Son Dakika Haberler

Anadolu Ajansı haberine göre;

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)31.599,00
-21,98
İş Bankası (C)5,50-0,72-19,03
İş Bankası (Kur.)400.000,00
5,26
İş Fin.Kir.3,021,00-21,76
İş Girişim8,07-1,82-57,41
İş GMYO1,850,00-27,17
İş Y. Men. Değ.14,410,70-13,18
İş Yat. Ort.2,750,00-18,23
İşbir Holding83,70-1,5355,93
Işık Plastik38,163,41
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,900,00-21,05
İttifak Holding1,46-0,68-34,53
İz Hayvancılık Tarım18,07-0,330,39
İzmir Demir Çelik2,590,39-21,74
İzmir Fırça7,18-0,5529,14
Jantsa Jant Sanayi67,70-0,1563,34
Kafein Yazılım24,422,1814,43
Kalekim Kimyevi Maddeler12,210,00
Kaplamin23,800,08-29,59
Kardemir (A)6,48-1,378,91
Kardemir (B)6,45-1,0722,39
Kardemir (D)7,27-0,8225,78
Karel Elektronik9,01-0,1133,99
Karsan Otomotiv3,811,0617,23
Karsu Tekstil9,25-0,868,19
Kartal Yenilenebilir Enerji15,151,00
Kartonsan49,98-0,24-47,21
Katmerciler Ekipman1,480,00-14,56
Kent Gıda206,90-1,00-41,82
Kerevitaş Gıda4,55-0,22-30,85
Kervan Gıda16,110,8122,96
Kervansaray Yat. Holding0,570,00-54,76
Kiler GMYO1,86-1,06-25,90
Kızılbük GYO24,021,18
Klimasan Klima10,41-0,1923,38
Koç Holding22,560,6210,30
Konfrut Gıda16,98-0,410,47
Kontrolmatik Teknoloji Enerji67,751,42187,08
Konya Çimento899,200,65-20,42
Koray GMYO7,012,1957,53
Kordsa Teknik Tekstil24,300,5856,27
Koza Altın101,80-0,395,27
Koza Madencilik15,68-0,321,23
Körfez GMYO4,97-0,40-14,31
Kristal Kola1,41-1,40-53,85
Kron Telekomünikasyon36,325,28-1,41
Kuştur Kuşadası Turizm188,00-2,5919,52
Kuyas Yatırım2,824,4422,61
Kütahya Porselen58,000,7814,97
Kütahya Şeker Fabrikası96,059,96
Lider Faktoring3,12-1,58-8,50
Link Bilgisayar30,061,55-4,86
Logo Yazılım41,400,2432,95
Lokman Hekim Sağlık10,340,5844,25
Lüks Kadife46,34-0,5260,83
Makina Takım3,07-0,32-9,97
Manas Enerji Yönetimi16,900,54
Marka Yatırım Holding4,83-2,03-24,88
Marmaris Altınyunus175,30-0,9057,79
Marshall227,50-0,66-25,82
Martı GMYO1,110,00-56,53
Martı Otel2,01-3,83-5,63
Matriks Bilgi Dağıtım35,480,57
Mavi Giyim57,300,8811,03
Mazhar Zorlu Holding35,561,0812,96
Meditera Tıbbi Malzeme39,20-1,01
Mega Polietilen5,52-0,72-27,94
Menderes Tekstil2,281,33-26,21
Mercan Kimya11,182,01
Merit Turizm16,260,0656,96
Merko Gıda5,245,43-39,35
Metemtur Yatırım3,580,28-55,72
Metro Holding1,47-0,68-29,33
Metro Petrol ve Tesisleri2,760,00-4,50
Metro Yatırım Ortaklığı1,84-0,54-21,03
Migros Ticaret33,82-0,53-20,98
Milpa3,990,25-13,26
Mistral GMYO4,802,351,91
MLP Sağlık26,963,3735,68
MMC San. Ve Tic. Yat.5,911,9028,48
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj7,23-0,41-38,99
