Son Dakika Haberler

UyduNet Nedir, Avantajları Nelerdir?

Eklenme Tarihi: 28.08.2018 - 11:49

UyduNet Nedir, Avantajları Nelerdir?

UyduNet Nedir, Avantajları Nelerdir?

Kablo TV, kablo şebekesi ile birlikte yayın ve internet hizmet sunan bir teknolojidir. 2008 yılından itibaren TÜRKSAT A.Ş bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Kablo TV, farklı hizmetlere uygun altyapıya sahiptir. Bu altyapılar içerisinde internet ve sayısal yayıncılık yer almaktadır. 2008 yılında ilk kez Kablonet markası altında yapılan internet hizmeti de Kablo TV altyapısını kullanmaktadır. Kablonet, Turksat A.Ş’ye bağlı olan bir internet servis sağlayıcısı hizmetidir. Uygun fiyatları, kampanyaları ve ileri teknolojisi ile birçok kişinin beğenisini kazanan Kablonet’in 2016 yılında adı değişmiş ve Uydunet olmuştur.

UyduNet ile Sorunsuz İnternet Deneyimi
Uydunet internetin diğer servis sağlayıcılarından en önemli farklı Kablo TV altyapısını kullanması ve kablo teknolojisi ile modeme sinyal göndermesidir. Uydunet, bu özelliği nedeniyle herhangi bir telefon aboneliğine gerek duymamaktadır. Uydunet internete sahip olmak için yalnızca yerleşkenizde Kablo TV altyapısına sahip olmanı yeterlidir. Kablo TV altyapısı ise yalnızca 22 ilde bulunmaktadır. Ayrıca bu illerde de bazı bölgelerde hizmet sağlanamamaktadır. Uydunet internet, yüksek upload ve download hızları ile internet erişimini mümkün kılmaktadır. Kullanım süresi boyunca hiçbir şekilde hız kaybı yaşanmaz ve aboneliğinizi memnuniyetle sürdürmeniz amaçlanır. Ayrıca farklı kampanyalarla birbirinden farklı hedef kitlere hitap etmektedir. Örneğin; kullandığın kadar öde kampanyası ile sık internet kullanmayan kişileri hedefleyen UyduNet’te televizyon, telefon ve interneti bir arada barındıran seçeneklerde bulunmaktadır.

Yüzlerce Kanalı HD Kalitede İzleyin
Uydunet internet kampanyaları içerisinde bulunan televizyon yayın platformu ise Teledünya’dır. Teledünya, Turksat A.Ş bünyesinde televizyon yayıncılığı yağan ve Kablo TV altyapısını kullanan bir yayıncılık platformudur. 7’den 70’e herkese hitap eden kanal çeşitliliğine sahip olan Teledünya’da HD ve Full HD televizyon seyretme imkânı bulunmaktadır. Yüksek kaliteli yayıncılığın yanı sıra kötü hava koşullarında hiçbir şekilde yayın kalitesinde bozulmalar yaşanmamaktadır. Bunun temel nedeni ise Teledünya platformu çanak antene ihtiyaç duymamasıdır. Teledünya Kablo TV altyapısı üzerinden kablo teknolojisi ile yayın yapmaktadır. Yurtdışı ve yurtiçi yüzlerce kanala sahip olan Teledünya platformunda ödemeli yayıncılık sistemi bulunmaktadır. Sinema ve dizi kanallarını uygun ücretler karşılığında izleyebilir ve keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.
 
 
Kapat X