Konhaber Reklam
Reklam
Reklam
konhaber.com » GUNCEL » Haber 06 Nisan 2012 - 19:56:19
Konya'da 'Kutlu Doğum' etkinlikleri
Konya İl Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası kapsamında bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor.

Konya'da 'Kutlu Doğum' etkinlikleri

Konya İl Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası kapsamında 14-16-17-18 Nisan günlerinde bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor.

Program, 14 Nisan’da Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda saat 14.00’te tasavvuf musiki konseri ile başlayacak. 16 Nisan’da Konya Ticaret Odası Konferans Salonu’nda devam eden Kutlu Doğum Haftası etkinliğinde ‘Hz.

Peygamber Kardeşlik Ahlakı ve Kardeşlik Hukuku’ konulu panel gerçekleştirilecek. Saat 14.00’te başlayacak panelde, Konya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyeleri konuşma yapacak.

Etkinliğin 3. gününde ise kadınlara özel program gerçekleştirilecek ve kadın öğretim üyeleri ve Konya İl Müftülüğü Din Hizmetleri uzmanları konuşmalar yapacak. 17 Nisan’daki panel, yine Konya Ticaret Odası Konferans Salonu’nda aynı saatte icra edilecek. Aynı gün saat 20.30’da Konya Kültür Park’ta Mehmet Emin Ay, Mustafa Demirci ve Grup Dergah konser verecek.

Kutlu Doğum Haftası etkinliklerin son gününde ise Kur’an kursu öğrencileri arasında ezbere 40 Hadis okuma final yarışması yapılacak. Final programı, 18 Nisan’da Konya Ticaret Odası Konferans Salonu’nda saat 14.00’te gerçekleştirilecek. Aynı gün farklı ülke öğrencilerinden oluşan şiir dinleti grubu Konya Kültür Park’ta saat 20.30’da sahneye çıkacak.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 2753 defa okundu.
YORUMLAR
GUNCEL KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
Edirne'de baraj inşaatındaki göçük Edirne'de baraj inşaatındaki göçük

Hayatını kaybeden işçilerden Eyüp Çatalbaş'ın cenazesi, Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi

Kalkınma Bakanı Yılmaz: Kalkınma Bakanı Yılmaz:

"Çözüm Süreci, ekonominin büyümesi ve Türkiye'nin daha güçlü bir ülke haline gelmesi için güçlü hükümetlere ihtiyaç var. Zor meseleleri zayıf partiler çözemez" "Allah korusun, Türkiye'de AK Parti'nin gücünde bir zaaf oluşursa, gücü azalırsa emin olun ortada ne Çözüm Süreci, ne ekonomi ne de dış politika kalır"

34. Dünya Kabuklu Yemiş ve Kuru Meyve Kongresi 34. Dünya Kabuklu Yemiş ve Kuru Meyve Kongresi

"Onursal Altın Fındık Ödülü", sektöre yaptığı katkılarından dolayı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na, "Bireysel Altın Fındık Ödülü", INC Kongre Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Cüneyd Zapsu'ya verildi

Nobel ödüllü matematikçi öldü Nobel ödüllü matematikçi öldü

Nobel ödüllü matematikçi John Forbes Nash ve eşi, trafik kazasında hayatını kaybetti.

AK Parti'nin İzmir mitingi AK Parti'nin İzmir mitingi

Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "İki gün önce Ordu ve Giresun'daydık Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte. Yine buradan bütün bir milletime sesleniyorum, sadece AK Parti seçmenine, AK Parti'yi destekleyenlere değil, bütün bir millete sesleniyorum. Allah aşkına o manzaradan gurur duymayan Türk olabilir mi? Denizin üzerinde Avrupa'da ilk kez havaalanı yaptık" "Türkiye Cumhuriyeti devleti, bütün bir milletin yekvücut olarak verdiği istiklal mücadelesi sonunda kurulmuştur, hiç kimseye ait değildir, bütün bir millete aittir. Hiçbir elitin, zümrenin, seçkinci grubun değil, 78 milyonun aziz ve kudretli bir devletidir" "Bu aziz devlet ve bayrak IMF müzakerelerinde borç isteyen bürokratların önünde dalgalanıyordu. Bizi IMF'ye borçlu kılanlar cumhuriyetçilik yapabilirler mi"

© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim