Son Dakika Haberler

Futbol: Misli.com 3. Lig

Eklenme Tarihi: 02.03.2021 - 10:44

1. Grup'ta 21. hafta, 2 ve 3. gruplarda ise 24. hafta maçları yarın yapılacak 4. Grup'ta 24. hafta müsabakaları 4 Mart Perşembe günü oynanacak

İSTANBUL (AA) - Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 21. hafta, 2 ve 3. gruplarda ise 24. hafta maçları yarın oynanacak. 4. Grup'ta 24. hafta müsabakaları 4 Mart Perşembe günü yapılacak.


Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda maçların programı şöyle:




- 1. Grup


Yarın:


13.00 Bucaspor 1928-Payasspor (Yeni Buca)


14.00 Nevşehir Belediyespor-Belediye Derincespor (Nevşehir Gazi)


14.00 Artvin Hopaspor-Arnavutköy Belediyespor (Hopa İlçe)


14.00 1877 Alemdağspor-Manisaspor (Alemdağ)


14.00 Fatsa Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Fatsa)


14.00 Çankaya-Antalya Kemerspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)


14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Ofspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)


14.00 Kızılcabölükspor-Diyarbekirspor (Denizli Atatürk)




- 2. Grup


Yarın:


14.00 Yomraspor-Fethiyespor (Yomra İlçe)


14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ceyhanspor (Tepecik Şenol Güneş)


14.00 Karaman Belediyespor-Kahta 02 (Kemal Kaynaş)


14.00 Tekirdağspor-Mardin Fosfatspor (Namık Kemal)


14.00 Yozgatspor 1959-İskenderun (Sorgun)


14.00 Darıca Gençlerbirliği-Belediye Kütahyaspor (Darıca İlçe)


14.00 Nazilli Belediyespor-Halide Edip Adıvar (Nazilli İlçe)


14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Tokatspor (Stadı açıklanmadı)




- 3. Grup


Yarın:


13.00 Osmaniyespor-Esenler Erokspor (7 Ocak)


14.00 Altındağspor-Gölcükspor (Çubuk)


14.00 Şile Yıldızspor-Elazığ Karakoçan (Şile)


14.00 İçel İdmanyurdu-Yalovaspor (Mersin)


14.00 Batman Petrolspor-Cizrespor (Batman Yeni Şehir)


14.00 Karşıyaka-Çatalcaspor (İzmir Atatürk)


14.00 Somaspor-Arhavispor (Soma Atatürk)


14.00 Erbaaspor-Isparta 32 Spor (Erbaa)




- 4. Grup


4 Mart Perşembe:


12.00 Siirt İl Özel İdare-Sultanbeyli Belediyespor (Siirt Atatürk)


14.00 Silivrispor-1954 Kelkit Belediyespor (Silivri)


14.00 Adıyaman 1954-68 Aksaray Belediyespor (Adıyaman Atatürk)


14.00 Kozanspor-Bergama Belediyespor (İsmet Atlı)


14.00 Muğlaspor-Modafen (Muğla Atatürk)


14.00 Bursa Yıldırımspor-Alanya Kestelspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)


14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Düzcespor (Şanlıurfa GAP)


14.00 Bayrampaşa-52 Orduspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x