Son Dakika Haberler

Kuzgun Oyuncuları

Eklenme Tarihi: 31.08.2019 - 20:15

Her sezon bir yenisi daha çıkan diziler arasında yer alan Kuzgun oyuncuları ve dizideki rolleri.

Kuzgun Oyuncuları

Türk kadınlarının ve ailelerin en önemli aktiviteleri arasında yer alan televizyon izlemek, akşam saatlerinde sunulan diziler ile çok daha keyifli bir hale gelmektedir. Hayatımızda büyük bir yer kaplayan diziler ile günlük hayatın sıradanlığını bir nebze olsun unutabiliyor, kafamızı dinleyebilecek vakitler buluyoruz.

Her sezon bir yenisi daha çıkan diziler arasında yer alan Kuzgun, 13 Şubat 2019 itibariyle Star Tv ekranlarında yayımlanmaya başladı. Kerem Çatay ve Pelin Distaş'ın yapımcılığı üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Bahadır İnce yapıyor. Sosyal medyada kısa süre içerisinde viral olan Kuzgun dizisini, canlı dizi izle imkanı sunan siteler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kadrosunda birçok ünlü isme yer veren dizi, genel olarak küçük yaşta polislik yapan babasını bir tuzak sonucunda kaybeden ve bunun ardından yalnız kalan Kuzgun'un, intikam üzerine sürdüğü hayatı anlatmaktadır. Yıllarca başka kimlikle yaşayan ve babasının hapse girmesinin sorumlusu olan kişiye yakınlaşmasını anlatan dizinin başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik yer alıyor.

Oyuncuların Dizideki Rolleri

Barış Arduç, Kuzgun dizisinde 'Kuzgun' adlı karaktere hayat veriyor. 9 Ekim 1987 yılında İsviçre'de doğan ünlü oyuncu, üniversite eğitimini Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisinde aldı. 2011 yılında oyunculuk hayatına başlayan ve 2015 yılında Kiralık Aşk ile kendisini duyuran Arduç, bu dizide de hayran kitlesini arttıracak gibi gözüküyor.

Antalya'da 4 Mayıs 1989 yılında doğan Burcu Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunu. 17 yaşında Akdeniz güzellik kraliçesi seçilen Biricik, 2007 yılında Maçolar adlı dizideki yan rolü ile TV ekranlarına giriş yaptı. Muhteşem Yüzyıl ve Ustura Kemal gibi dizilerde de küçük roller alan Burcu Biricik, 'Kuzgun' dizisinde Dila Bilgin karakterini canlandırıyor.

Denizli'de 5 Temmuz 1962 yılında doğan Settar Tanrıöğen, Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümü mezunu. Tiyatro ile oldukça yakın olan Tanrıöğen, Aziz Ahmet ile film hayatına giriş yaptı. Kuzgun izle dizisinde Derviş Cevheri rolüne hayat veren ünlü oyuncu, giyimi ve tarzı ile büyülü bir adamı canlandırmaktadır.

Kuzgun adlı dizide Kuzgun'un annesi olan Meryem karakterine can veren Hatice Aslan, 20 Şubat 1962 yılında Sivas'ta dünyaya geldi. Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçıları arasında yer alan Aslan, kariyeri boyunca pek çok tiyatro oyunu ve televizyon dizisinde yer aldı.

Kapat X