Son Dakika Haberler

Futbolda haftanın programı

Eklenme Tarihi: 30.09.2022 - 10:09

Futbolda Süper Lig'e sekizinci, 1. ve 2. Lig'e yedinci, 3. Lig'e de beşinci hafta maçlarıyla devam edilecek.

Futbolda haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle:
Spor Toto Süper Lig
1 Ekim Cumartesi:

14.30 Kasımpaşa-Gaziantep FK (Recep Tayyip Erdoğan)
17.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Eryaman)
17.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
20.00 Adana Demirspor-Galatasaray (Yeni Adana)

2 Ekim Pazar:
14.30 Corendon Alanyaspor-Bitexen Giresunspor (Kırbıyık Holding)
14.30 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (4 Eylül)
17.00 Arabam.com Konyaspor-HangiKredi Ümraniyespor (Medaş Konya Büyükşehir)
20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Park)

3 Ekim Pazartesi:
20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-İstanbulspor (Atatürk Olimpiyat)

Spor Toto 1. Lig
1 Ekim Cumartesi:

13.30 Pendikspor-Göztepe (Pendik)
16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Yeni Sakarya Atatürk)
19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli)
19.00 Çaykur Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi)

2 Ekim Pazar:
13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)
13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)
19.00 Altınordu-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)

3 Ekim Pazartesi:
20.00 Erzurumspor FK-Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)

TFF 2. Lig
Beyaz Grup:
1 Ekim Cumartesi:

15.30 Somaspor-Tarsus İdman Yurdu (Soma Atatürk)
15.30 Arnavutköy Belediyespor-İnegölspor (Vefa)
15.30 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Ankaraspor (Nazilli İlçe)
19.00 Batman Petrolspor-Sivas Belediyespor (Batman Yenişehir)
19.00 Menemen FK-Bitexen Düzcespor (Menemen İlçe)
19.00 Şanlıurfaspor-Bayburt Özel İdare (11 Nisan)
19.00 Bursaspor-Esenler Erokspor (Bursa Büyükşehir)
19.00 Isparta 32 Spor-Anagold 24 Erzincanspor (Isparta Atatürk)
19.00 Hes İlaç Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zafer)

Kırmızı Grup:
1 Ekim Cumartesi:

15.00 GMG Kastamonuspor-Fethiyespor (Gazi)
15.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzon FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
15.00 Ankara Demirspor-Pazarspor (TCDD Ankara Demirspor)
15.00 Serik Belediyespor-Bucaspor 1928 (Serik İsmail Oğan)
15.00 Kırşehir FK-Uşakspor (Kırşehir Ahi)
15.30 Kocaelispor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Darıca İlçe)
15.30 Sarıyerspor-Weecoins Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş)
16.00 TECO Karacabey Belediyespor-Adıyaman FK (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
19.00 İskenderunspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Yeni Hatay)
19.00 Diyarbekirspor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Diyarbakır)

TFF 3. Lig
1. Grup:
2 Ekim Pazar:

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Eskişehirspor (Faruk Çelik)
14.30 Entegre Solar Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent)
15.00 Hacettepe 1945-Karşıyaka (Çubuk)
15.00 1922 Konyaspor-Yomraspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
15.00 Nevşehir Belediyespor-BC Group Ağrı 1970 (3 Nolu Çim Saha)
15.30 Belediye Derincespor-Amasyaspor FK (Belediye Derincespor Doğal Çim)
15.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-1954 Kelkit Belediyespor (Şile)
15.30 Edirnespor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Edirne 25 Kasım)
15.30 Belediye Kütahyaspor-52 Orduspor FK (Dumlupınar)

2. Grup:
2 Ekim Pazar:

14.30 Yeşilyurt DÇ Ofspor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Of İlçe)
14.30 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Amberçay Eynesil Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)
14.30 Alagöz Holding Iğdır FK-Elazığ Karakoçan FK (Iğdır İlçe)
15.00 Karaman FK-Armoni Alanya Kestelspor (Kemal Kaynaş)
15.00 Kırıkkale Büyük Anadolu-Ayvalıkgücü Belediyespor (Başpınar)
15.30 Bayrampaşaspor-Bulvarspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.30 Kuşadasıspor-Ergene Velimeşespor (Kuşadası Özer Türk)
19.00 Orduspor 1967-Darıca Gençlerbirliği (Yeni Ordu)

3 Grup:
2 Ekim Pazar:

14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bergama Belediyespor (Dağılgan)
14.30 Fatsa Belediyespor-Güneş Holding Çankaya FK (Fatsa İlçe)
14.30 Muş 1984 Muşspor-Niğde Anadolu FK (Muş Şehir)
14.30 Malatya Arguvanspor-Efeler 09 Spor FK (Yeşiltepe)
14.30 Artvin Hopaspor-Siirt İl Özel İdaresi (Hopa İlçe)
15.00 Kepez Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Kepez Hasan Doğan)
15.30 Bursa Yıldırımspor-Merkür Holding Erbaaspor (Minareli Çavuş)
15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Tepecik Şenol Güneş)
15.30 Akhisarspor-Osmaniyespor FK (Spor Toto Akhisar) 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 2
  • 1
  • 0
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün
  • Kalp

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”