Son Dakika Haberler

Buharkeyfin Avantajı Ne?

Eklenme Tarihi: 29.12.2018 - 09:18

Buharkeyfin Avantajı Ne?

Buharkeyfin Avantajı Ne?
Merhaba, sevgili ziyaretçiler bugün sizlere türkiyenin en köklü ve en uygun fiyatlara elektronik sigara satışı yapan bir siteyi tanıtacağız.Halkımızın elektronik sigaraya olan merakı hepimizin bilgisi dahilinde.Sizlere bu makaleyi hazırlarken en uygun fiyata ve en sağlam firma hangisi diye bolca araştırma yaptık.Vardığımız sonuçta buharkeyf isimli siteye ulaştık.2 Senedir aralıksız satış yapan buharkeyf firması şu ana kadar hiç şikayet almamış tek firma diyebiliriz.

Nedir Buharkeyf?
Buharkeyf 2016 yılında sektöre adım atmış, türkiyede elektronik sigara yeni yeni yayılırken ortaya çıkmış bir firmadır.%100 orijinal ürün satış garantisi ve uzman kadrosu ile oldukça göz alıcı bir performansa sahipler.
Türkiyede elektronik sigara aleminde bu denli organize ve garantör firma neredeyse yok denecek kadar az.

Buharkeyfin Avantajı Ne?
Buharkeyf hem fiyat olarak hem orjinallik olarak oldukça kaliteli işler yapmakta.Örnek vermek gerekirse piyasada elektronik sigara kullananlar iyi bilir, 30ml likit fiyatları en az 25-30 tl iken buharkeyf 60ml likitlerin fiyatını 35-40tl gibi bir rakama satmakta.
Oldukça uygun fiyat ve oldukça beğenilen tadları ile bir çok insanın gözdesi olmuş durumda.
Elektronik sigaralardan bahsedicek olursakda, %100 orijinal ürün garantisi ile fiyat performans açısından oldukça iyimser görünüyor.Doların yükselişi ile birlikte fiyatlarda haliyle oldukça arttı fakat buharkeyf sabit kur sistemi ile satış yaparak hem müşterilerini kırmıyor hem kendi işini engellemiyor.

Bizlerin sizlere yegane tavsiyemiz buharkeyf firmasından alışveriş yapmadan önce azıcıkda olsa piyasa araştırması yaparak ortamı azda olsa yoklamak ve bahsettiğimiz konuların doğruluğunu sizlerinde kendi gözleriyle görmenizdir.

Likit Nedir?
Likit, elektronik sigara cihazının ortaya çıkması ile oluşmuş sıvıdır, bu sıvılar
 elektronik sigara likit leri olarka bilinmektedir.Likitlerin asıl maddesi bitkisel gliserin ve aroma vericilerdir.Pamukla birleşen likitler ortaya oldukça zararsız buhar meydana getirir ve içeriğindeki nikotin sayesinde kullanıcılarının sigara ihtiyacını karşılamış olur.
Daha öncede bahsettiğimiz gibi firmamız, 60ml büyüklüğündeki likitleri sadece 35TL’ye satarak piyasanın oldukça aşşağısında ve oldukça kaliteli ürünler sunmakta.
 
Elektronik Sigara Nedir?
2007 Yılında ilk ortaya çıkmış kalem elektronik sigaralar çin menşeii olmakla beraber ilk çıktığında pek göze batmayan ve kullanılmayan bir üründü.Gelişen teknoloji ve reklamlar sayesinde insanlar türkiyede elektronik sigaranında kullanılabileceğini görüp, çinden yada Tahtakale piyasasından satın almaya başladılar.2015-2016 Yıllarında oldukça revönşda olan bu sektör şuanda heryerde bulunan ve oldukça çok kullanılan yaygın bir alet haline gelmiştir.
Türkiyede yaygınlaşması ile beraber ülkeye yurtdışı ürünlerinin girişleride artmıştır, bu nedenle oldukça kaliteli ve dokunmatik olarak bir çok yeni
elektronik sigara vatandaşlar tarafından tanınıp kullanılmaktadır.

Bunlardan bazıları ve en çok satılanlarından olan revenger x kit, geçen sene dokunmatik olarak piyasaya sunuldu.Piyasaya sunulmasının ardından oldukça beğenilen ve dayanıklılığı ile elektronik sigara dünyasının iphonesi olarak anılmaya başladı.En çok satanlar arasında olmasının en büyük sebebi üretici firmanın vaporesso gibi büyük bir firma olması ve cihazı aldıktan sonra herhangi bir sorun yaşatmaması.
Bunun gibi şuanda bir çok örnek verebileceğimiz cihazların en çok ihtiyacı olan bir coiller mevcut.Atomizerlerin içerisinde bulunan pamuklu rezidansların ismine coil deniliyor.Coiller bir çok marka ve model olarak ayrılmakta ve kalitesine göre fiyatlarıda artıp azalmakta.
Elektronik sigara kullanıcıların en çok ihtiyacı olan coiller ise buharkeyfde oldukça uygun fiyata ve orjinallik garantisi ile satılmakta.

Bir diğer konumuz ise;
Diğer elektronik sigara firmalarına nazaran, aradığınızda muhattap bulabildiğiniz bir sabit numarası ve 7/24 destek veren uzman kadrosu ile iletişime geçebileceğiniz bir whatsapp hattının bulunması.
Anında cevap verebilecek kadar aktifler ve sorabileceğiniz her soruya oldukça açıklayıcı ve detaylı anlatım sunan uzman kadrosu mevcut olan bu firmayı sizde denemek istemezmiydiniz ?
https://buharkeyf.co/
 
Kapat X