Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:


Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)227.690,0010,0011,99
İş Bankası (B)45.000,0012,5011,11
İş Bankası (C)5,943,66-15,14
İş Bankası (Kur.)458.000,0019,2720,53
İş Fin.Kir.3,955,332,33
İş Girişim24,824,4630,98
İş GMYO2,282,70-10,24
İş Y. Men. Değ.20,68-0,2917,10
İş Yat. Ort.3,804,687,95
İşbir Holding7.700,0051,51181,02
Işık Plastik Sanayi37,827,75
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,715,5650,00
İttifak Holding2,8413,6027,35
İz Hayvancılık Tarım23,420,1730,11
İzmir Demir Çelik3,13-2,80-5,43
İzmir Fırça7,166,5528,78
Jantsa Jant Sanayi509,000,4153,45
Kafein Yazılım29,122,3236,20
Kaplamin25,000,48-26,04
Kardemir (A)6,0215,331,18
Kardemir (B)6,0115,8014,04
Kardemir (D)7,3012,3126,30
Karel Elektronik29,009,0225,76
Karsan Otomotiv4,4710,3737,54
Karsu Tekstil13,686,2160,00
Kartonsan74,605,52-21,93
Katmerciler Ekipman5,1219,6366,23
Kent Gıda389,7031,349,59
Kerevitaş Gıda5,640,89-14,29
Kervan Gıda17,9022,5235,40
Kervansaray Yat. Holding0,92-6,12-26,98
Kiler GMYO2,480,40-1,20
Klimasan Klima23,80-4,1940,25
Koç Holding23,086,959,28
Konfrut Gıda20,1012,4818,93
Kontrolmatik Teknoloji Enerji97,9031,67313,43
Konya Çimento1.212,004,127,26
Kordsa Teknik Tekstil24,721,3158,97
Koza Altın128,90-0,2333,30
Koza Madencilik16,11-5,954,00
Körfez GMYO8,007,9637,93
Kristal Kola3,421,79-12,76
Kron Telekomünikasyon59,856,4962,46
Kuştur Kuşadası Turizm381,107,08142,28
Kuyumcukent Gayrimenkul2,277,08-1,30
Kütahya Porselen53,552,786,14
Lider Faktoring4,121,2320,82
Link Bilgisayar46,98-3,7347,39
Logo Yazılım137,304,659,40
Lokman Hekim Sağlık18,6710,0873,64
Lüks Kadife46,601,7061,25
Makina Takım4,9117,1843,99
Marka Yatırım Holding6,001,69-6,69
Marmaris Altınyunus265,0014,22138,52
Marshall313,000,352,05
Martı GMYO2,73-2,50-0,73
Martı Otel2,706,7226,76
Mavi Giyim52,303,560,19
Mazhar Zorlu Holding47,029,3549,36
Mega Polietilen7,930,003,52
Menderes Tekstil3,521,4413,92
Merit Turizm287,30-23,04243,25
Merko Gıda7,231,40-16,32
Metemtur Otelcilik36,9620,1667,24
Metro Holding2,406,6715,38
Metro Petrol ve Tesisleri3,177,829,69
Metro Yatırım Ortaklığı2,324,98-0,43
Migros Ticaret39,280,56-8,22
Milpa5,294,5515,00
Mistral GMYO4,924,904,46
MLP Sağlık26,2010,3631,86
MMC San. Ve Tic. Yat.6,240,4835,65
Mondi Tire Kutsan7,583,13-0,26
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret42,084,4218,07
Net Holding4,9512,5044,31
Netaş Telekom.33,0212,4717,59
Niğbaş Niğde Beton28,0412,16-46,08
Nuh Çimento64,501,9830,99
Nurol GMYO13,715,7988,07
Odaş Elektrik3,915,110,26
Olmuksan-IP8,303,23-29,96
Orge Enerji Elektrik10,758,9245,66
Orma Orman Mahsulleri20,023,7836,01
Osmanlı Menkul37,92-9,5922,56
Ostim Endüstriyel Yat2,64-36,23-35,29
Otokar376,005,3218,09
Oyak Çimento8,269,26-5,92
Oyak Yat. Ort.9,194,7932,23
Oylum Sınai Yatırımlar4,726,310,21
Özak GMYO5,8115,2813,92
Özbal Çelik Boru8,034,5622,60
Özderici GMYO2,257,661,35
Özerden Plastik10,950,6421,67
Pamukova Elektrik35,0034,0064,17
Panora GMYO6,657,957,43
Papilon Savunma22,004,96-3,34
Park Elek.Madencilik6,0610,7912,85
Parsan33,461,7637,70
Pegasus88,05-1,2318,03
Peker GMYO2,256,13-13,79
Penguen Gıda4,670,43-7,52
Pera GMYO2,11-0,9420,45
Pergamon Dış Ticaret29,12-3,0052,57
Petkim6,0214,4520,88
Petrokent Turizm1.933,3012,73113,29
Pınar Et Ve Un23,565,561,20
Pınar Su8,075,228,61
Pınar Süt24,306,585,29
Plastikkart16,303,8212,80
Polisan Holding3,816,42-1,30
Politeknik Metal360,002,30-11,76
Prizma Press Matbaacılık5,359,63-2,37
QNB Finans Fin. Kir.127,10-1,471,44
QNB Finansbank62,950,80-10,52
Ral Yatırım Holding4,140,98-6,76
Ray Sigorta14,494,62-6,21
Reysaş GMYO5,364,89-1,65
Reysaş Lojistik7,966,99-13,85
Rhea Girişim3,5417,22-4,84
Rodrigo Tekstil20,30-3,3348,07
Royal Halı3,531,442,62
RTA Laboratuvarları21,963,58-27,48
Sabancı Holding10,914,10-4,80
Safkar Ege Soğutmacılık11,999,0010,20
Sanel Mühendislik4,570,2233,63
Sanifoam Sünger19,945,8446,62
Sanko Pazarlama9,239,10-1,70
Saray Matbaacılık6,065,76-30,90
Sarkuysan11,135,8025,90
Sasa Polyester39,26-2,7394,16
Say Yenilenebilir Enerji19,52-1,56129,38
Sekuro Plastik37,70-5,51170,06
Selçuk Ecza Deposu11,490,35-15,82
Selçuk Gıda4,580,22-8,03
Senkron Güvenlik28,006,876,63
Serve Film Prodüksiyon18,50-6,0915,63
Servet GMYO113,90-0,0945,28
Seyitler Kimya32,90-21,6731,12
Silverline Endüstri6,58-1,05-23,49
Sinpaş GMYO4,630,2210,77
Smartiks Yazılım8,245,24-7,00
Sodaş Sodyum Sanayii39,004,0046,21
Sok Marketler Ticaret12,167,61-3,65
Söktaş5,220,582,55
Sönmez Filament86,202,7422,79
Sönmez Pamuklu23,201,13-3,33
Sumaş Suni Tahta71,800,4240,10
Şeker Fin. Kir.12,6718,0897,97
Şekerbank1,416,82-6,62
Şişe Cam7,657,294,65
T. Halk Bankası5,390,75-3,06
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası29,48-1,73-5,09
T.S.K.B.1,745,45-2,25
T.Tuborg21,161,9317,10
Taç Tarım Ürünleri25,60-1,54143,11
Tat Gıda10,614,43-10,54
TAV Havalimanları25,863,6921,41
Taze Kuru Gıda287,50-2,7732,92
Tek-Art Turizm2,133,905,45
Tekfen Holding17,015,983,72
Teknosa İç ve Dış Ticaret15,844,4923,94
Temapol Polimer Plastik20,844,6781,22
TGS Dış Ticaret19,85-7,8556,18
Tofaş Oto. Fab.39,0812,7515,21
Torunlar GMYO3,624,32-7,18
Trabzon Liman33,563,844,48
Trabzonspor Sportif2,40-3,23-1,64
Trend GMYO7,69-4,47-38,82
TSKB GMYO5,945,323,30
Tuğçelik7,927,03-1,98
Tukaş8,821,03-8,98
Turcas Petrol5,225,677,63
Turkcell16,242,460,87
Tümosan Motor ve Traktör18,778,5633,40
Tüpraş106,705,54-1,20
Türk Hava Yolları14,789,5614,48
Türk İlaç ve Serum11,00

Türk Prysmian Kablo13,288,599,75
Türk Telekom7,933,26-7,14
Türk Traktör218,201,3519,43
Türker Proje Gayrimenkul165,6010,4046,68
Türkiye Sigorta6,89-2,134,39
Ufuk Yatırım26,5010,4297,76
Ulaşlar Turizm Yat.4,090,99-3,54
Ulusoy Elektrik67,1513,8130,77
Ulusoy Un Sanayi18,6610,6162,26
Umpaş Holding1,15-25,81-55,94
Uşak Seramik2,442,094,27
Utopya Turizm40,008,403,09
Uzertaş Boya65,000,0014,84
Ülker Bisküvi22,227,76-3,98
Vakıf Fin. Kir.23,8648,20460,09
Vakıf GMYO3,453,92-4,70
Vakıf Yat. Ort.8,109,1610,05
Vakıflar Bankası4,262,65-9,55
Vakko Tekstil9,8726,7051,38
Vanet Gıda7,283,41-5,82
Verusa Holding59,80-1,9732,59
Verusaturk Girisim29,98-0,40129,20
Vestel30,4614,6044,63
Vestel Beyaz Eşya53,402,6930,63
Viking Kağıt8,4113,65-6,56
Yapı Kredi Koray GMYO6,8217,9953,26
Yapı ve Kredi Bank.2,774,53-10,06
Yaprak Süt ve Besi Çift.128,003,5676,80
Yataş16,858,2216,61
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,850,2110,23
Yeni Gimat GMYO15,163,4821,96
Yeşil GMYO1,66-1,7820,29
Yeşil Yapı2,28-4,6023,91
Yeşil Yatırım Holding146,10-3,3753,22
Yibitaş İnşaat Malzeme16.675,0011,176,89
Yonga Mobilya30,003,090,18
Yükselen Çelik4,944,66-5,58
Yünsa17,843,5421,69
Zorlu Enerji2,633,14-5,05



(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sıradaki Haber

Türkçe العربية English