Son Dakika Haberler

Bayan Giyimde Kot Modası

Eklenme Tarihi: 28.08.2018 - 11:48

Bayan Giyimde Kot Modası

Bayan Giyimde Kot Modası

Kot kumaş, bayan giyim sektöründe her dönem tercih edilen bir kumaş türüdür. Bu kumaş türü; gömlek, ceket, pantolon ve elbise üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle rahat bir kumaş olması nedeniyle tercih edilen kot, aynı zamanda renk seçenekleriyle de tüm zevkli kadınlara hitap etmeyi başarıyor. Kot pantolon modelleri, hem yaz hem de kış aylarında vazgeçilmez giyim ürünleri arasında yer alıyor. Yine kot elbise modelleri ise özellikle yaz aylarında tercih edilen, rahat ve aynı zamanda şık giyim ürünleridir. Peki, kot pantolon ve elbise modelleri nelerdir? Bu ürünler nasıl kullanılmalı?

Bayan Giyimde Kot Elbise ve Kot Pantolon Modelleri
Kot Pantolon Modelleri
Kot pantolonlar, hemen herkesin gardırobunda yer alan parçalardır. Ancak bu giyim ürünleri de tıpkı diğer parçalar gibi doğru kombinlendiklerinde hem şık hem de tarz bir görünüm ortaya koyarlar. Özellikle son yıllarda bayan giyim sektöründe en çok karşılaşılan kot modeli dar kesim kotlardır. Eğer günlük ama şık bir kombin yapmak istiyorsanız bu dar kesim kotların üzerine kısa kollu bluzları tercih edebilirsiniz. Yine dar kesim jeanlerin üzerine çeşitli tunikler de giyebilirsiniz.  Ayrıca son dönemlerde arkası uzun önü kısa gömlekler de oldukça modadır. Bu gömlekler ile skinny jeanleri kombinlediğinizde oldukça tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.
Ancak daha maskülen bir tarza sahipseniz bol kesim kot pantolon modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bu jeanler arasından özellikle boyfriend jeanler, tarz bir görünüm kazanmanızı ve girdiğiniz ortamlarda fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Kot Elbise Modelleri
Geçmişten günümüze bayan giyim modasının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan elbiselerin tasarımı sezondan sezona değişiyor. Özellikle sokak modasına uygun, salaş modeller ön plana çıkmaya başladı. Yine her sezon farklı modeller ile karşımıza çıkan bir diğer elbise çeşidi ise kot elbise modelleridir. Kadınların özellikle yaz ayları için tercih ettikleri bu elbiselerin pek çok modeli bulunuyor. Bunlar arasında kısa, uzun, kısa kollu ve omuzu düşük kot elbise modellerini sayabiliriz. Yine bu elbiseler renk açısından da her zevke hitap etmektedir.
 
Kapat X