Son Dakika Haberler

Boşanırken Servet Kaybetmiş Olan Ünlüler

Eklenme Tarihi: 22.10.2018 - 21:34

Boşanırken Servet Kaybetmiş Olan Ünlüler

Boşanırken Servet Kaybetmiş Olan Ünlüler
Boşanma davaları çoğu zaman taraflar için uzun ve sıkıcı bir sürece sahne oluyor. Özellikle boşanma avukatı tutmayan taraflar süreç içerisinde maddi, manevi daha fazla zarar görebiliyorlar. Ancak bu boşanma davaları ünlüler için çok daha sancılı olabiliyor. Bilhassa da boşanırken ciddi miktarda maddi kayıplara uğruyabiliyorlar.
 
Biz de sizler için  boşanma davalarında servet kaybeden ünlüleri bir araya getirdik.
 

1- Acun Ilıcalı / Zeynep Ilıcalı

Türkiye’nin maddi olarak en pahalı boşanma davası Acun Ilıcalı - Zeynep Ilıcalı davası oldu. 13 yılın ardından boşanma kararı alan Acu Ilıcalı, eşine her ay 150 bin tl nakafa ödüyor. Yıllık 1 milyon 800 bin lira eden nafaka ücreti adeta bir servet değerinde.

2- Roman Abramoviç / İrina Abramoviç

 
Daha çok Chelsea kulübünün sahibi olarak tanına Abramoviç, dünyanın en zengin insanları arasında 16.sırada yer alıyor. Zengin Rus iş adamı 16 yıl evli kaldığı eşine boşanırken bir servet ödeyenlerden. Her ne kadar kamuoyuna ne kadar ödediği tam olarak söylenmemiş olsa da dedikodulara göre 2 milyar dolar ile 10 milyar dolar arasında bir meblağı eşine verdiği söyleniyor.
 

3- Harrison Ford / Melissa Matthinson

Hollywood’un yakışıklı ve asi çocuğu Harrison Ford, boşanırken kelimenin tam anlamıyla bir servet kaybetmiş ünlülerden birisi. Öyle ki eşine boşanırken 85 milyon dolar tazminat ödeyen Ford, bunun yanı sıra her filmden elde edeceği gelirin %50’sini eşine vermeyi kabul etti.

4- Guy Ritchie / Madonna

İngiliz sinemasının en ünlü yönetmenlerinden olan Guy Rithcie’nin ünlü şarkıcı Madonna ile boşanma süreci klasik boşanma davalarından oldukça farklı işledi. Çünkü genel durumun aksine bu boşanma davasında tazminat alan taraf Rithcie oldu. Öyle ki Madonna bu boşanma için eşine tam 75 milyon dolar tazminat ödedi.
 

5-Mehmet Ali Erbil / Tuğba Erbil

Böyle bir liste hazırlanırken Mehmet Ali Erbil’e yer vermemek olmazdı. Ünlü komedyen eşi Tuğba Erbil’den boşanırken, toplam değeri 10 milyon dolar olan 3 daire ve bunun yanı sıra aylık 10 bin tl nafaka vermeyi kabul ederek boşandı.

6-Donald Trump / Ivana Trump

Dünya’nın en fazla konuşulan isimlerden olan ABD Başkanı Donald Trump, eski eşi Ivana Trump’dan boşanırken tam 250 milyon dolar tazminat ödeyerek rekor boşanma tazminatı veren ünlülerin arasına adını yazdırmıştı.Elbette ki her boşanma davasında böyle ciddi tazminatlar ödenmiyor. Ancak siz işinizi sağlama almak istiyorsanız Mercantaş Hukuk Bürosunun alanında uzman ankara boşanma avukatı kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz. Bilhassa boşanma sürecinin karmaşık yapısı göz önüne alındığı zaman istenmeyen kayıpların önüne geçmek için ankara avukat kadrosu konuşarak en doğru kararı alabilirsiniz.
 
Kapat X