Son Dakika Haberler

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Eklenme Tarihi: 13.09.2019 - 17:48

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Türkiye’nin lider GSM şirketi olan Turkcell kurulduğu ilk günden bu yana müşteri odaklı çalışmaları, yapmış olduğu kampanyalar ile her geçen gün başarısını ve müşteri sayısını da katlayarak artırmaktadır. Kaliteli çekim gücü ve kapsama alanı ile Turkcell hat sahipleri sevdikleri ile kesintisiz bir iletişimle konuşabilmektedir. Abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda faturalı ve faturasız hat kullanıcılar için Turkcell bedava dakika kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Eğer sizde Turkcell’in sunduğu bedava dakika hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız yazımızda kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?
 Bedava konuşma kampanyasından yararlanmak için mobil hattınızın Turkcell hat olması gerekli. Başka bir mobil hat kullanıcısı olup Turkcell’e geçiş yapan aboneler numarasını değiştirmeden de Turkcell’in yapmış olduğu kampanyadan yararlanabilir. Birden fazla yöntemle bedava dakika kazanabilirsiniz. Bu yöntemlerden hangisi size uygunsa o kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi
 Salla Kazan özelliğini kullanan aboneler haftalık bedava dakikanın yanı sıra SMS ve İnternet hediyesi kazanabilirsiniz. 30 TL ve üzeri yüklemeler için geçerlidir.
Binlerce abonenin yakından takip ettiği her yöne 30 dakika kampanyası Turkcell’in yapmış olduğu muazzam kampanyalardan bir tanesi. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin GEL DK yazıp 2222’e kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirler. Geçerlilik tarihi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgilendirme mesajında kampanya detayları ile ilgili detayları bulabilirsiniz.

Turkcell’e özel uygulama olan Bip uygulaması kullanıcılarına ayrıcalık sunmaya devam etmektedir. 1 lira gibi cüzi bir rakam ile Bip’ten 100 dakika satın alarak sevdiklerinizle konuşmanın tadına varın. BİP 100 DK yazıp 2200’a SMS göndererek bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Sürpriz seven müşteriler Turkcell’in yapmış olduğu bu kampanyaya katılmak için SUPRIZ yazıp 2222’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Bedava konuşmanın yanı sıra bedava internet kazanma şansınızda var. Kampanya detayları bilgilendirme mesajında yer alacaktır.
Turkcell’in yapmış olduğu bedava internet, dakika ve SMS kampanyalarından haberdar olmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için;
https://www.teknocard.com/turkcell-bedava-dakika-kampanyalari/