Mondi Tire Kutsan8,82-1,4516,05
Nasmed Egepol6,973,57
Naturel Enerji37,380,005,27
Naturelgaz7,780,13
Net Holding4,641,3135,28
Netaş Telekom.17,500,00-37,68
Niğbaş Niğde Beton10,800,47-79,23
Nuh Çimento35,120,29-26,88
Nurol GMYO17,980,90146,64
Odaş Elektrik1,48-0,67-49,37
Orçay Ortaköy Çay Sanayi15,769,98
Orge Enerji Elektrik6,30-0,3236,59
Orma Orman Mahsulleri28,14-2,6391,17
Osmanlı Menkul25,06-0,95-18,74
Ostim Endüstriyel Yat2,49-1,19-9,58
Otokar325,002,016,81
Oyak Çimento6,74-0,88-23,23
Oyak Yat. Ort.6,950,430,69
Oyak Yatırım Menkul23,540,26
Oylum Sınai Yatırımlar5,24-5,4211,25
Özak GMYO4,76-1,04-6,67
Özbal Çelik Boru15,552,03137,40
Özderici GMYO1,580,00-28,83
Özerden Plastik7,29-0,27-19,00
Pamel Elektrik44,841,17110,32
Panora GMYO6,810,8914,21
Papilon Savunma14,20-0,77-37,55
Park Elek.Madencilik4,740,21-11,73
Parsan27,081,3511,44
Pegasus69,40-0,72-6,97
Peker GMYO1,001,01-57,25
Penguen Gıda3,22-1,23-36,24
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım111,1010,00
Pera GMYO1,510,67-13,80
Pergamon Dış Ticaret23,30-0,4327,12
Petkim6,10-0,4922,49
Petrokent Turizm1.964,000,60116,68
Pınar Et Ve Un16,960,53-22,50
Pınar Su8,17-2,979,96
Pınar Süt17,010,47-24,57
Plastikkart19,990,2038,34
Polisan Holding2,75-0,36-28,47
Politeknik Metal366,30-1,66-9,72
Prizma Press Matbaacılık4,20-0,47-23,36
QNB Finans Fin. Kir.72,00-0,55-42,54
QNB Finansbank38,780,67-44,88
QUA Granite Hayal Yapı12,45-0,08
Ral Yatırım Holding4,121,48-7,21
Ray Sigorta9,750,31-36,89
Reysaş GMYO2,88-0,69-11,16
Reysaş Lojistik4,22-0,71-18,44
Rhea Girişim2,04-0,49-45,16
Rodrigo Tekstil15,24-0,4611,16
Royal Halı3,400,00-1,16
RTA Laboratuvarları24,720,16-18,36
Sabancı Holding9,930,00-9,94
Safkar Ege Soğutmacılık8,10-0,49-25,55
Sanel Mühendislik5,220,3852,63
Sanifoam Sünger24,205,9577,94
Sanko Pazarlama9,88-0,506,61
Saray Matbaacılık4,36-0,46-50,29
Sarkuysan13,010,3949,58
Sasa Polyester27,34-0,8782,46
Say Yenilenebilir Enerji23,020,44170,51
Sekuro Plastik20,660,1947,99
Selçuk Ecza Deposu9,191,55-31,58
Selçuk Gıda7,33-0,9547,19
Selva Gıda Sanayi8,58-0,92
Senkron Güvenlik27,56-0,144,95
Serve Film Prodüksiyon13,800,00-13,75
Servet GMYO71,75-0,62-8,48
Seyitler Kimya20,740,1054,05
Silverline Endüstri5,510,18-35,93
Sinpaş GMYO4,29-0,692,63
Smartiks Yazılım5,86-3,30-33,86
Sodaş Sodyum Sanayii25,50-1,92-3,17
Söktaş2,82-1,05-13,25
Sönmez Filament36,22-0,06-48,40
Sönmez Pamuklu14,070,36-41,38
Sumaş Suni Tahta97,350,3690,84
Şeker Fin. Kir.5,310,00-17,03
Şekerbank1,040,00-31,13
Şişe Cam8,61-0,4620,26
