Konhaber Reklam
Reklam
konhaber.com » SIYASET » Haber 09 Nisan 2012 - 16:01:32
Bugün seçim olsa...
Bugün seçim olsa hangi parti ne kadar oy alır? İşte yapılan son seçim anketi:

Bugün seçim olsa...

BUGÜN SEÇİM OLSA, NİSAN AYI ANKETİ

.

.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 2825 defa okundu.
YORUMLAR
SIYASET KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanlığı seçimi Cumhurbaşkanlığı seçimi

Cumhurbaşkanlığı seçiminde yurtdışında ilk oy Avustralya?da kullanıldı Melbourne kentinde ilk oyu kullanan Seven: ''Çok gururluyum. Vatanımıza, milletimize hayırlı olur inşallah''

İsrail'in Gazze saldırılarının protesto edilmesi İsrail'in Gazze saldırılarının protesto edilmesi

Gösteride, İsrail'in Gazze'ya saldırıları karşısında "Arap dünyasının sessizliği" ile Mısır'ın Filistinlilerin korunması konusundaki ''pasif tutumu'' kınandı

AK Parti Grup Başkanvekili Canikli, Giresun'da AK Parti Grup Başkanvekili Canikli, Giresun'da

Canikli: "Geçtiğimiz aylarda Kuzey Irak yönetimiyle yaptığımız 50 yıllık petrol anlaşmasıyla, 1923 yılında kaybettiğimiz Musul ve Kerkük petrolleriyle ilgili menfaatlerimizi büyük oranda geriye almış vaziyetteyiz" "Sayın İhsanoğlu bir projedir, yani onu destekleyenler açısından projenin mimarları olduğunu söylemek çok mümkün görünmüyor"

CHP Grup Başkanvekili İnce: CHP Grup Başkanvekili İnce:

"10 Ağustos?ta yaşayacağımız seçim, bir siyasi partinin diğer partilerle yarışı değildir. Sandık başına gidersek, ülkenin bu kötü gidişini durdurabiliriz"

Adalet Bakanı Bozdağ Yozagat'ta Adalet Bakanı Bozdağ Yozagat'ta

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, IŞID tarafından kaçırılan polis memurunun ailesini ziyaret etti

Cumhurbaşkanı seçimine doğru Cumhurbaşkanı seçimine doğru

Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: "Oy pusulasındaki fotoğraflara iyi bakın. Hangi anlayış sizi özgürleştirir? Hangi anlayış sizi gerçekten de kalıcı bir eşitliğe doğru götürür? Sizler kadınlar olarak o mührü doğru yere basarsanız, geleceğinizi değiştirirsiniz" "Adaylığım, Kürt halkının birlikte yaşama isteğinin somut göstergesidir. Biz bu ülkede, ülke bölünmeden bir arada yaşayalım diye bu çalışmayı, mücadeleyi yürütüyoruz" "Eğer bu kabul görmüyor, Kürtler de özgür olamıyorsa, bu şekilde de yaşamasına, birlikte yaşayarak da eşit adil bir yaşam öngörülmüyorsa bu Kürtlerin yeniden oturup tartışacağı bir süreci gerektirir" "Kürtler tabii ki başka coğrafyalarda, Kürdistan'ın başka parçalarında bağımsız ülke de kurabilirler. Bu Kürtlerin hakkıdır" "Ben bir cumhurbaşkanı adayı olarak seçilirsem, örneğin Güney Kürdistan bağımsızlığını ilan eder, referandumla bunu hayata geçirirse, bir cumhurbaşkanı olarak kesinlikle Kürdistan'ın tanınmasından ve ilişki kurulmasından yana politika izlenmesini savunurum"

© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim