Aracınızı Uzaktan İzleyerek İş Verimliliğini Artırabilirsiniz - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Güncel Haberler,Son Dakika Haberleri,Konya Haberleri
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Aracınızı Uzaktan İzleyerek İş Verimliliğini Artırabilirsiniz
Aracınızı Uzaktan İzleyerek İş Verimliliğini Artırabilirsiniz
 Aracınızı Uzaktan İzleyerek İş Verimliliğini Artırabilirsiniz
Eklenme :24 Mayıs 2018 11:33

Kurumsal firmalar ve araç filosu olan şirketler için iş verimliliği ve doğru bir planlama yapma imkânı sağlayan kara kutu sistemi şirket mühendislerimiz tarafından üretilmiş ve tescillenmiştir. Sürücülerin araç içindeki davranışların anlık olarak kayıt altına alınmasını sağlayan sistem sayesinde, özellikle dalgın araç kullanıcıları sesli sistemlerle ikaz edilir. Devreye alınan hata puan uygulaması performansa dayalı ücretlendirme politikası uygulayan firmalar tarafından da verimli bir şekilde kullanılır.

Yol ve yolcu güvenliği sağlarken aynı zamanda araç verimliliğini de en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen kara kutu yazılımı, Türkiye’de üretilmekte ve her gün artan sayıda araçta birebir can güvenliği sağlamaktadır. Araç ve şirket verimliliği, can ve mal güvenliğinin yanı sıra farklı sahalarda iş yapan büyük hacimli iş makinelerinin doğru bir planlama eşliğinde çalışmasına katkı sağlayan sistem, operasyonların evrak takibinde de işin yürütülmesine katkı sağlar. Lojistik operasyonların ve filo yönetiminin belirlenen kriterler çerçevesinde yapılması için yönetim becerisi ve raporlama desteği sağlayan hizmetlerimiz %100 müşteri talepleri doğrultusunda güncellenir.

Araç Arızalarını Görüntüleme ve Raporlama İmkânı
Araç arızalarını görüntüleme imkânı sunan kara kutu sistemi yük ve paket takibinden araçların nasıl kullanıldıklarına kadar her bir detayın online olarak görülmesini sağlar. Güçlü bir denetim altyapısına sahip olan hizmetlerimizin maliyeti kısa süre içinde kendini amorti eder ve kara geçirir. Sadece bir aracı, kişiyi ya da firmayı değil pek çok yolcuyu ilgilendiren toplu taşıma çözümlerimiz sayesinde kaliteli hizmetler denetlenebilir seviyeye getirilir. Yolcu sayma modülünden hangi durakta kaç yolcunun inip bindiğini takip eden sistemlere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan yazılımımız, yoğun gün ve saatlerde ilave araç temininin zamanında planlanmasına yardımcı olur.

Kara kutu yazılımı araç üzerindeki her bir hareketin kayıt altına alınmasını sağlar. Bu özellik kazaların önlenmesi için kullanıldığı gibi olası kaza durumunda da suçlunun hangi taraf olduğunun ve kaza nedeninin tespiti için de kullanılır. Kamera kayıt özelliği 7/24 açık olan sistem sayesinde anlık veriler uzaktan izlenebildiği gibi kayıt altına alınarak daha sonra da değerlendirmeye tabi tutulabilir.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

06:20

Güneş

07:47

Öğle

12:49

İkindi

15:17

Akşam

17:38

Yatsı

19:00

Öne Çıkan Haberler!X