Son Dakika Haberler

Anadolu Ajansı haberine göre;

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:


Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım7,87-1,621,68
Acıpayam Selüloz22,68-0,7932,48
Adel Kalemcilik29,203,77-14,71
Adese Alışveriş Ticaret3,185,3013,57
Afyon Çimento5,18-1,891,37
Ak Enerji2,22-0,450,45
Akbank6,640,45-4,18
Akçansa20,203,9622,13
Akdeniz Yatırım Hold.2,30-5,39-4,29
Akfen GMYO4,57-1,93-5,97
Akın Tekstil52,300,8764,67
Akiş GMYO3,634,312,83
Akmerkez GMYO71,208,2110,57
Aksa15,986,609,53
Aksa Enerji11,401,0653,23
Aksigorta9,49-3,752,04
Aksu Enerji15,48-0,719,63
Alarko Carrıer522,1013,0843,08
Alarko GMYO26,301,620,54
Alarko Holding11,299,0830,67
Albaraka Türk2,242,2815,46
Alcatel Lucent Teletaş32,122,828,29
Alkim Kağıt21,822,9261,06
Alkim Kimya19,05-0,4731,04
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,95-1,9934,70
Altınyunus Çeşme92,508,5785,15
Anadolu Efes25,40-0,789,58
Anadolu Grubu Holding29,58-1,4012,42
Anadolu Hayat Emek.10,20-4,2317,65
Anadolu Isuzu20,52-1,6314,00
Anadolu Sigorta8,30-0,959,93
Anel Elektrik4,4114,8439,12
Arçelik33,70-0,6510,86
ARD Bilişim Teknolojileri58,50-1,1821,67
Arena Bilgisayar61,6010,5979,07
Armada Bilgisayar70,50-8,0243,64
Arsan Tekstil8,27-2,9313,44
Artı Yatırım Holding7,19-5,3923,97
Arzum Ev Aletleri23,52-3,84-4,47
Aselsan17,650,00-3,29
Ata GMYO6,452,5417,06
Atakule GMYO4,18-11,6365,87
Atlantis Yatırım Holding7,002,6425,90
Atlas Yat. Ort.1,881,627,43
AvivaSA Emeklilik Hayat18,72-3,113,88
Avrasya GMYO5,3929,2632,76
Avrasya Petrol ve Tur.3,221,580,63
Avrupa Yatırım Holding6,33-3,655,50
Ayen Enerji7,226,6533,46
Ayes Çelik Hasır Ve Çit12,4510,679,69
Aygaz17,37-1,5318,57
Bagfaş26,64-3,9733,20
Bak Ambalaj29,0620,6843,86
Balatacılar Balatacılık9,0015,989,22
Bantaş Ambalaj5,480,7416,84
Banvit53,802,573,46
Baştaş Başkent Çimento17,30-6,13-0,40
Batı Çimento11,08-7,28135,24
Batısöke Çimento3,40-1,4539,34
Bayrak Taban Sanayi11,783,1511,03
Bera Holding25,60-3,1826,23
Berkosan Yalıtım9,94-1,0911,43
Beşiktaş Futbol Yat.4,173,223,22
Beyaz Filo16,629,2763,26
Bilici Yatırım7,582,7114,16
Bim Mağazalar68,95-2,75-6,24
Birko Mensucat1,227,969,91
Birlik Mensucat3,002,39-13,29
Bizim Mağazaları15,71-3,972,28
Borusan Mannesmann32,58-1,0317,19
Borusan Yat. Paz.487,505,346,70
Bosch Fren Sistemleri1.250,80-0,910,96
Bossa20,70-0,2915,97
Brisa26,841,6734,60
Burçelik25,68-4,5422,17
Burçelik Vana45,00-7,22-9,38
Bursa Çimento11,98-3,31-0,50
Carrefoursa71,000,71-1,11
Casa Emtia Petrol166,007,1056,60
Ceo Event Medya7,12-5,4410,73
Coca Cola İçecek79,605,7120,97
Cosmos Yat. Holding12,906,0960,05
Credıtwest Faktorıng5,854,28-0,34
Çelebi168,904,13-7,46
Çelik Halat22,20-4,393,64
Çemaş Döküm2,22-2,203,26
Çemtaş17,21-0,818,23
Çimbeton397,10-4,2233,93
Çimentaş51,80-0,3843,25
Çimsa23,70-1,2533,15
Çuhadaroğlu Metal8,462,309,44
Dagi Giyim8,64-1,827,06
Dagi Yatırım Holding16,290,9926,28
Dardanel34,989,454,42
Datagate Bilgisayar17,27-2,987,20
Demısaş Döküm7,457,1912,71
