Son Dakika Haberler

Anadolu Ajansı haberine göre;

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:




HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)29.501,200,00-27,16
İş Bankası (C)5,16-0,58-24,04
İş Bankası (Kur.)360.000,00
-5,26
İş Fin.Kir.2,93-0,34-24,09
İş Girişim8,270,49-56,36
İş GMYO2,120,95-16,54
İş Y. Men. Değ.13,481,66-18,78
İş Yat. Ort.2,650,00-21,20
İşbir Holding59,50-3,0910,85
Işık Plastik6,300,96
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,992,06-13,16
İttifak Holding1,33-0,75-40,36
İz Hayvancılık Tarım22,88-1,8027,11
İzmir Demir Çelik2,312,21-30,20
İzmir Fırça6,28-2,3312,95
Jantsa Jant Sanayi57,100,0037,76
Kafein Yazılım20,681,08-3,09
Kalekim Kimyevi Maddeler13,174,52
Kaplamin22,801,51-32,54
Kardemir (A)5,59-0,71-6,05
Kardemir (B)5,58-0,365,88
Kardemir (D)6,470,3111,94
Karel Elektronik8,83-2,3231,31
Karsan Otomotiv3,61-0,2811,08
Karsu Tekstil8,704,071,75
Kartal Yenilenebilir Enerji17,509,99
Kartonsan46,300,48-51,10
Katmerciler Ekipman1,333,91-23,22
Kent Gıda189,200,00-46,79
Kerevitaş Gıda4,130,24-37,23
Kervan Gıda12,27-1,1319,88
Kervansaray Yat. Holding0,674,69-46,83
Kiler GMYO1,981,54-21,12
Kızılbük GYO28,082,56
Klimasan Klima10,073,8119,35
Koç Holding22,760,6211,28
Konfrut Gıda3,764,44-11,01
Kontrolmatik Teknoloji Enerji60,05-0,83154,45
Konya Çimento812,000,00-28,14
Koray GMYO6,90-2,1355,06
Kordsa Teknik Tekstil25,440,5563,60
Koza Altın95,15-0,37-1,60
Koza Madencilik14,55-0,14-6,07
Körfez GMYO5,257,14-9,48
Kristal Kola1,320,00-56,79
Kron Telekomünikasyon33,36-0,71-9,45
Kuştur Kuşadası Turizm173,903,5110,55
Kuyas Yatırım2,540,4010,43
Kütahya Porselen64,005,2626,86
Kütahya Şeker Fabrikası39,104,10
Lider Faktoring3,481,462,05
Link Bilgisayar28,22-0,28-10,69
Logo Yazılım41,44-0,4833,08
Lokman Hekim Sağlık11,001,2054,98
Lüks Kadife44,54-0,1355,11
Makina Takım2,830,35-17,01
Manas Enerji Yönetimi16,530,30
Margün Enerji9,149,99
Marka Yatırım Holding4,32-0,69-32,81
Marmaris Altınyunus171,100,6554,01
Marshall271,00-2,34-11,64
Martı GMYO0,98-1,01-61,62
Martı Otel1,680,60-21,13
Matriks Bilgi Dağıtım33,22-0,36
Mavi Giyim64,30-0,1624,59
Mazhar Zorlu Holding32,421,002,99
Meditera Tıbbi Malzeme34,761,94
Mega Polietilen5,012,04-34,60
Menderes Tekstil2,090,00-32,36
Mercan Kimya10,41-5,36
Merit Turizm15,10-0,3345,76
Merko Gıda4,840,41-43,98
Metemtur Yatırım3,282,18-59,43
Metro Holding1,395,30-33,17
Metro Petrol ve Tesisleri2,671,14-7,61
Metro Yatırım Ortaklığı1,831,10-21,46
Migros Ticaret31,700,57-25,93
Milpa4,160,97-9,57
Mistral GMYO4,39-1,35-6,79
MLP Sağlık26,86-2,2635,18
