Günlük Hayatımızda Sohbetin Önemi - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Konya Haberleri,Son Dakika Haberler
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Günlük Hayatımızda Sohbetin Önemi
Günlük Hayatımızda Sohbetin Önemi
 Günlük Hayatımızda Sohbetin Önemi
Eklenme :25 Nisan 2018 18:04

Evet konuşmak en sık ve kolay olarak kurduğumuz iletişim biçimidir. Sosyal bir varlık olan insan yeme. İçme ve barınma kadar konuşmaya, karşısındaki ile sohbet etmeye muhtaçtır.  Sohbet etmek öylesine hayatımızın içindedir ki, İnternetinde yardımıyla ta dünyanın öbür ucundaki insanlarla sohbet etmek için çeşitli diller bile öğreniriz. Sadece çevremizdeki insanlarla sohbet etmek insanoğlu için yetersiz gelmiş olacak ki bu uğurda telefonlar ve çeşitli buluşlar icat edilmiştir. Sohbet siteleri günümüzde konuşma biçiminin yazılı olarak internet üzerinden sağlanmasına olanak tanır. Sohbet odaları ile donatılmış bu sistemlerde kullanıcılar birbirleri ile sohbet ederek sosyal çevresini genişletebilir veya oluşturabiliriler. Ancak bir sohbet sitesinin olmazsa olmazı yeterli kullanıcı sayısına ulaşmış olmasıdır. Bu bakımdan tercih edilecek ve üye olunacak sohbet sitesinde ilk aranması gereken şart yeterli kullanıcı sayısına ulaşmış olması ve odalardaki doluluk oranıdır diyebiliriz. Operatörler dışındaki kullanıcı sayısı birebir sohbetlerde birden fazla seçeneğiniz olduğu anlamına gelmektedir.

Günlük yaşamımızdaki sohbetlerin artık yeterli olmadığı günümüzde, dünyanın öbür ucundan farklı insanlarla sohbet etmek ve beklide bir ömür boyu kurulacak dostlukların temellerini atmak günümüzde oldukça basit. Kalabalıklar içinde yalnız hisseden bireyler, günlük yaşamında karşı cinse açılamayan ve dostluklar kuramayan insanların çoğunun tercih ettiği bu sitelerin sayısı oldukça fazla olsa da gerçek anlamda kaliteli ve sorunsuz hizmet veren sitelerin sayısı ne yazık ki oldukça az. Kendinizi yalnız hissediyor, en yakın arkadaşlarınız ve sevdiklerinizin artık sizi anlamadığını düşünüyor ve yeni dostluklara yeni birlikteliklere yelken açmak istiyorsanız sohbet odaları ilk tercihleriniz arasında yer alacaktır. Peki gerçekten tüm yalnızlıklarınızı dindirecek ve beklide size ölümsüz dostluklar ve arkadaşlıklar kazandıracak böyle bir oluşum var mı? Hayatın yorucu temposu içinde bir müddet soluklanacağınız ve kendinize zaman ayıracağınız bir platform var mı, varsa nerede?

Hemen hemen tüm sohbet siteleri aynı amaca hizmet eder insanların dönemsel veya daimi yalnızlıklarının yeni dostluklarla giderilmesi için oluşturulan bu platformlar işleyiş bakımından benzerlik gösterse bile iş disiplini çok az sohbet sitesinde bulunmaktadır. Ne demek istiyorum? Sohbet siteleri birbirinden farklı karakterde beklide kötü amaçlı kişilerce meşgul edilebilir böyle bir durum sezdiğinizde #operhelp kanalından operatörlere durumu bildirerek rahatsız ediliyorsanız açık bir şekilde bunu belirtip yardım istemelisiniz. Bu gibi yardım isteklerine anında dönüş yaparak sohbetinizi baltalanmaktan kurtaran bir kadronun olması gerekir bu kadro http://www.enguzelsohbet.com sitesinde sizin yardımınıza hemen koşuyor. Burada sohbet etmek çok basit, ücretsiz üyelik sistemi ile sisteme kaydolup derhal sohbete başlayabilirsiz. Tabi önce 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. #radyo kanallarından istediğin parçaları arkadaşlarınıza veya kendinize armağan edebilir. İstediğiniz sohbet odasında saygı kuralları çerçevesinde sınırsızca sohbet edebilirsiniz. Ana sayfadaki ‘’sıkça sorulan sorular’’ bölümünden site ile ilgili ön bilgiyi toplayarak isterseniz mobil uygulama yardımıyla da sohbet edebilirsiniz. En güzel sohbetlerin mekanı enguzelsohbet.com en kaliteli sohbet ortamını oluşturmak için 2006 da yayına alındı. Sizi de bu elit platforma bekleriz.
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:50

Güneş

05:33

Öğle

13:01

İkindi

16:53

Akşam

20:19

Yatsı

21:55

Öne Çıkan Haberler!X