Son Dakika Haberler

İsrail Konteyner Taşımacılığı

Eklenme Tarihi: 30.09.2019 - 17:04

İsrail Konteyner Taşımacılığı


 
Türkiye-İsrail ve İsrail- Türkiye arası her türlü konteyner yük nakliye hizmeti ile adından söz ettiren firmamız, kaliteli ve güvenilir İsrail konteyner taşımacılığı hizmetleri ile sektörde ilk tercihler arasındadır. Türkiye-İsrail lojistik hattında verdiğimiz nakliye hizmetleri ile ithalat ihracat yüklerinde en güvenilir taşımacılık hizmetini sunuyor, alanında uzman ekibimizle evrak işleri ve detaylarla müşterileri meşgul etmiyoruz.
 
 Türkiye-İsrail Nakliyatının Her Safhasını Planlıyoruz
 
 Türkiye-İsrail ve İsrail- Türkiye arası konteyner yük nakliyatının her aşamasını titizlikle planlıyor, yılların verdiği tecrübe ile sorunsuz bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Hızlı, güvenilir ve ekonomik İsrail konteyner taşımacılığı hizmeti sunarak daima müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Türkiye-İsrail karayolu ve denizyolu nakliyesindeki deneyimimizle firma talepleri, yükün niteliği ve nakliye şekline göre sorunsuz bir nakliye planlaması yapıyor, İsrail Ashdod limanı ve Haifa limanına teslimatları gerçekleştiriyoruz.
 
 Türkiye-İsrail Konteyner Taşımacılığı
 
 Kimyevi maddelerin karayolu ve denizyolu ile İsrail’e sevk edilmesi veya Türkiye'ye getirilmesinden kuru veya yaş sebze-meyve taşımacılığına kadar tüm parsiyel nakliye hizmetlerini sunuyoruz. Türkiye-İsrail ve İsrail- Türkiye konteyner yük taşımacılığı için bize güvenebilir, sorunsuz bir nakliye hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz. Lashing hizmetlerimizle Türkiye-İsrail arası yükleriniz hasarsız bir şekilde nakledilmektedir. Karayolu ve denizyolu nakliyatında, müşteri talepleri doğrultusunda sigortalı uluslararası taşımacılık hizmetlerimizle de yanınızdayız.
 
 Türkiye-İsrail Parsiyel ve Komple Konteyner Taşımacılık Hizmeti
 
 İster komple ister parsiyel olsun, Türkiye-İsrail karayolu taşımacılığında geniş araç filomuzla daima hızlı ve güvenilir bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Uluslararası ağır yük taşımacılığında profesyonel çözümler sunan firmamız, standart dışı yüklerde ekonomik hizmetler sunan kurumsal bir firmadır. İthalat ve ihracat yüklerinde Türkiye-İsrail nakliye hizmetlerimiz komple veya parsiyel nakliye hizmeti olup her ihtiyaca uygun bir şekilde verilmektedir.
 
 Uluslararası Nakliyede Uzman Firma
 
 Uluslararası yük taşımacılığı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Uzun yıllardır Türkiye-İsrail hattında hızlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız, konteyner hizmetlerini sektörde başarılı bir şekilde veren firmalar arasında ilk sıradadır. Her geçen gün artan ticaret hacmi ve mal çeşitliliğine konteyner taşımacılık hizmetleri ile en etkili şekilde cevap vermekte, dünya genelinde birçok ülkeye nakliye hizmeti gerçekleştirmektedir. Başarılı nakliye hizmetleri ve avantajlı fiyatları ile ilk tercihler arasında olan firmamız, modern çağın gerektirdiği tüm koşulları yerine getiren kurumsal bir firmadır.
 
 Türkiye-İsrail Konteyner Taşımacılığında Fark Yaratıyoruz
 
 Türkiye-İsrail ve İsrail- Türkiye arası sunduğumuz nakliye hizmetleri Lasting hizmetleri kapsamındadır. Tüm ithalat ve ihracat yükleri her iki hat arasında hasarsız bir şekilde nakledilmektedir. Sigortalı uluslararası konteyner taşımacılık hizmetlerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla her bir müşterimiz birçok avantaja sahiptir. Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı araç filomuzla uluslararası yük taşımacılığında hızlı ve güvenilir çözüm yolları sunuyoruz.
 
 Türkiye-İsrail ve İsrail- Türkiye arası konteyner taşımacılık hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir, hızlı, kaliteli ve güvenilir uluslararası nakliye hizmetini avantalı fiyatlarla alabilirsiniz.
 
