Son Dakika Haberler

Sınırsız Müziğin Tadını Çıkartın

Eklenme Tarihi: 24.04.2018 - 23:54

Sınırsız Müziğin Tadını Çıkartın


Müzik her yaş gurubundan, herkesin hayatına dahil olan bir olgu. Baştan sona gerek TV ve radyodaki reklamlarda bile hatta günlük işlerimizi yaparken dahi yani hayatımızın her anında müziğe yer var. Hepimiz istediğimiz şarkıyı istediğimiz an kota derdi olmadan dinleyebilmek istemez miyiz?

Şarkı indirebilmek, güvenilir site bulmak o kadar zor bir hal aldı ki acaba cihaza virüs mü girecek ya da kaliteli bir ses mi indiriyorum diye düşünüyoruz. Tekrar tekrar dinlerken kota engeline takılmamak için indirmeleri tubidy üzerinden yapabilirsiniz. Böylece daha sonra da dinlemek istediğinizde cihazınızın mp3 oynatıcısından şarkıyı açmak yeterli olacak.
Video sitelerinde de istediğimiz müziği açıp dinleyebiliyoruz ama hem çok kota harcıyor hem de belli başlı bazı sıkıntıları var. Mesela telefon üzerinden videoyu açtığımızda arka plandaki bit uygulamayı kullanmamız mümkün değil. Ve arada kısa da sürse geçen reklamlar müzik zevkimizi böldüğü için hiçbirimizin bundan hoşlandığını sanmıyoruz.

Müzik indir seçeneğinde bir avantaj da kendi playlistinizi yani oynatma listenizi ayarlayabilmeniz. Bu sayede modunuza göre hazırladığınız listedeki müziklerinizi evde, okulda, sporda, işte yani kısacası dilediğiniz yerde cihazınızdan kolayca açabilir,  mp3 indirebilirsiniz.
En yeni şarkılardan eski şarkılara kadar, pop, hip-hop, R&B, jazz, arabesk, rap, rock, metal, reggae, klasik ve daha bir çok tarzdaki tüm zamanların şarkılarına ulaşabilme imkanı sunan site üzerinden indirme yapabilir, dilediğiniz zaman müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Özel günlerinizde yani doğumgünü organizasyonu, düğün, kına gecesi, ya da bir nişan organizasyonunda kendi hazırlayacağınız müzik oynatma listesini site üzerinden ücretsiz ve zahmetsiz bir şekilde dilediğiniz mp3ü indirerek kolayca flash belleğe ya da CD ye yükleyebilir, ücretsiz hazırlayabilirsiniz. Konuyla ilgili araştırmalarımıza devam edip sizlere güvenilir siteler hakkında bilgi vermeye devam ediyor olacağız.
 
 
 
Kapat X