Okeyy.net Okey Nasıl Oynanır? - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Konya Haberleri,Son Dakika Haberler
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Okeyy.net Okey Nasıl Oynanır?
Okeyy.net Okey Nasıl Oynanır?
 Okeyy.net Okey Nasıl Oynanır?
Eklenme :31 Mayıs 2019 17:13

 

Günümüz çağı içerisinde hem iş hayatı hem de okul yaşamı insanları oldukça yormaktadır. Okey oynamak hayatın stresinden uzaklaşmak için oldukça iyi alternatifler arasındadır. üstelik oyunlar artık online sistemleri ile de oynanabilmektedir. Okeyy.net ile okey oynamak sizlere maksimum keyif ve eğlenceli zaman garantisi vermektedir.
Sitemiz içerisinde canlı okey oyna salonlarımız yer almaktadır. Oyun katılımlarınız için salonlarımızdan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Adresimizin en önemli özelliklerinden biri de yayınlarını devamlı olarak sürdürmesi ile alakalıdır. Böylece gece ya da gündüz fark etmeksizin her an canlı okey oynamanın tadı çıkabilmektedir.

Okeyy.net Okey İçin Üyelik Şart Mı?

Kullanıcılarımızın sistemlerimizi tam olarak değerlendirebilmeleri için adresimizde üyelik şartı bulunmaktadır. Ancak misafir giriş sistemimiz de okey oyun katılımları için bir alternatiftir. İki sistem de ana sayfamızın giriş kısmında bulunmaktadır. Giriş alternatifleri arasında kullanıcı girişinin tercih edilmesi, öncesinde üyelik işlemlerinin tamamlanmasını gerekli kılmaktadır. Okeyy.net adresimize üye olarak online okey salonunu hem evlerinize hem de mobil cihazlarınızla istediğiniz her yere getirebilirsiniz. Adresimiz içinde üyelik konusunda minimum bilgi istemimiz vardır. Bu da, üyelikler sırasında sayfalarda form doldurup kişisel bilgi paylaşımı olmaksızın okey oynamanızı garantilemektedir. Üstelik istediğiniz durumlarda sitemize giriş yapmayı bırakarak iki hafta gibi bir süre içerisinde hesabınızın otomatik bir şekilde silinmesini de sağlayabilirsiniz.

Okeyy.net Oyunlarında Kazanmak İçin Taktikler            

Canlı okey oynanması için hizmet sunumu yapan Okeyy.net adresimizde kazanmak şansla alakalıdır. Ancak kazanmanın devamlı hal alması için şanstan daha fazlası gerekmektedir. Öncelikle adresimiz içerisinde oyun katılımlarınızda hile ile karşılaşmanız mümkün değildir. Bundan dolayı kazançların devamlı hale gelmesi için oyun taktikleri bakımından kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Okey oyna, bu oyunda kazanmak için atlanmaması gereken adımlardan biri masada dönen taşların takibini yapmaktadır. Takibi iyi şekilde yapan kullanıcılar rakiplerin hangi renkleri topladığını ya da işlerine yarayan taşın atılıp atılmadığını net olarak yapabilmektedir. Bu da kullanıcıların gelmeyecek bir taş üzerine seri kurmalarına mani olup kazanmalarına yardım etmektedir. Sistemini belirleyen ve ilerleten üyelerimizi puanlarını kısa süre içerisinde yukarılara çekebilmektedir.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

04:36

Güneş

06:04

Öğle

12:58

İkindi

16:41

Akşam

19:42

Yatsı

21:05

Öne Çıkan Haberler!X