MMC San. Ve Tic. Yat.5,500,0019,57
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj6,590,15-44,39
Mondi Tire Kutsan8,151,887,24
Nasmed Egepol5,731,60
Naturel Enerji33,84-0,35-4,70
Naturelgaz7,29-0,41
Net Holding4,79-4,3939,65
Netaş Telekom.16,29-0,85-41,99
Niğbaş Niğde Beton8,405,53-83,85
Nuh Çimento33,800,00-29,62
Nurol GMYO9,3510,0028,26
Odaş Elektrik1,380,73-52,80
Orçay Ortaköy Çay Sanayi16,910,06
Orge Enerji Elektrik5,900,3427,91
Orma Orman Mahsulleri25,00-1,8869,84
Osmanlı Menkul26,22-1,06-14,98
Ostim Endüstriyel Yat1,850,00-20,73
Otokar323,700,596,38
Oyak Çimento6,61-0,30-24,72
Oyak Yat. Ort.6,70-0,15-2,93
Oyak Yatırım Menkul25,341,04
Oylum Sınai Yatırımlar8,65-7,3983,65
Özak GMYO4,591,55-10,00
Özbal Çelik Boru13,25-0,30102,29
Özderici GMYO1,420,71-36,04
Özerden Plastik8,094,93-10,11
Pamel Elektrik49,802,13133,58
Panora GMYO6,800,7415,40
Papilon Savunma12,72-1,17-44,06
Park Elek.Madencilik4,450,23-17,13
Parsan26,400,388,64
Pegasus78,000,194,56
Peker GMYO0,950,00-59,39
Penguen Gıda3,253,17-35,64
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım178,803,59
Pera GMYO1,440,00-17,79
Pergamon Dış Ticaret22,48-0,6222,65
Petkim6,52-0,1530,92
Petrokent Turizm2.889,901,76218,83
Pınar Et Ve Un15,770,13-27,94
Pınar Su7,37-5,15-0,81
Pınar Süt15,76-0,38-30,11
Plastikkart22,30-0,8054,33
Polisan Holding2,691,89-30,03
Politeknik Metal327,900,43-19,18
Prizma Press Matbaacılık3,94-1,25-28,10
QNB Finans Fin. Kir.69,001,55-44,93
QNB Finansbank36,30-0,49-48,40
QUA Granite Hayal Yapı12,75-2,89
Ral Yatırım Holding5,29-9,8819,14
Ray Sigorta9,62-0,31-37,73
Reysaş GMYO2,740,00-15,48
Reysaş Lojistik4,900,62-5,30
Rhea Girişim1,972,60-47,04
Rodrigo Tekstil13,631,72-0,58
Royal Halı2,99-0,33-13,08
RTA Laboratuvarları22,460,18-25,83
Sabancı Holding9,78-0,10-11,30
Safkar Ege Soğutmacılık7,29-0,55-33,00
Sanel Mühendislik5,003,9546,20
Sanifoam Sünger23,101,6769,85
Sanko Pazarlama9,610,953,69
Saray Matbaacılık4,02-1,71-54,16
Sarkuysan12,671,7745,68
Sasa Polyester26,760,3078,58
Say Yenilenebilir Enerji22,22-0,45161,10
Sekuro Plastik20,46-0,2946,56
Selçuk Ecza Deposu8,410,12-37,39
Selçuk Gıda4,72-1,26-5,22
Selva Gıda Sanayi8,41-2,89
Senkron Güvenlik27,602,305,10
Serve Film Prodüksiyon15,020,67-6,13
Servet GMYO79,354,131,21
Seyitler Kimya22,260,8265,34
Silverline Endüstri5,090,20-40,81
Sinpaş GMYO4,24-0,241,44
Smartiks Yazılım5,390,37-39,16
Sodaş Sodyum Sanayii24,002,13-8,87
Söktaş2,930,69-9,87
Sönmez Filament38,000,53-45,87
Sönmez Pamuklu13,50-0,66-43,75
Sumaş Suni Tahta90,001,8176,43
Şeker Fin. Kir.4,910,41-23,28
Şekerbank0,970,00-35,76
