TV İzleme Popülaritesini Yitiriyor mu? - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
TV İzleme Popülaritesini Yitiriyor mu?
TV İzleme Popülaritesini Yitiriyor mu?
 TV İzleme Popülaritesini Yitiriyor mu?
Eklenme :20 Şubat 2017 00:09
TV İzleme Popülaritesini Yitiriyor mu?
Bir zamanlar TV izlemenin bir TV sahibi olmanın ne kadar önemli ve meşakkatli olduğunu yeni nesil belki hiç bir zaman bilmeyecek ya da anlamayacak. Tek kanallı dönemleri, ülkenin ilk özel yayın kuruluşu olan star tv ile yaşanan heyecanları yakın tarihte bıraktık. Oysa şimdi TV benzeri görülmemiş yıkıcı bir değişimle karşı karşıyadır. 
Çevrimiçi görüntülemenin büyümesinin ardından, geleneksel kanallar aracılığı ile daha az TV izleyeceğimiz anlamına gelen popüler bir görüş var. Global bir TV teknolojisi üreticisinin araştırma raporu ise birçok nedenden dolayı hala televizyon izlediğimiz ve bir şekilde gelecek yıllar boyunca da TV izleyeceğimiz sonucuna varıyor. Bu göreceli kabul edilebilir sonuç, TV izleme nedenini anlamak için daha da önemli hale geliyor. 

Online TV İzlemek Ne Anlama Geliyor?
İnternet ortamında "istediğimiz yerde, istediğimiz zaman, istediğimizi izlemek" anlamına geliyor.  Bunun mantıksal sonucu tek başına seyretme olasılığımızın daha yüksek olmasıdır. Yine de kişisel olarak paylaşılan bir video görüntüleme deneyimine değer veriyoruz. Gerçekten diğer insanlar gibi aynı programları izlemek istiyoruz, sadece her zaman aynı anda olması mümkün değil.
Bireysel seyirciler açısından bakıldığında online TV izlemek için birçok neden var ve izleme bağlamına göre değişiyor.
TV izleme bağlılığımızın nedenleri izlediğimiz programlar kadar sosyal veya duygusal olabilir. Rahatlık ve alışkanlık, arkadaş olduğunu hissetmek, dış dünya ile bağlantı kurmak ya da kendi yaşantımızın ötesindeki dünyayı keşfetmek istekleri ile şekillenen bu ihtiyaçları anlamak TV geleceğinin anahtarıdır. Yeni teknolojiler ve izleme yolları bir tehdit olmaktan çok bir fırsat olarak görülebilir. 

Sanal TV İzleme Sunucusu Canlı TV
Yeni nesil TV izlemek için medya yayın kuruluşlarının kurumsal yayın yapan web siteleri bulunuyor. Ulusal kanallarımızın en popüler ve köklü kanalı şimdi sanal dünyada yayın yapan star tv izle ile doğrudan canlı yayın akışına geçebiliyorsunuz. Efsanevi dizileri, uzun soluklu yapımları, eğitici ve öğretici programları, haber yayınları ile özel TV kültürüne katkıları büyük olan TV kanalının sıkı bir takipçi seyirci kitlesi bulunuyor.    
Star TV haricinde birçok yerel ve ulusal kanalları tek bir platformdan izleme imkânı veren Canlı TV web adresinden görebileceğiniz gibi HD görüntü kalitesi ve hızlı yayın akışı ile dikkat çekiyor. Canlı yayınları istediğiniz zaman görüntülemenin anlık ve kesintisiz gerçekleştiği medya görüntüleme hizmeti tüm TV yayınlarını tek bir noktada bulabileceğiniz 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X