ukrayna bir adım uzağınızda

Eklenme Tarihi: 11.05.2018 - 13:29

Ukrayna ile Türkiye arasında vizeler kalktığından beri iki ülke arasındaki  turizm oldukça gelişti. Ukrayna sadce TC kimlik numarası ile kolay giriş sağlayarak, Türklerin çoğunlukla tercih ettiği turizm cennetlerinden biri olmayı başardı.

Ukrayna pasaport sorununu kaldırmaya yönelik çalışmalarının meyvelerini toplamaya başladı. Sınırsız eğlence Ukrayna gece hayatı ile son zamanlarda Türk tatilcilerin gözdesi olmuş durumda. Sadece eğlence hayatı ile kalmayıp her tarafı buram buram tarih kokan Ukrayna şehirleri gezip görülesi olan yerlerinden sadece biri. Öyle ki; Ukrayna Aşk Tüneli her geleni kendine aşık etmiş, eşsiz doğası ve görselliği sayesinde kendisine görenlerini hayran bırakmıştır. Aynı zamanda Ukrayna Osmanlı devletinin de izlerini taşır ve belki de bu yönüyle bizi kendisine daha çok çekmeyi başarmıştır. Bir taraftan da çalışma hayatını ele almak gerekirse maaşlar için düşünülen kadar kötü olmadığını söylemek isteriz. Ukrayna'da asgari ücret tahmin edilenilenin çok daha üstünde. Bu rakamları ülke ekonomisiyle ve harcama orantısıyla birlikte ele alırsak geçim sınırlarını tatmin edecek seviyede diyebiliriz. Yazımızda her açıdan ele almaya çalıştığımız Ukrayna bizim kriterlerimden tam not alarak, sizlere tavsiyemiz olma şansını bulmuştur.

Hem sosyal hem kültürel anlamda sizleri doyuma ulaşabileceğinizi düşündüğümüz Ukrayna gidip görülmesi gereken yerler sıralamasına girmeyi başarmıştır. Sizlere de mutlaka gidip görmenizi tavsiye ediyoruz. Uygun maliyeti ile rüya gibi bir tatil yaşamak istiyenlerin vazgeçilmez adresi olacaktır.
 
 
 
Kapat X