Şişe Cam8,190,0014,39
Şok Marketler Ticaret11,77-0,25-5,69
T. Halk Bankası4,27-0,70-23,20
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,702,26-30,14
T.S.K.B.1,200,00-31,29
T.Tuborg16,450,00-7,22
Taç Tarım Ürünleri24,10-1,95128,87
Tat Gıda9,160,77-20,77
TAV Havalimanları26,26-0,0823,29
Taze Kuru Gıda193,30-0,62-10,63
Tek-Art Turizm1,241,64-38,61
Tekfen Holding13,75-0,58-16,16
Teknosa İç ve Dış Ticaret5,85-0,34-32,45
Temapol Polimer Plastik14,390,5625,13
TGS Dış Ticaret15,70-3,5623,52
Tofaş Oto. Fab.51,70-0,5867,25
Torunlar GMYO3,421,18-12,31
Trabzon Liman26,960,37-16,06
Trabzonspor Sportif3,25-0,6133,20
Trend GMYO6,520,15-48,13
TSKB GMYO2,82-0,35-41,57
Tuğçelik13,65-2,3668,94
Tukaş6,760,30-30,24
Turcas Petrol3,521,44-27,42
Tureks Turizm Taşımacılık11,020,73
Turkcell15,09-1,57-1,35
Tümosan Motor ve Traktör15,750,2511,94
Tüpraş113,50-0,965,09
Türk Hava Yolları14,050,728,83
Türk İlaç Serum12,20-0,57
Türk Prysmian Kablo16,501,2336,79
Türk Telekom7,391,07-6,45
Türk Traktör168,003,58-1,39
Türker Proje Gayrimenkul135,003,2919,57
Türkiye Sigorta4,88-0,41-21,01
Ufuk Yatırım18,931,7741,27
Ulaşlar Turizm Yat.3,810,26-10,14
Ulusoy Elektrik50,700,00-1,27
Ulusoy Un Sanayi5,611,4510,25
Umpaş Holding1,200,84-54,02
Uşak Seramik1,63-0,61-30,34
Utopya Turizm21,50-1,38-44,59
Uzertaş Boya31,9010,00-43,64
Ülker Bisküvi19,06-0,31-14,60
Ünlü Yatırım Holding5,59-1,58
Vakıf Fin. Kir.7,670,26125,06
Vakıf GMYO1,490,00-37,88
Vakıf Yat. Ort.6,040,00-17,93
Vakıflar Bankası3,25-0,31-31,00
Vakko Tekstil9,231,4347,29
Vanet Gıda6,45-2,27-16,56
VBT Yazılım20,940,96
Verusa Holding45,48-0,570,89
Verusaturk Girisim20,600,1057,88
Vestel25,76-2,0543,57
Vestel Beyaz Eşya48,42-1,0629,54
Viking Kağıt6,340,32-29,56
Yapı ve Kredi Bank.2,39-0,83-20,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.32,649,97-9,81
Yataş13,95-0,36-3,46
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,250,93-26,14
Yeni Gimat GMYO15,941,0137,51
Yeo Teknoloji69,40-9,99
Yeşil GMYO0,95-1,04-31,16
Yeşil Yapı1,070,00-41,85
Yeşil Yatırım Holding2,100,00-50,89
Yibitaş İnşaat Malzeme9.989,00-0,01-35,97
Yonga Mobilya18,76-1,16-37,02
Yükselen Çelik5,051,41-3,48
Yünsa16,454,2518,42
Ziraat GMYO1,590,00
Zorlu Enerji1,540,65-39,11

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)



Kaynak:

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te KONHABER'e abone olun.
Google News Takip Et
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar (0)

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BENZER HABERLER

X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English