Son Dakika Haberler

Anadolu Ajansı haberine göre;

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)217.750,00
7,10
İş Bankası (B)39.000,003,97-3,70
İş Bankası (C)6,971,01-0,43
İş Bankası (Kur.)381.999,00
0,53
İş Fin.Kir.3,800,26-1,55
İş Girişim25,409,7734,04
İş GMYO2,55-1,920,39
İş Y. Men. Değ.18,382,404,08
İş Yat. Ort.3,53-0,560,28
İşbir Holding3.889,70-5,8241,96
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,160,001,75
İttifak Holding2,284,592,24
İz Hayvancılık Tarım22,6610,0025,89
İzmir Demir Çelik10,89-2,771,11
İzmir Fırça7,319,9231,47
Jantsa Jant Sanayi506,00-8,8352,55
Kafein Yazılım22,005,062,90
Kaplamin35,781,075,86
Kardemir (A)6,45-1,238,40
Kardemir (B)6,45-1,5322,39
Kardemir (D)7,10-2,3422,84
Karel Elektronik24,72-2,377,20
Karsan Otomotiv4,129,8726,77
Karsu Tekstil10,869,9227,02
Kartonsan85,50-0,64-10,52
Katmerciler Ekipman3,364,359,09
Kent Gıda339,80-1,51-4,44
Kerevitaş Gıda6,53-1,80-0,76
Kervan Gıda15,46-3,6816,94
Kervansaray Yat. Holding1,6510,0030,95
Kiler GMYO2,551,191,59
Klimasan Klima18,860,8611,14
Koç Holding22,300,365,59
Konfrut Gıda18,405,638,88
Kontrolmatik Teknoloji Enerji34,502,5045,69
Konya Çimento1.473,000,2030,35
Kordsa Teknik Tekstil19,31-3,3024,18
Koza Altın115,20-2,5419,13
Koza Madencilik16,40-0,065,87
Körfez GMYO6,040,174,14
Kristal Kola3,917,12-0,26
Kron Telekomünikasyon56,95-0,1854,59
Kuştur Kuşadası Turizm200,00-9,9927,15
Kuyumcukent Gayrimenkul2,512,459,13
Kütahya Porselen48,60-1,82-3,67
Lider Faktoring3,363,70-1,47
Link Bilgisayar30,201,34-5,25
Logo Yazılım145,40-0,4115,86
Lokman Hekim Sağlık15,55-0,6444,62
Lüks Kadife35,88-3,0324,15
Makina Takım3,130,00-8,21
Marka Yatırım Holding6,371,11-0,93
Marmaris Altınyunus172,80-10,0055,54
Marshall323,501,095,48
Martı GMYO3,155,0014,55
Martı Otel2,40-1,6412,68
Mavi Giyim58,003,8511,11
Mazhar Zorlu Holding41,007,8930,24
Mega Polietilen9,314,3721,54
Menderes Tekstil3,16-1,252,27
Merit Turizm144,1010,0072,16
Merko Gıda7,63-9,92-11,69
Metemtur Otelcilik27,829,9625,88
Metro Holding2,130,952,40
Metro Petrol ve Tesisleri3,122,637,96
Metro Yatırım Ortaklığı2,340,000,43
Migros Ticaret46,706,149,11
Milpa5,343,4916,09
Mistral GMYO5,520,0017,20
MLP Sağlık24,384,7322,70
MMC San. Ve Tic. Yat.4,820,634,78
Mondi Tire Kutsan7,711,051,45
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret37,82-1,106,12
Net Holding3,809,8310,79
Netaş Telekom.31,849,9413,39
Niğbaş Niğde Beton42,30-3,25-18,65
Nuh Çimento49,362,830,24
Nurol GMYO8,893,3721,95
Odaş Elektrik3,820,00-2,05
Olmuksan-IP8,01-2,91-32,41
Orge Enerji Elektrik7,904,227,05
Orma Orman Mahsulleri20,28-7,7337,77
Osmanlı Menkul36,249,9516,90
Ostim Endüstriyel Yat3,97-0,25-2,70
Otokar394,30-2,3023,84
Oyak Çimento8,852,310,80
Oyak Yat. Ort.12,849,9384,75
Oylum Sınai Yatırımlar4,830,422,55
Özak GMYO5,450,556,86
Özbal Çelik Boru7,185,599,62
Özderici GMYO2,34-2,095,41
Özerden Plastik9,6810,007,56
Pamukova Elektrik21,00-4,63-1,50
Panora GMYO6,272,791,29
Papilon Savunma24,325,836,85
Park Elek.Madencilik5,422,650,93
Parsan27,849,9514,57
Pegasus80,003,967,24
Peker GMYO2,582,79-1,15
Penguen Gıda5,00-0,60-0,99
Pera GMYO1,651,23-5,81
Pergamon Dış Ticaret41,1410,00108,73
Petkim5,140,003,21
Petrokent Turizm1.302,9010,0043,74
Pınar Et Ve Un24,10-1,233,52
Pınar Su8,27-2,8211,31
Pınar Süt26,12-2,5413,17
Plastikkart18,020,1124,71
Polisan Holding3,89-0,770,78
Politeknik Metal549,003,7434,56
Prizma Press Matbaacılık6,132,1711,86
QNB Finans Fin. Kir.124,000,90-1,04
QNB Finansbank67,150,07-4,55
