden ayrılmayarak, adeta meydan okur gibi parti ve hükümet işleriyle ilgilenmekte, AKP'ye Genel Başkan atamaktadır" "Her fırsatta konuşan ve değişik meseleler hakkında fikirlerini paylaşan Anayasa Mahkemesi Başkanının suskun ve durgun vaziyette gelişmeleri seyretmesi anlaşılır gibi değildir" "Küresel plan ve projelerin bölgesel düzlemde takip ve temininde tüm gücüyle efor ve enerji sarf eden Dışişleri Bakanının, Başbakan olması ülkemiz adına travmadır"

Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreni Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreni

-Türkiye'nin 12. Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan'ın yemin etme ve devir teslim törenine 5'i devlet başkanı, 9'u cumhurbaşkanı, 8'i de başbakan seviyesinde olmak üzere çok sayıda yabancı davetli katılacak -Törene Türkmenistan, Ukrayna, Kazakistan, Benin, Togo ve Libya devlet başkanı seviyesinde katılacak -Suriye'yi Muhalif ve Devrimci Güçler Koalisyonu Başkanı Bahra'nın temsil edeceği törene, Azerbaycan Meclis Başkanı Esedov, Almanya da İçişleri Bakanı Thomas de Maiziere ile katılım sağlayacak

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın:

"Artık devlet memuriyetinde 'yandaş performans kriterleri' geçerlidir"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan: MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan:

"Teröristle kol kola girip ülkemizi her türlü hain kurguya açık hale getirenlerden TBMM çatısı altında da Çankaya?da da bunun hesabı sorulacaktır"

Muharrem İnce: Nere gitti Gandi Kemal Muharrem İnce: Nere gitti Gandi Kemal

CHP Genel Başkan Adayı Muharrem İnce İstanbul il başkanlığı ziyaretinde hedefine yine Kılıçdaroğlu'nu koydu.

© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim