Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)30.800,102,67-23,95
İş Bankası (C)5,05-4,17-25,66
İş Bankası (Kur.)360.000,00
-5,26
İş Fin.Kir.2,87-3,04-25,65
İş Girişim8,101,12-57,26
İş GMYO2,008,70-21,26
İş Y. Men. Değ.13,40-4,22-19,26
İş Yat. Ort.2,60-3,70-22,69
İşbir Holding55,55-19,023,49
Işık Plastik6,51-9,71
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,9910,00-13,16
İttifak Holding1,34-3,60-39,91
İz Hayvancılık Tarım20,3812,2213,22
İzmir Demir Çelik2,32-4,13-29,90
İzmir Fırça6,28-3,6812,95
Jantsa Jant Sanayi60,00-7,6944,76
Kafein Yazılım20,78-7,64-2,62
Kalekim Kimyevi Maddeler12,460,65
Kaplamin22,26-6,00-34,14
Kardemir (A)5,60-7,74-5,88
Kardemir (B)5,70-6,718,16
Kardemir (D)6,25-7,138,13
Karel Elektronik8,84-0,1131,46
Karsan Otomotiv3,693,9413,54
Karsu Tekstil8,22-5,19-3,86
Kartal Yenilenebilir Enerji14,41-3,74
Kartonsan47,00-5,62-50,36
Katmerciler Ekipman1,29-5,15-25,53
Kent Gıda188,90-2,63-46,88
Kerevitaş Gıda4,10-5,53-37,69
Kervan Gıda12,00-3,2717,24
Kervansaray Yat. Holding0,496,52-61,11
Kiler GMYO1,944,86-22,71
Kızılbük GYO26,401,54
Klimasan Klima9,69-5,4614,84
Koç Holding21,64-7,915,81
Konfrut Gıda3,79-4,29-10,30
Kontrolmatik Teknoloji Enerji61,30-1,29159,75
Konya Çimento844,40-2,27-25,27
Koray GMYO7,280,4163,60
Kordsa Teknik Tekstil25,360,6363,09
Koza Altın93,30-1,74-3,52
Koza Madencilik14,05-2,70-9,30
Körfez GMYO5,854,650,86
Kristal Kola1,32-1,49-56,79
Kron Telekomünikasyon32,80-4,93-10,97
Kuştur Kuşadası Turizm175,90-1,6211,82
Kuyas Yatırım2,54-9,9310,43
Kütahya Porselen58,001,3114,97
Kütahya Şeker Fabrikası53,75-17,18
Lider Faktoring3,27-0,91-4,11
Link Bilgisayar28,14-2,63-10,94
Logo Yazılım41,50-2,5833,27
Lokman Hekim Sağlık10,24-8,4844,27
Lüks Kadife44,08-2,7553,51
Makina Takım2,88-3,68-15,54
Manas Enerji Yönetimi15,57-8,30
Marka Yatırım Holding4,44-3,06-30,95
Marmaris Altınyunus171,10-1,2154,01
Marshall286,7012,43-6,52
Martı GMYO1,04-3,70-59,27
Martı Otel1,72-2,82-19,25
Matriks Bilgi Dağıtım34,00-5,87
Mavi Giyim63,00-1,8722,07
Mazhar Zorlu Holding32,12-5,532,03
Meditera Tıbbi Malzeme35,46-6,64
Mega Polietilen4,95-9,51-35,38
Menderes Tekstil2,10-5,41-32,04
Mercan Kimya11,06-3,91
Merit Turizm15,75-1,5052,04
Merko Gıda5,01-3,47-42,01
Metemtur Yatırım3,21-5,31-60,30
Metro Holding1,38-0,72-33,65
Metro Petrol ve Tesisleri2,65-4,33-8,30
Metro Yatırım Ortaklığı1,84-3,16-21,03
Migros Ticaret32,16-1,05-24,86
Milpa3,92-8,62-14,78
Mistral GMYO4,34-6,87-7,86
MLP Sağlık26,54-0,9733,57
MMC San. Ve Tic. Yat.5,705,9523,91
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj6,66-4,17-43,80
Mondi Tire Kutsan7,84-4,973,16
Nasmed Egepol5,75-6,20
Naturel Enerji35,82-4,120,88
Naturelgaz7,50-3,60
Net Holding4,613,1334,40
Netaş Telekom.15,74-5,64-43,95
Niğbaş Niğde Beton8,00-25,86-84,62
Nuh Çimento33,18-1,19-30,92
Nurol GMYO8,69-40,8419,20
Odaş Elektrik1,36-2,16-53,48
Orçay Ortaköy Çay Sanayi15,75-6,91
Orge Enerji Elektrik6,10-4,6932,25
Orma Orman Mahsulleri25,50-5,9073,23
Osmanlı Menkul24,40-11,27-20,88
Ostim Endüstriyel Yat2,22-3,06-19,38
Otokar301,80-4,04-0,82
Oyak Çimento6,653,10-24,26
Oyak Yat. Ort.6,700,30-2,93
Oyak Yatırım Menkul23,30-5,05
Oylum Sınai Yatırımlar11,6356,95146,92
Özak GMYO4,51-2,59-11,57
Özbal Çelik Boru14,07-1,95114,81
Özderici GMYO1,45-7,05-34,68
Özerden Plastik7,49-0,79-16,78
Pamel Elektrik45,22-5,32112,10
Panora GMYO6,60-2,2212,01
Papilon Savunma12,70-5,65-44,15
Park Elek.Madencilik4,490,45-16,39
Parsan26,56-1,129,30
Pegasus71,751,77-3,82
Peker GMYO0,94-2,08-59,82
Penguen Gıda2,94-2,65-41,78
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım179,5028,21
Pera GMYO1,36-4,23-22,36
Pergamon Dış Ticaret22,620,0023,41
Petkim6,260,4825,70
Petrokent Turizm2.364,8019,61160,90
Pınar Et Ve Un15,70-6,71-28,26
Pınar Su7,83-2,255,38
Pınar Süt15,67-5,89-30,51
Plastikkart21,0010,5345,33
Polisan Holding2,66-2,21-30,81
Politeknik Metal339,80-2,16-16,25
Prizma Press Matbaacılık4,03-0,25-26,46
QNB Finans Fin. Kir.67,102,13-46,45
QNB Finansbank37,70-1,21-46,41
QUA Granite Hayal Yapı12,796,32
Ral Yatırım Holding5,1328,5715,54
Ray Sigorta9,33-3,72-39,61
Reysaş GMYO2,86-3,70-11,78
Reysaş Lojistik5,304,952,43
Rhea Girişim1,93-3,02-48,12
Rodrigo Tekstil13,52-7,33-1,39
Royal Halı3,00-7,12-12,79
RTA Laboratuvarları21,60-10,60-28,67
Sabancı Holding9,41-2,69-14,66
Safkar Ege Soğutmacılık7,30-5,93-32,90
Sanel Mühendislik4,74-5,2038,60
Sanifoam Sünger21,72-17,4159,71
Sanko Pazarlama9,53-1,552,83
Saray Matbaacılık4,04-2,18-53,93
Sarkuysan11,97-5,8237,63
Sasa Polyester26,36-1,5775,92
Say Yenilenebilir Enerji20,22-9,25137,60
Sekuro Plastik20,84-2,3449,28
Selçuk Ecza Deposu8,32-4,48-38,06
Selçuk Gıda4,89-10,60-1,81
Selva Gıda Sanayi7,98-4,09
Senkron Güvenlik26,30-0,980,15
Serve Film Prodüksiyon13,004,00-18,75
Servet GMYO78,008,03-0,51
Seyitler Kimya21,962,1463,11
Silverline Endüstri5,06-6,47-41,16
Sinpaş GMYO4,200,000,48
Smartiks Yazılım5,42-2,69-38,83
Sodaş Sodyum Sanayii23,000,52-12,67
Söktaş2,880,35-11,41
Sönmez Filament35,00-6,42-50,14
Sönmez Pamuklu13,801,85-42,50
Sumaş Suni Tahta84,50-5,0065,65
Şeker Fin. Kir.4,88-3,17-23,75
Şekerbank0,98-2,97-35,10
Şişe Cam8,19-1,6814,39
Şok Marketler Ticaret12,07-2,43-3,29
T. Halk Bankası4,29-8,14-22,84
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,96-2,96-26,08
T.S.K.B.1,18-5,60-32,44
T.Tuborg16,22-4,59-8,52
Taç Tarım Ürünleri24,62-6,74133,81
Tat Gıda8,80-0,56-23,88
TAV Havalimanları25,7410,6620,85
Taze Kuru Gıda210,103,55-2,87
Tek-Art Turizm1,28-3,76-36,63
Tekfen Holding13,78-2,27-15,97
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,04-6,79-30,25
Temapol Polimer Plastik14,14-2,8222,96
TGS Dış Ticaret14,00-3,4510,15
Tofaş Oto. Fab.50,004,2161,75
Torunlar GMYO3,52-1,12-9,74
Trabzon Liman26,720,07-16,81
Trabzonspor Sportif3,437,8640,57
Trend GMYO6,51-0,76-48,21
TSKB GMYO3,00-8,54-37,84
Tuğçelik13,403,0065,84
Tukaş6,67-4,30-31,17
Turcas Petrol3,36-2,61-30,72
Tureks Turizm Taşımacılık10,89-1,27
Turkcell15,40-1,530,67
Tümosan Motor ve Traktör15,47-5,909,95
Tüpraş110,801,932,59
Türk Hava Yolları13,627,085,50
Türk İlaç Serum11,98-13,63
Türk Prysmian Kablo15,383,5027,50
Türk Telekom7,250,55-10,41
Türk Traktör149,70-6,26-12,13
Türker Proje Gayrimenkul135,40-1,9619,93
Türkiye Sigorta4,77-5,17-22,79
Ufuk Yatırım19,01-5,3341,87
Ulaşlar Turizm Yat.3,920,26-7,55
Ulusoy Elektrik50,45-1,56-1,75
Ulusoy Un Sanayi5,18-2,261,80
Umpaş Holding1,200,00-54,02
Uşak Seramik1,63-7,39-30,34
Utopya Turizm22,000,64-43,30
Uzertaş Boya28,40-2,74-49,82
Ülker Bisküvi19,03-2,56-14,73
Ünlü Yatırım Holding6,1910,73
Vakıf Fin. Kir.7,51-7,74120,36
Vakıf GMYO1,44-2,70-39,97
Vakıf Yat. Ort.6,12-5,12-16,85
Vakıflar Bankası3,27-4,94-30,57
Vakko Tekstil9,23-8,1647,29
Vanet Gıda6,452,06-16,56
VBT Yazılım20,02-7,31
Verusa Holding46,20-6,212,48
Verusaturk Girisim20,58-3,9257,72
Vestel28,421,8645,54
Vestel Beyaz Eşya48,80-0,2030,56
Viking Kağıt6,23-2,81-30,78
Yapı ve Kredi Bank.2,32-5,31-22,59
Yaprak Süt ve Besi Çift.30,10-5,46-16,83
Yataş13,80-0,79-4,50
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,32-3,77-24,55
Yeni Gimat GMYO14,85-0,8028,10
Yeo Teknoloji73,2042,41
Yeşil GMYO0,95-3,06-31,16
Yeşil Yapı1,11-5,13-39,67
Yeşil Yatırım Holding2,13-3,62-50,19
Yibitaş İnşaat Malzeme10.000,00-7,83-35,90
Yonga Mobilya19,43-5,59-34,77
Yükselen Çelik5,040,60-3,67
Yünsa14,9915,407,91
Ziraat GMYO1,590,00
Zorlu Enerji1,54-2,53-39,11



(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sıradaki Haber

X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English