Şok Marketler Ticaret12,36-0,48-0,96
T. Halk Bankası4,75-0,42-14,57
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,186,01-31,81
T.S.K.B.1,320,76-24,42
T.Tuborg17,050,29-3,84
Taç Tarım Ürünleri26,504,91151,66
Tat Gıda8,820,68-23,71
TAV Havalimanları23,36-0,439,67
Taze Kuru Gıda204,80-0,10-5,32
Tek-Art Turizm1,390,00-31,19
Tekfen Holding14,43-0,21-12,01
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,65-1,04-23,21
Temapol Polimer Plastik14,511,8226,17
TGS Dış Ticaret18,72-3,7047,29
Tofaş Oto. Fab.47,501,7653,67
Torunlar GMYO3,98-0,252,05
Trabzon Liman27,80-0,50-13,45
Trabzonspor Sportif3,39-0,5938,93
Trend GMYO6,67-1,91-46,94
TSKB GMYO3,24-0,61-32,87
Tuğçelik12,807,3858,42
Tukaş6,730,15-30,55
Turcas Petrol3,630,28-25,15
Tureks Turizm Taşımacılık10,46-1,32
Turkcell16,03-1,544,79
Tümosan Motor ve Traktör16,821,3919,55
Tüpraş103,70-0,58-3,98
Türk Hava Yolları12,57-0,48-2,63
Türk İlaç Serum14,981,08
Türk Prysmian Kablo13,98-0,7115,90
Türk Telekom7,23-0,69-10,65
Türk Traktör165,10-1,02-3,09
Türker Proje Gayrimenkul148,000,4831,09
Türkiye Sigorta5,11-0,58-17,29
Ufuk Yatırım20,982,8456,57
Ulaşlar Turizm Yat.4,380,693,30
Ulusoy Elektrik53,000,093,21
Ulusoy Un Sanayi5,301,154,16
Umpaş Holding1,262,44-51,72
Uşak Seramik1,81-0,55-22,65
Utopya Turizm22,221,00-42,73
Uzertaş Boya31,32-0,51-44,66
Ülker Bisküvi19,632,77-12,04
Ünlü Yatırım Holding4,881,04
Vakıf Fin. Kir.8,38-0,12145,89
Vakıf GMYO1,49-1,97-37,88
Vakıf Yat. Ort.6,37-0,31-13,45
Vakıflar Bankası3,50-0,57-25,69
Vakko Tekstil10,26-0,2963,73
Vanet Gıda5,78-0,52-25,23
VBT Yazılım22,78-0,52
Verusa Holding50,501,4912,02
Verusaturk Girisim22,360,0071,36
Vestel28,62-0,7646,56
Vestel Beyaz Eşya47,70-0,3827,62
Viking Kağıt6,770,45-24,78
Yapı ve Kredi Bank.2,55-0,39-14,92
Yaprak Süt ve Besi Çift.34,221,12-5,45
Yataş14,29-1,79-1,11
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,580,00-18,64
Yeni Gimat GMYO14,791,3027,59
Yeo Teknoloji35,4210,00
Yeşil GMYO1,020,99-26,09
Yeşil Yapı1,21-0,82-34,24
Yeşil Yatırım Holding2,19-0,90-48,79
Yibitaş İnşaat Malzeme10.351,50-2,33-33,65
Yonga Mobilya21,560,75-27,62
Yükselen Çelik5,20-0,19-0,61
Yünsa10,802,66-22,25
Ziraat GMYO1,600,63
Zorlu Enerji1,70-0,58-32,78

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)



Kaynak:

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te KONHABER'e abone olun.
Google News Takip Et
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar (0)

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BENZER HABERLER

X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English