Country Stilin Tamamlayıcısı Porselen Kulplar

Eklenme Tarihi: 17.04.2018 - 10:33

Country Stilin Tamamlayıcısı Porselen Kulplar


Son yıllarda mobilyalara göz attığınızda sıklıkla porselen yapıda olan tasarımların tercih edildiğini fark edebilirsiniz. Çünkü ülkemizde başlayan country ev dekorasyonu trendi, beraberinde mobilyaların da bu trende uyum sağlamasını getirdi. Mobilyalara bu stili kazandırmak için en çok kullanılan malzemeler ise porselen kulp modelleri oluyor.
Bilmeyenler için açıklayalım, bu dekorasyon stili geçmişten esintiler taşıyor. Dolayısıyla eskiden porselen malzemenin çok daha yoğun bir şekilde kullanılıyor olması da kulp modellerinde bu malzemeye yer verilmesini sağlıyor. Ancak elbette porselen kulp tasarımlarında sadece bu malzemenin kullanılması, country stili yansıtması için yeterli değil. Aynı zamanda bu stilden bazı detaylar da içeriyor olması gerekiyor.

Çiçekli Porselen Kulplarla Country Stil!
Örneğin çiçek figürleri country stilin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Hafif soluk bir görünüm sergileyen çiçek figürleri porselen kulp tasarımlarını da süslüyor. Bu sayede mobilyaların bu özel dizaynı da tamamlanmış oluyor. Renklerde ise genellikle soft pembe ve sarı gibi doğal tonlara yer veriliyor. Yeşil de yine sık kullanılan renkler arasında yer alıyor.
Kulp modellerinin dayanıklılık beklentisini karşılaması için de metal malzemeler ile birlikte kullanılıyor. Bu sayede nostaljik esintileri yaşam alanlarına kazandıranlar, uzun süreli kullanım bakımından da bir sorun yaşamıyor. Bu arada siz de evinizdeki mobilyaları değiştirmeden bu nostaljik dekorasyon stilinizi yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Evinize Country Stilin Hakim Olmasını Sağlayın
Yapmanız gereken sadece mobilyalarınızın kulp bölümlerini değiştirmek olacak. Bu sayede son dönemin en popüler dekorasyon stillerinden birini evinize kazandırırken aynı zamanda yenilik ihtiyacınızı da karşılamış olacaksınız. Sadece vida ve tornavida kullanarak bu değişimi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Peki, country stilinde porselen kulpları nereden bulacaksınız? İşte bu noktada da devreye internet giriyor.

İnternetten online olarak sipariş verebilir ve çok sayıda farklı kulp modeli arasından seçim yapabilirsiniz. Renk bakımından da geniş bir skala arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Eğer geniş bir model seçeneği görmek istiyorsanız www.hirdavatmalzeme.com adresine tıklayabilirsiniz. Çünkü porselen kulplar için en geniş model seçeneğini bu adres sunuyor. Aynı zamanda fiyatları gayet makul ve ödeme kolaylıkları eşliğinde alışveriş yapma imkanı da mevcut.
 
 
Kapat X