Son Dakika Haberler

Futbol Ekstra Futbolun Yeni Adresi

Eklenme Tarihi: 21.05.2018 - 17:07

Futbol Ekstra bir asrı aşkın zamandır milyonları peşinden koşturan futbolun yeni adresi olmak için yayında.

Futbol Ekstra Futbolun Yeni Adresi

Futbol Ekstra bir asrı aşkın zamandır milyonları peşinden koşturan futbolun yeni adresi olmak için yayında. Oldukça kaliteli bir ekiple oluşturulmuş olan Futbol Ekstra futbol aradığına aradığınız her şeyi size fazlasıyla sunacak. Maç içerikleri, analizler, dakika ve skor bilgileri, oyuncu bilgileri ve futbola dair pek çok konuyu Futbol Ekstra sayfalarından takip edebileceksiniz.

Futbol haberciliğine ve spora farklı bir perspektiften bakarak yeniliklerle beraber yayın hayatına başlamış olan Futbol Ekstra tamamen profesyonel bir ekipten oluşmasına rağmen amatör ruhla size futbolla ilgili aradığınız her türlü şeyi sunmayı vaat ediyor. Böylece gerek ülke futbolu gerekse dünya futbolu adına aradığınız her şeyi tek bir adres üstünden bulabileceksiniz. futbolekstra.net futbolseverlerin yeni adresi olacak.

Futbolekstra ve Futbol Haberleri

Ülkemizdeki futbol habercilik çıtasını yükseltmek için yola çıkmış olan Futbolekstra en güncel haberleri bulabileceğiniz ilk ve tek adresi olacak. Her zaman doğru ve güvenilir objektif yaklaşımlarla kaleme alınmış olan haberler sayesinde futbolla ilgili merak ettiğiniz her şeyi bu sayfalarda bulabileceksiniz. Türkiye Süper Lig, Avrupa ligleri, Asya ve Amerika ligleri dahil dünyanın her köşesindeki futbol liglerinin nabzını tutacak olan Futbol Ekstra alanında uzman editörlerle ve deneyimli olan yazarlarıyla birlikte habercilik anlayışına yeni bir ivme katacak. Böylece doğru, güvenilir ve objektif bilgiyi; okuma zevki yüksek yazılarla beraber anlık olarak Futbol Ekstra sayfalarında takip edebileceksiniz.

Futbol Ekstra Son Dakika Haberleri

Heyecanın 90 dakika sürdüğü her an skorun değişebildiği futbolda son dakika haberleri oldukça önemlidir. Takipçilerin anlık olarak son dakika haberlerini bulabileceği Futbol Ekstra sayfalarında takımlarla, oyuncularla, teknik direktörlerle ve futbol piyasası ile ilgili son dakika gelişmelerini anlık olarak elde edebileceksiniz. Üstelik son derece hızlı açılan web sitesine eşlik eden mobil uygulamadan da Futbol Ekstra haberlerini takip etmeniz mümkün olacaktır. Üyelik işlemlerinizi tamamladığınızda son dakika güncel bilgileri cep telefonunuza kısa mesaj veya eposta yöntemi ile de gönderilebilmektedir. Böylece takipçilerine ve üyelerinin her zaman son dakika sıcak bilgilerine ulaşabilmesine olarak tanıyan Futbol Ekstra bir tık uzağınızda duruyor.

Futbol Ekstra Top Serileri

Son derece geniş bir kitleye hitap ederek her yaş kategorisinde takipçiye doğru ve güvenilir haberleri sunan Futbol Ekstra aynı zamanda oluşturmuş olduğu top listeleri ile de adından söz ettirecek. Futbol Ekstra top serileri hem ülke hem de dünya futbolu adına pek çok listeyi güncel olarak size sunmayı vaat ediyor. Futbolun enleri diye nitelendirebileceğimiz liste içerisinde ilginizi çekecek pek çok çalışmaya imza atılıyor. Çalışmalar editörlerin detaylı ve objektif incelemeleri neticesinde ortaya çıkartılırken takipçi ve üye oyları da dikkate alınıyor. Ayrıca ülke bazındaki spor yazarları ile yapılan anketler neticesinde de pek çok önemli TOP listesi çalışması sayfalarda yerini alıyor.

Futbol Ekstra Unutulmazlar Serisi

Teknolojinin baş döndüren hızına inat Futbol Ekstra unutulmazlar serisi ile ülke futboluna hizmet etmiş pek çok kişiyi tek tek karşınıza çıkaracak ve size duygusal anlar yaşatacak. Futbolun gelişmesinde katkısı olan oyuncular, teknik direktörler hatta malzemeciler bile unutulmuyor. Tribün liderlerine kadar pek çok kişi unutulmazlar serisinde görsellerle beraber karşınızda listeleniyor. Böylece edebiyat tadındaki yazılarla beraber futbola damga vurmuş, unutulmazlar arasına girmiş sporcular ve spor emekçileri sayfalarda yerini alıyor.

Eğer siz de futbolla yatıp futbolla kalkıyorsanız, futbola dair doğru ve güvenilir bilgileri keyifli bir şekilde okumak istiyorsanız https://www.futbolekstra.net/ sadece bir tık uzağınızda duruyor.

Kapat X