Ral Yatırım Holding4,42-1,12-0,45
Ray Sigorta15,790,572,20
Reysaş GMYO5,603,322,75
Reysaş Lojistik8,743,19-5,41
Rhea Girişim3,610,28-2,96
Rodrigo Tekstil15,35-3,7611,96
Royal Halı3,45-6,250,29
RTA Laboratuvarları28,340,93-6,41
Sabancı Holding11,24-0,62-1,92
Safkar Ege Soğutmacılık10,53-0,47-3,22
Sanel Mühendislik3,47-0,861,46
Sanifoam Sünger18,003,6332,35
Sanko Pazarlama9,61-0,932,34
Saray Matbaacılık9,960,9113,57
Sarkuysan9,741,5610,18
Sasa Polyester25,143,3724,33
Say Yenilenebilir Enerji8,854,124,00
Sekuro Plastik18,399,9931,73
Selçuk Ecza Deposu12,72-0,78-6,81
Selçuk Gıda4,85-1,42-2,61
Senkron Güvenlik32,369,9923,23
Serve Film Prodüksiyon15,503,96-3,13
Servet GMYO109,10-0,1839,16
Seyitler Kimya36,280,5544,59
Silverline Endüstri8,48-9,98-1,40
Sinpaş GMYO5,392,0828,95
Smartiks Yazılım8,580,12-3,16
Sodaş Sodyum Sanayii39,662,4348,68
Söktaş4,924,46-3,34
Sönmez Filament80,801,6415,10
Sönmez Pamuklu29,16-1,6921,50
Sumaş Suni Tahta82,008,9760,00
Şeker Fin. Kir.7,143,4811,56
Şekerbank1,59-0,635,30
Şişe Cam7,941,798,62
Şok Marketler13,972,0510,70
T. Halk Bankası5,640,891,44
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası32,669,975,15
T.S.K.B.1,88-0,535,62
T.Tuborg18,242,470,94
Taç Tarım Ürünleri15,899,9750,90
Tat Gıda10,970,00-7,50
TAV Havalimanları24,504,7015,02
Taze Kuru Gıda297,00-10,0037,31
Tek-Art Turizm2,230,4510,40
Tekfen Holding18,712,2414,09
Teknosa İç ve Dış Ticaret13,870,008,53
Temapol Polimer Plastik14,979,9930,17
TGS Dış Ticaret31,409,94147,05
Tofaş Oto. Fab.38,34-1,1913,03
Torunlar GMYO4,10-1,445,13
Trabzon Liman38,00-2,8118,31
Trabzonspor Sportif2,570,395,33
Trend GMYO9,083,30-27,76
TSKB GMYO5,100,20-11,30
Tuğçelik8,143,690,74
Tukaş9,41-0,32-2,89
Turcas Petrol4,86-0,210,21
Turkcell16,941,015,22
Tümosan Motor ve Traktör18,112,1428,71
Tüpraş108,400,280,37
Türk Hava Yolları13,431,514,03
Türk Prysmian Kablo13,32-2,0610,08
Türk Telekom8,802,803,04
Türk Traktör181,600,33-0,60
Türker Proje Gayrimenkul168,00-1,8748,80
Türkiye Sigorta7,082,167,27
Ufuk Yatırım18,1510,0035,45
Ulaşlar Turizm Yat.4,10-0,73-3,30
Ulusoy Elektrik48,74-1,02-5,08
Ulusoy Un Sanayi12,921,4912,35
Umpaş Holding2,60-9,72-0,38
Uşak Seramik2,320,00-0,85
Utopya Turizm43,00-3,5910,82
Uzertaş Boya87,10-1,0253,89
Ülker Bisküvi23,280,520,61
Vakıf Fin. Kir.5,469,8628,17
Vakıf GMYO3,650,270,83
Vakıf Yat. Ort.7,811,436,11
Vakıflar Bankası4,791,051,70
Vakko Tekstil6,523,820,00
Vanet Gıda7,900,642,20
Verusa Holding46,84-0,853,86
Verusaturk Girisim15,932,3821,79
Vestel24,50-0,0816,33
Vestel Beyaz Eşya41,502,981,52
Viking Kağıt8,07-1,34-10,33
Yapı Kredi Koray GMYO4,640,224,27
Yapı ve Kredi Bank.3,230,624,87
Yaprak Süt ve Besi Çift.139,409,9492,54
Yataş15,603,527,96
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,28-1,61-2,73
Yeni Gimat GMYO12,87-0,313,54
Yeşil GMYO2,179,6057,25
Yeşil Yapı2,819,7752,72
Yeşil Yatırım Holding222,809,97133,67
Yibitaş İnşaat Malzeme16.800,001,827,69
Yonga Mobilya39,6010,0032,00
Yükselen Çelik5,260,960,54
Yünsa15,050,332,66
Zorlu Enerji3,04-2,569,75

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)



Kaynak:

Google News Takip Et
Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz? ’te KONHABER'e abone olun.
Google News Takip Et
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılın.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar (0)

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BENZER HABERLER

X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English