Kayseri Boşanma Avukatı Metin Polat’tan Boşanacak Çiftlere Önemli Tavsiyeler!

Eklenme Tarihi: 18.05.2018 - 14:30

Kayseri Boşanma Avukatı Metin Polat’tan Boşanacak Çiftlere Önemli Tavsiyeler!

Kayseri Boşanma Avukatı Metin Polat’tan Boşanacak Çiftlere Önemli Tavsiyeler!

 
            Evlilik, her iki taraf içinde hayatlarında bir dönüm noktası haline gelmektedir. Günümüzde oldukça yaygınlaşan boşanma durumları karşısında çiftlerin çok zor durumlarda olması, herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Kayseri de bulunan evli çiftlerin 5 inden ikisi boşanma ile karşı karşıya gelmektedirler. Bu durumun altında yatan en önemli sebeplerden bazıları da çiftlerin birbirlerine anlayış göstermemeleri, fedakarlıktan uzak olmaları ve birbirlerini tam olarak tanımadan evlendikleri için ortaya çıkmaktadır.

            Boşanma öncesi ve sonrasında çiftlerin yaşadığı ruhsal ve psikolojik bunalımlarına yardımcı olma açısından hukuk büromuzun boşanma avukatları temin ettirmesinin yanı sıra sizlere ara buluculuk ve danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Bu sayede çiftlerin arasında çözülemeyecek sorunlara yardım etmek için ara buluculuk, çözülebilecek sorunları çözmek için de danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Boşanma davaları için Kayseri boşanma avukatı olarak nam salmış Avukat Metin Polat ile davalarınız hem kolay ve hızlı sonuçlanacak hem de diğer hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.

            Bu hizmetlerden bazıları çiftler arasında ara buluculuk ve danışmanlık hizmetleridir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Kayseri boşanma avukatı Metin Polat olarak bazı tavsiyelerim olacaktır. Bunları boşanma sürecinde ve öncesinde düşünmeniz de fayda vardır;
 
 Boşanacak Çiftlere Tavsiyelerim; 
 * Boşandıktan sonra çiftlerin yeni ilişkilere başlayacağı akılda bulundurulmalıdır.
 * Evlilikte ve evlilik sonrasında aranızda anlaşamasanız ve çelişki halinde olsanız bile eğer arada çocuk varsa bu ilişkinizi dost veya arkadaş ilişkisine çevirmeniz, çocuğunuzda psikolojik olarak iyi etkiler bırakacaktır.
 * Boşandıktan sonra ilk 3-4 ay bu duruma çocuğunuzun alışması için hassasiyetlik göstermelisiniz.
 * Çocuğunuzun yanında kesinlikle kavga veya tartışma halinde bulunmayınız. Çocuğunuz sizi kötü hatırlamasın.
 * Çocuğunuzu anne ya da baba da kalması için baskı kurmayınız. Her iki tarafla da eşit zaman geçirmesine dikkat ediniz.
  
 
 İzlenmesi Gereken Yollar
 * İlk olarak eğer boşanmaya karar verdiyseniz eşiniz ile birlikte baş başa kalacağınız bir ortamda yumuşak bir dil ve düzgün bir diksiyonla konuşup ona bu durumu anlatın ve kabul etmesini sağlayın.
 * Eşiniz ile konuştuktan sonra birlikte bir dost gibi görünerek çocuğunuza bu durumu uygun bir dil ile anlatınız.
 * Boşanma süreçlerini daha çabuk atlatabilmek için eşiniz ile dost kalmaya ve çocuğunuz ile yine aynı şekilde vakit geçirmeye bakınız.
 
 

Kapat X