Denge Holding9,0526,2265,15
Deniz GMYO6,00-3,8575,44
Derimod11,361,1616,63
Derlüks Deri9,38-7,596,35
Desa Deri13,548,3239,01
Despec Bilgisayar14,10-2,767,96
Deva Holding31,703,5331,32
Dinamik Isı Makina Yalıtım19,0012,4375,12
Diriteks Diriliş Tekstil9,727,76160,59
Ditaş Doğan48,7024,9449,02
DO-CO527,00-0,96-16,35
Doğan Burda21,20-0,93-5,53
Doğan Holding3,58-10,9516,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,75-2,8318,08
Doğusan5,54-5,6226,48
Doğuş GMYO10,142,2224,11
Doğuş Otomotiv35,580,2323,80
Döktaş Dökümcülük35,92-3,6017,31
Duran Doğan Basım12,81-8,8922,12
Dyo Boya13,110,8515,40
Eczacıbaşı İlaç8,08-2,538,31
Eczacıbaşı Yatırım45,5611,0164,24
Edip Gayrimenkul3,678,9010,54
Ege Endüstri1.672,20-4,21-3,19
Ege Gübre232,405,3560,06
Ege Profil40,30-0,935,39
Ege Seramik13,41-1,6130,32
Egeplast37,808,0013,51
Ekiz Kimya11,79-7,6765,36
Emek Elektrik5,06-2,69-14,53
Eminiş Ambalaj36,60-3,17-0,65
Emlak Konut GMYO2,522,8617,76
Enerjisa Enerji12,201,84-2,48
Enka İnşaat7,65-2,673,80
Erbosan64,8029,6058,05
Ereğli Demir Çelik15,113,491,21
Ersu Gıda4,96-3,130,40
Escort Teknoloji7,45-5,4613,39
Esenboğa Elektrik40,6014,04113,35
Etiler Gıda5,9015,6948,24
Euro Kapital Yat. Ort.4,00-6,983,90
Euro Trend Yat. Ort.4,596,2527,50
Euro Yat. Ort.4,81-6,786,65
Euro Yatırım Holding3,927,9938,03
Fade Gıda10,1610,4364,14
Fenerbahçe Futbol34,30-8,7316,04
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,04-4,0910,52
F-M İzmit Piston198,006,4559,29
Fonet Bilgi Teknolojileri14,91-4,3614,43
Ford Otosan162,403,5128,89
Formet Celik Kapi Sanayi4,43-2,85-6,74
Frigo Pak Gıda30,248,0844,14
Galatasaray Sportif3,922,89-3,21
Garanti Bankası9,921,64-4,34
Garanti Faktoring12,104,858,72
Garanti Yat. Ort.3,47-2,257,43
Gedik Y. Men. Değ.26,020,62106,51
Gediz Ambalaj43,9024,7263,81
Gentaş6,042,031,68
Gersan Elektrik7,870,2528,18
Global Men. Değ.9,40-2,8956,41
Global Yat. Holding5,87-6,0825,43
Good-Year9,486,7613,40
Göltaş Çimento79,1515,0491,83
Gözde Girişim7,08-0,98-11,28
GSD Denizcilik6,648,8531,75
GSD Holding2,701,127,57
Gübre Fabrik.69,151,69-19,64
Güler Yat. Holding11,082,781,93
Halk GMYO3,63-5,9613,08
Hatay Tekstil24,763,6077,49
Hedef Girişim4,413,2828,70
Hektaş26,58-5,1439,38
HUB Girişim18,06-0,39-0,77
Hürriyet Gzt.2,501,6319,05
ICBC Turkey Bank6,94-6,476,77
İdealist Danışmanlık30,0026,05122,88
İdealist GMYO10,4116,9753,09
İhlas Ev Aletleri1,84-2,13-2,13
İhlas Gayrimenkul1,39-2,1111,20
İhlas Gazetecilik3,81-9,29-6,16
İhlas Holding1,10-2,80-2,02
İhlas Yayın Holding1,12-3,45-1,75
İndeks Bilgisayar21,883,8014,38
Info Yatırım7,05-0,849,30
İntema65,902,0965,16
Inveo Yatırım Holding164,809,87272,68
İpek Doğal Enerji14,8912,0413,84
İskenderun Demir Çelik11,780,6816,52



(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)



Kaynak:

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te KONHABER'e abone olun.
Google News Takip Et
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar (0)

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English