Konhaber Reklam
Reklam
Reklam
konhaber.com » EKONOMI » Haber 05 Mart 2014 - 10:41:31
Çiftçiye 77 milyon liralık prim müjdesi
58 bin üreticiye toplam 77 milyon lira hububat ve bakliyat primi ödemesi yapılacak

Çiftçiye 77 milyon liralık prim müjdesi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, tarımsal destekleme kapsamında 58 bin üreticiye toplam 77 milyon lira hububat ve bakliyat primi ödemesi yapacak.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, işlemleri biten 23 ilde 58 bin üreticiye toplam 77 milyon lira hububat ve bakliyat primi ödemesi yapılacak. Bu kapsamda, yarın başlayacak ödeme işlemleri, TC kimlik veya vergi kimlik numarasının son hanesine göre 5 iş gününde tamamlanacak.

.

....

Ödeme takvimi ve illere ilişkin detaylı bilgi Bakanlığın internet sitesi olan "www.tarim.gov.tr" adresinde yer alacak.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 15705 defa okundu.
YORUMLAR
EKONOMI KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
TÜRKONFED 11. Olağan Genel Kurulu TÜRKONFED 11. Olağan Genel Kurulu

TÜRKONFED'in yeni başkanı Tarkan Kadooğlu oldu TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Kadooğlu: "Her zaman uzlaşının, çözümün yanında yer aldık. İşte büyümemizin, güçlenmemizin sırrı burada yatmaktadır"

Coca-Cola Üst Yöneticisi (CEO) Kent: Coca-Cola Üst Yöneticisi (CEO) Kent:

"Bugün artık tüketici isimlerini ambalajlarımızın üzerine yazıyoruz. Bu, son 20 yılda en başarılı kampanyalarımızdan biri oldu"

Dünya KOBİ Forumu Dünya KOBİ Forumu

Dünya Bankası Finans ve Özel Sektör Geliştirme Bölümü Doğu Asya ve Pasifik Bölgesi Direktörü Uyanık: "Dünya KOBİ Forumu sayesinde küresel toplulukta KOBİ'ler de çok efektif bir şekilde temsil edilecek. O yüzden de bu tarihi bir dönüm noktası" ICC Genel Sekreteri Danilovich: "KOBİ'lerin yaptığı Ar-Ge çalışmaları son 10 yıllık dönemde yüzde 300 arttı. Bu rakam, büyük şirketlerde yüzde 20 ile sınırlı kaldı"

TÜRKONFED 11. Olağan Genel Kurulu TÜRKONFED 11. Olağan Genel Kurulu

TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Onatça: "7 Haziran seçimlerinden sonra toplumsal uzlaşma, hukuk devleti ve demokratikleşme konusunda Kopenhag kriterlerine bağlı siyasi reformlar hayata geçirilmelidir" "Görevimi onurla tamamlamış olmanın gururunu yaşıyorum"

TÜRKONFED 11. Olağan Genel Kurulu TÜRKONFED 11. Olağan Genel Kurulu

Maliye Bakanı Şimşek: "Ülkemizde belli başlı gelişmekte olan ülkeler arasında en yüksek ikinci asgari ücret söz konusu iken, bunu bir çırpıda yüzde 50 artırmak taahhüdüne iş dünyasından en ufak bir ses çıkmıyor. Demek ki memnunsunuz" "Seçim arifesinde Türkiye'nin önündeki en büyük tehdit popülizm. Şu anda ciddi popülist söylemlerle karşı karşıyız"

Dünya KOBİ Forumu Dünya KOBİ Forumu

Başbakan Yardımcısı Babacan: "Bundan 5 sene önce adını hiç duymadığımız otomobil markası Tesla, Almanya'nın en büyük otomobil firmasından bir tanesinin piyasa değerini yakalamış durumda. İşte KOBİ'ler bu kadar önemli. Eğer gelecek diyorsak, eğer değer üretmek diyorsak, KOBİ'lere çok dikkat etmemiz gerekiyor" "Bankalarımız KOBİ'lerimize kredi vermek için özel reklamlar hazırladı. Her bankanın bir KOBİ şarkısı var artık. Bu iyi bir gelişme"

© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim