Son Dakika Haberler

Futbolda haftanın programı!

Eklenme Tarihi: 13.03.2020 - 09:38

Süper Lig'de 26. hafta maçları oynanacak. TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e ise 28. hafta maçlarıyla devam edilecek. Cumartesi günü saat 20'de Konyaspor evinde Fenerbahçe'yi konuk edecek. 1922 Konyaspor ise pazar günü Sancektepe'yi Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz stadında ağırlayacak.

Futbolda haftanın programı!
Süper Lig'de gözler şampiyonluk yarışındaki takımların karşı karşıya geleceği Trabzonspor-Medipol Başakşehir ve Galatasaray-Beşiktaş maçlarında olacak. 

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın müsabaka programı şöyle:



- Süper Lig



Bugün:

20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Eryaman)

Yarın:

14.00 Yukatel Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

17.00 Aytemiz Alanyaspor-Gaziantep FK (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)

15 Mart Pazar:

13.30 Hes Kablo Kayserispor-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir (Medical Park)

19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)

16 Mart Pazartesi:

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya)



- TFF 1. Lig



Yarın: 

16.30 Fatih Karagümrük-Altay (Vefa)

19.00 Bursaspor-Boluspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

15 Mart Pazar:

14.00 Hatayspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Antakya Atatürk)

16.30 Adanaspor-Keçiörengücü (5 Ocak Fatih Terim)

16.30 Ekol Göz Menemenspor-İstanbulspor (Menemen İlçe)

19.00 Osmanlıspor-Giresunspor (Osmanlı)

19.00 Akhisarspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar)

16 Mart Pazartesi:

19.00 Altınordu-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (Aziz Kocaoğlu)

19.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor 0 (Eskişehir Yeni )



- TFF 2. Lig



Kırmızı Grup

Yarın: 

15.00 Ankara Demirspor-Bayburt Özel İdare (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Eyüpspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15 Mart Pazar:

14.30 Piserro Kahramanmaraşspor-Kırşehir Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Vanspor FK-Sakaryaspor (Van Atatürk)

14.30 Sivas Belediyespor-GMG Kastamonuspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.00 Kardemir Karabükspor-Niğde Anadolu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Ergene Velimeşespor-Tuzlaspor (Mustafa Kemal Atatürk)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bandırmaspor (Bodrum İlçe)



Beyaz Grup:

Yarın:

15.00 Sarıyer-Hacettepe (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Pendikspor-GMG Kırklarelispor (Pendik)

15 Mart Pazar:

14.30 Şanlıurfaspor-Hekimoğlu Trabzon (Şanlıurfa GAP)

14.30 Gümüşhanespor-İnegölspor (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 1922 Konyaspor-Sancektepe (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.00 Yılport Samsunspor-Zonguldak Kömürspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.00 Afjet Afyonspor-Çorum FK (Zafer)

15.00 Başkent Akademi-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Tarsus İdman Yurdu-Manisa FK (Tarsus İlçe) 



- TFF 3. Lig



1. Grup

15 Mart Pazar:

13.00 52 Orduspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (19 Eylül)

14.30 Artvin Hopaspor-Çankaya FK (Hopa İlçe)

14.30 Yomraspor-Şile Yıldızspor (Yomra İlçe)

15.00 Serik Belediyespor-Düzcespor (Serik İsmail Oğan)

15.00 Tokatspor-1928 Bucaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Silivrispor (Sultanbeyli Gölet)

15.00 Çatalcaspor-Anagold 24Erzincanspor (Ziya Altınoğlu)

15.00 Manisaspor-68 Aksaray Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Kızılcabölükspor-Erzinspor (Kızılcabölük)



2. Grup

Yarın:

15.00 Turgutluspor-Belediye Derincespor (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Fethiyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Fethiye İlçe)

15.00 Payasspor-Kozanspor (Payas İlçe)

15 Mart Pazar:

13.30 Cizrespor-Ofspor (Cizre İlçe)

14.30 Elazığ Belediyespor-Karşıyaka (Gençlik Merkezi)

14.30 Ağrı 1970-Erbaaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

15.00 Kocaelispor-1877 Alemdağspor (Kocaeli)

15.00 Esenler Erokspor-Fatsa Belediyespor (Esenler)



3. Grup

Yarın:

15.00 Modafen-Muğlaspor (Alemdağ)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Gölcükspor (Maltepe Hasan Polat)

15 Mart Pazar:

14.30 Diyarbakırspor-Bayrampaşa (Diyarbakır)

14.30 Pazarspor-Altındağ Belediyespor (Pazar İlçe)

14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Yeşiltepe)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Medicalpark Batman Petrolspor (Nevşehir Gazi)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Somaspor (Darıca İlçe)

15.00 Osmaniyespor-Nazilli Belediyespor (7 Ocak)

15.00 Karacabey Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.