Taşıtmatik Nedir? - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Konya Haberleri,Son Dakika Haberler
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Taşıtmatik Nedir?
 Taşıtmatik Nedir?
Eklenme :22 Kasım 2017 13:29
Taşıtmatik Nedir?
Bp’nin son yıllarda ortaya çıkardığı yeni teknoloji bir sistem olan taşıtmatik herkes tarafından çok sevilmiş durumdadır. Bp taşıtmatik sayesinde akaryatınızı aracınızdan ayrılmadan alırsınız. İkmal anında bir ödeme yapılmaz ve akaryakıt giderleriniz tam anlamıyla kontrol altında olur.
Bp taşıtmatik sayesinde kolay yakıt alabilirsiniz. Bunun yanında filolarınızın üzerinde tam olarak kontrolünüz olur. Filolarınızın aylık yaptığı harcamalar, gittiği yollar, aldığı akaryakıt miktarları hepsini görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Bu sayede aylık ne kadar gideriniz  var tespit edebilirsiniz. Ayrıca Bp taşıtmatik sayesinde hatalı akaryakıt alımı engellenir. Hangi tür motor kullanıyorsa araçlarınız o türde yakıt alınırsınız. Bu sayede yanlış ürün alma sıkıntısı ortadan kalkmış olur.

Bp taşıtmatik ile birlikte ayrı ayrı fatura derdine son verirsiniz. Yani her aldığınız ürün için ayrı bir miktar ödemek yerine bir seferde toplu olarak tek faturada ödersiniz. Bu sayede zamandan kaybetmemiş olursunuz.
Bp Türkiye’de yer alan en yaygın istasyon ağlarından bir tanesidir. Aracınız nereye giderse gitsin yakıt bulabilirsiniz. Bu sayede asla bir ilden bir ile taşıma yaptığınızda veya seyehat etmeniz gerektiğinde yakıt sıkıntısı çekmezsiniz. Aklınız yakıtta olmadan her ilde istasyon bulabilmeniz mümkündür.

Bp’nin size hizmetlerinden birisi de otomatik ödeme imkanıdır. Yani ödeme yapmak için uzun yollar ve saatler gitmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine otomatik ödeme emri vererek banka hesabınızdan ödeme alınır. Ayrıca bankanızdan ne ödediğinizi öğrenebilirsiniz. Bp’nin sağladığı bu kolaylık sayesinde zamandan kazanırsınız.
Bp size muhasebe hesabı yapmaktan kurtarır. Yani gidip saatlerce muhasebe hesabı yapmak yerine size hesaplanmış ödemeler gelir. Bu sayede hızlıca ödeyebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Günün her vaktinde size hizmet veren müşteri hizmetlerine şikayet veya önerilerinizi belirtebiliriniz. Herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumda müşteri hizmetleri en kısa yoldan sizi sorunun çözümüne ulaştıracaktır. Müşteri hizmetlerinin sunduğu hızlı ve kaliteli hizmet sayesinde saatlerce sorunun çözümünü aramak zorunda kalmazsınız. Bp müşteri hizmetleri eğitimini almış kaliteli ve tecrübeli personellerden oluşmaktadır. Bu sayede kısa sürede işlem yaptırabilirsiniz. Bp size günün her anında hizmet verecektir.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
Öne Çıkan Haberler!X