Cilt Bakımında İlk Sıra Yves Rocher'nin

Eklenme Tarihi: 22.06.2018 - 16:28

Cilt Bakımında İlk Sıra Yves Rocher'nin


Cilt bakımı geniş bir kavram olmakla birlikte kişilerin her yaşta ihtiyaç duyduğu bir bakım türüdür. Dış görünüşümüze oldukça önem veririz. Cildimizin kusursuz yapısı doğru bir cilt bakımı ile korunur. Cilt bakımının ilk adımı doğru ürünler ile derinlemesine temizlemekten geçer. Cildin ihtiyacına göre bakım kremleri ile süreç devam eder. Günlük, haftalık ve aylık bakımlar çerçevesinde doğru ürünler kullanılarak cilt sağlıklı kalmayı başarır.

Cilt bakımı sadece yüz bölgesinden ibaret değildir. Vücudumuz da cilt bakımına dahildir. Son dönemlerde sıklıkla kullanılan argan yağı içeren ürünler vücudumuzun her bölgesi için kullanılabiliyor. Yves Rocher argan yağı tanımını Fas'lı kadınların güzelliğinden ilham alarak ürettiği ürünler ile kanıtlar. Argan yağı ile vücut ve saçlara uygulanan yoğun uzman bakımı, etkisini kısa sürede bitirir. Zaten güçlü olan argan yağı laboratuarlarda daha da güçlü hale getirilerek kuru, sönük, zayıf saçlar ve kuru ciltler ile savaşır. Argan yağı güçlü ve onarıcı etkilerini kuru ciltlerdeki nem ihtiyacını karşılayarak gereken nemi sağlayarak gösterir. Aynı zamanda akne tedavisinde de etkili bir yöntemdir. Kuru saçları da besleyerek tıpkı ciltteki gibi ihtiyaç duyulan nemi kazandırır. Emilimi hızlı olan argan yağı masajlarda da kullanılarak ciltteki etkisini gösterir. Hamilelerin çatlaklarının giderilmesinde, selülitlerin iyileştirilmesinde ve göğüslerin sıkılaştırılmasında faydalı etkilerini sürdürür.

Saçlara ve cilde saymakla bitmeyen faydası olan Yves Rocher saç ve yüz kil maskesi ile saçların kaybettiği parlaklığı ve ciltte sağlık belirtisi olan ışıltıyı kazandırır. Tüketmekten oldukça hoşlandığım bu ürün saçlarımı ve cildine kaybettiği sağlığını geri verdi. Zengin içeriği ile dikkat çeken ürün, arındırıcı etkisini Fas kili ile yumuşatıcı, nemlendirici ve besleyici etkisini Organik Argan Yağı ile sağlar. Aynı zamanda içerisindeki argan yağı saç diplerindeki ölü deriyi temizler, gözeneklerde biriken kiri, tozu ve yağı atar. Böylece cilt rahat bir şekilde nefes alır. Yüze uygulandığında cildi pürüzsüz hale getiren ürün saça da parlaklığını geri kazandırır. Yves Rocher argan yağlı ürünleri ile cilde hak ettiği sağlığı verir. Bunu da farklı ürünleri ile yaparak çeşitlilik sağlar. Ürünler saç ya da cilt fark etmeksizin her yerde kullanılabilme özelliğine sahip olduğundan aynı etkiyi gösterir.                                    
 
Kapat X