Nakliye Seçeneklerimizle Tanışın
 
Uluslararası nakliyat kategorisinde çözüm üreten firmamız, konteyner taşımacılık sektöründe güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Paketleme, taşıma ve zamanında teslimat konularında deneyimliyiz. 7/24 konteyner taşıma hizmeti için bizi arayabilirsiniz. İsrail nakliye işlemlerinde, uluslararası prosedüre uygun şekilde, yükleriniz güvenle taşınmaktadır.
 
 Taşıma Hizmetimizin Temel Prensipleri
 
 1- Taşınacak malın paketlenmesinde, ürünün temel özellikleri dikkate alınmaktadır. Ürünün özelliklerine uygun şekilde paketleme yapılmaktadır.
 2- Fiyat teklif işlemlerinde anlık çözüm üretiyoruz. Online üzerinden, taşıma esnasında yükünüzü takip edebilirsiniz.
 3- Online çözüm seçenekleriyle zamanı en iyi şekilde kullanıyoruz. Hızlı, etkili ve pratik yöntemlerimiz sayesinde zaman kaybı yaşamadan bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 4- İthalat konusunda bütün bilgileri müşterimize sunuyoruz. Taşıma işlemi ile ilgili konularda bilgilendirme işlemi gerçekleştiriyoruz.
 5- limandan limana taşımacılığın yanı sıra kapıdan kapıya taşıma seçeneklerini güncel yöntemlerle gerçekleştiriyoruz. Her iki yöntem konusunda ayrıntılı bilgi sunuyoruz.
 6- Gemi programı hakkında genel bilgilendirme işlemi gerçekleştiriyoruz. Gemilerin özellikleri, taşıma işlemini nasıl gerçekleştirdikleri ve teslimatın nasıl gerçekleştirildiği, ayrıntılı bir şekilde ifade edilmektedir.
 7- Rota seçiminde yardımcı oluyoruz. Bu konuda avantajlı seçenekler sunuyoruz. Esnek rota tercihi konusunda da yardımcı oluyoruz. En kısa sürede teslimatı gerçekleştirmek için en uygun rota seçimi gerçekleştiriyoruz.
 8- Mobil çözüm seçenekleriyle, taşınan malınızı online takip edin. Rezervasyon, gemi takibi ve daha bir çok seçenek, online çözüm seçeneklerinde sizleri bekliyor. Bu konuda deneyimli eleman kadromuz yardımcı oluyor.
 
 Profesyonel elemanlarla güvenilir taşımacılık hizmeti sunan firmamız, pratik konteyner taşıma hizmeti sunuyor. Bu kategoride güncel verileri takip ederek hizmet kalitemizi yenilemeye devam ediyoruz. Taşıma programımızda uçak ve kara yolu seçeneklerimiz de mevcuttur. Uçak kargo işlemleri ve kara yolu işlemleri, resmi prosedüre uygun şekilde gerçekleşmektedir.
 
 
 
 
 Pratik ve Kolay Seçenekler Sizleri Bekliyor
 
 Konteyner gemileri ile İsrail’e yük taşımak istediğiniz zaman bizi aramanız yeterlidir. Rezervasyon, fiyat ve gemi konteyner seçimi işlemi için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Müşteri memnuniyeti çalışma prensibi haline getiren ekibimiz, İsrail nakliye işlemlerinde disiplinli bir şekilde hareket etmektedir. Gümrük işleri, ürünün paketlenmesi, konteyner yükleme işlemlerinin yapılması, gemi taşıma prosedürünün takip edilmesi, ürünün teslimatı, ürünün gemiye teslim edilmesi ve diğer işlemler, profesyonel bir şekilde takip edilmektedir.
 
 Uluslararası Çözüm Seçenekleriyle Tanışın
 
 Ülkeden ülkeye taşıma hizmetinde, limandan limana veya evden eve teslimat seçenekleri tercih edilmektedir. Bu aşamada teslim edilecek ürünün teslimat rotası belirlenmektedir. Gümrük işlemlerinin yanı sıra teslim edilecek ürünün sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi de önemli bir konudur.
 
 Limandan teslim alınan ve adrese teslim edilmesi gereken yükler, profesyonel ekipler tarafından gerçekleşmektedir. Limandan alınan yükler, kapalı kasa araçlarla teslim edilmesi gereken adrese gönderilmektedir. Bu işlem esnasında eşyanın özelliğine uygun şekilde istifleme işlemi yapılmaktadır. Bütün hava koşullarında teslimat gerçekleştiren firmamız, söz verilen zamanda paket teslimatı gerçekleştirmektedir.
 
 
 
Kapat X