Konhaber Reklam
Reklam
konhaber.com » SIYASET » Haber 09 Nisan 2012 - 16:01:32
Bugün seçim olsa...
Bugün seçim olsa hangi parti ne kadar oy alır? İşte yapılan son seçim anketi:

Bugün seçim olsa...

BUGÜN SEÇİM OLSA, NİSAN AYI ANKETİ

.

.YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 2820 defa okundu.
YORUMLAR
SIYASET KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu:

"Türkiye'de kim cumhurbaşkanlığını, bir defada söylüyorum, bin defada, on bin defada, milyon defada, milyar defada, trilyon defada söylüyorum ve haykırıyorum ki sesimi sema, herkes duysun bu ülkede milyarlarca defa Recep Tayyip Erdoğan hak ediyor, hak ediyor, hak ediyor" "Göreceksiniz ki yıllar sonra, 10 yıllar sonra, 100 yıllar sonra 10 Ağustos bu toprakların en önemli tarihlerinden birisi haline gelecek"

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu:

"Eskiden Merkez Bankasının kasası tam takırdı. Şimdi kasada, 135 milyar dolar döviz var. Türkiye, 70 sente muhtaç olduğu günlerden bugünlere geldi. Allah'ın izniyle çok daha güzel hizmetler olacak" "Bu coğrafyada ayakta kalmanın yegane yolu, güçlü olmaktan geçiyor. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirmekten geçiyor. Hep birlikte Türkiye'yiz, bunu unutmayalım. 77 milyon tek bir parçayız"

Başbakan Yardımcısı Arınç: Başbakan Yardımcısı Arınç:

"(Cumhurbaşkanı seçimi) İstatistikler gösteriyor ki Allah'ın izniyle yüzde 54-55'ler civarında birinci turda bunu kazanacağız ama oy oranı o kadar yüksek olmalı ki bütün dünya Türkiye'nin verdiği kararı ayakta alkışlamalı" "Cesaretinden, başarısından, insanlığından özellikle İslam aleminin meselelerine gösterdiği duyarlılıktan dolayı Recep Tayyip Erdoğan'ı, beğense de beğenmese de bütün dünya tanıyor"

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Muğla'da: CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Muğla'da:

"Cumhurbaşkanlı bir devletin sigortasıdır. Sigorta atarsa, devlette kavga çıkar. Bir anayasa atıldı, faturayı hep beraber ödedik" "Devletin tepesi önemlidir. Devletin tepesinde kriz çıkarsa faturayı hep beraber vatandaş öder. O nedenle dedik ki, 'Bilgisiyle birikimiyle dünyaya bakışıyla dünyayı tanımasıyla dünyadaki dengeleri iyi okumasıyla bu toprakların yetiştirdiği bir insan, yetiştiği bu topraklara hizmet etsin. Gelsin ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı koltuğuna otursun"

Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, İzmir'de Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, İzmir'de

İhsanoğlu: "Cumhurbaşkanlığı makamı problem çözen makamdır, sorun yaratan makam değildir. Orası devletin sigortasıdır. Devletin sigortası serinkanlılıkla, akılcılıkla devam ettirilir. Devletin sigortası atarsa devlet çöker"

Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, İzmir'de Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, İzmir'de

İhsanoğlu: "10 Ağustos'ta Türkiye çok önemli karar verecek. Sırf cumhurbaşkanlığı meselesi değil. Türkiye, istikrar için imtihan verecek. İstikrar devam etsin mi yoksa istikrar sona ersin mi?" "Gazze'yle ilgili bağırıp çağırıyoruz ama bir dirhem ilaç, battaniye, çadır gönderemiyoruz. Çünkü gönderecek kapılar kapalıdır"

© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim