Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:


Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)338.785,00
104,30
İş Bankası (B)41.499,80-1,6637,51
İş Bankası (C)6,82-1,596,40
İş Bankası (Kur.)364.500,90
73,57
İş Fin.Kir.3,840,791,05
İş Girişim16,197,93326,05
İş GMYO2,000,5013,64
İş Y. Men. Değ.13,080,54224,83
İş Yat. Ort.3,22-1,2399,83
İşbir Holding3.134,8014,00629,02
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,18-2,4890,32
İttifak Holding2,270,0078,76
İz Hayvancılık Tarım14,0339,74436,22
İzmir Demir Çelik19,20-3,90134,43
İzmir Fırça6,60-6,38266,67
Jantsa Jant Sanayi210,702,08296,14
Kafein Yazılım17,810,0660,36
Kaplamin28,5032,93413,51
Kardemir (A)4,782,8080,38
Kardemir (B)4,024,4252,27
Kardemir (D)4,8110,3280,83
Karel Elektronik17,301,4119,06
Karsan Otomotiv2,98-1,0088,61
Karsu Tekstil6,9110,74113,27
Kartonsan2.724,5027,02605,21
Katmerciler Ekipman3,300,61115,87
Kent Gıda471,6059,861930,87
Kerevitaş Gıda7,158,01119,33
Kervansaray Yat. Holding0,894,7161,82
Kiler GMYO2,36-7,45120,77
Klimasan Klima18,7530,12-11,61
Koç Holding19,503,07-2,54
Konfrut Gıda16,447,31110,23
Kontrolmatik Teknoloji Enerji17,80-2,25
Konya Çimento980,4026,36261,37
Kordsa Teknik Tekstil12,782,900,50
Koza Altın79,755,497,70
Koza Madencilik13,699,6136,49
Körfez GMYO6,70-1,47180,33
Kristal Kola2,36-0,4256,29
Kron Telekomünikasyon26,080,15105,03
Kuştur Kuşadası Turizm177,80-5,22657,40
Kuyumcukent Gayrimenkul2,332,19107,79
Kütahya Porselen40,045,15504,83
Lider Faktoring3,30-3,5179,84
Link Bilgisayar49,529,51175,28
Logo Yazılım98,850,6162,58
Lokman Hekim Sağlık11,23-1,4995,80
Lüks Kadife28,66-4,72231,71
Makina Takım2,883,6053,19
Marka Yatırım Holding7,997,83577,12
Marmaris Altınyunus88,303,5824,37
Marshall360,3019,58657,89
Martı GMYO3,311,85227,72
Martı Otel2,60-22,39185,71
Mavi Giyim46,32-2,48-20,00
Mazhar Zorlu Holding18,000,0048,88
Mega Polietilen11,00-16,92767,20
Menderes Tekstil3,294,78151,15
Mensa0,31
-3,13
Merit Turizm70,50-5,05262,65
Merko Gıda12,00-1,561042,86
Metemtur Otelcilik12,007,14574,16
Metro Holding2,177,4357,25
Metro Petrol ve Tesisleri3,26-4,6866,33
Metro Yatırım Ortaklığı2,351,73-55,93
Migros Ticaret40,684,5267,96
Milpa5,15-6,53135,16
Mistral GMYO4,411,15135,00
MLP Sağlık19,185,6719,88
MMC San. Ve Tic. Yat.6,177,30441,23
Mondi Tire Kutsan6,612,0159,66
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret34,34-5,40169,97
Net Holding3,230,0024,23
Netaş Telekom.20,401,5956,20
Niğbaş Niğde Beton66,0013,99964,52
Nuh Çimento37,161,36238,28
Nurol GMYO6,923,5993,84
Odaş Elektrik3,531,73144,17
Olmuksan-IP7,15-2,46179,19
Orge Enerji Elektrik7,30-4,9547,18
Orma Orman Mahsulleri13,1420,88376,09
Osmanlı Menkul21,46-12,55414,47
Ostim Endüstriyel Yat4,301,65155,95
Otokar204,101,2938,80
Oyak Çimento8,060,5046,61
Oyak Yat. Ort.6,503,34181,55
Oylum Sınai Yatırımlar5,336,3972,56
Özak GMYO4,24-3,2064,98
Özbal Çelik Boru7,151,56343,59
Özderici GMYO2,331,3048,41
Özerden Plastik9,29-6,07307,46
Panora GMYO6,613,4418,00
Papilon Savunma23,242,38201,57
Park Elek.Madencilik5,211,3670,82
Parsan20,180,1019,13
Pegasus55,701,55-35,53
Peker GMYO2,50-6,37176,44
Penguen Gıda5,6614,11518,31
Pera GMYO2,56-4,48172,34
Pergamon Dış Ticaret16,20-2,41109,36
Petkim4,042,0627,24
Petrokent Turizm847,004,57561,20
Pınar Et Ve Un23,561,38159,20
Pınar Su7,62-0,39228,45
Pınar Süt20,363,3561,46
Plastikkart11,593,0225,03
Polisan Holding3,90-1,0229,24
Politeknik Metal320,005,61320,65
Prizma Press Matbaacılık6,01-4,6039,77
QNB Finans Fin. Kir.128,000,63-0,85
QNB Finansbank68,55-0,1582,80
Ral Yatırım Holding4,95-0,4088,61
Ray Sigorta23,3416,47582,46
Reysaş GMYO4,812,784,79
Reysaş Lojistik8,5513,4095,21
Rhea Girişim3,194,59168,07
Rodrigo Tekstil10,59-7,91485,08
Royal Halı3,999,92191,24
RTA Laboratuvarları43,583,221778,45
Sabancı Holding10,811,0318,53
Safkar Ege Soğutmacılık10,5360,76383,03
Sanel Mühendislik3,600,0022,70
Sanifoam Sünger16,8716,75237,40
Sanko Pazarlama7,49-1,062,80
Saray Matbaacılık7,514,89480,92
Sarkuysan6,970,14119,36
Sasa Polyester17,190,41122,38
Say Yenilenebilir Enerji8,50-2,97279,46
Sekuro Plastik12,805,79138,81
Selçuk Ecza Deposu9,481,9458,93
Selçuk Gıda4,093,28279,50
Senkron Güvenlik4,1610,9352,38
Serve Film Prodüksiyon16,50-5,71937,74
Servet GMYO59,0025,53594,12
Seyitler Kimya17,0021,69150,37
Silverline Endüstri4,290,2398,61
Sinpaş GMYO4,018,97245,69
Smartiks Yazılım7,63-1,55-22,22
Sodaş Sodyum Sanayii23,92-0,33521,91
Söktaş5,361,32215,20
Sönmez Filament34,588,33608,61
Sönmez Pamuklu15,990,44225,00
Sumaş Suni Tahta35,206,73258,71
Şeker Fin. Kir.4,26-1,62-10,88
Şekerbank1,510,0038,50
Şişe Cam7,023,0837,91
Şok Marketler12,084,7712,27
T. Halk Bankası5,420,00-8,29
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası63,40-4,8845,41
T.S.K.B.2,22-3,4883,47
T.Tuborg17,78-0,9549,41
Taç Tarım Ürünleri12,0416,33285,90
Tat Gıda11,181,1883,77
TAV Havalimanları18,446,96-32,12
Taze Kuru Gıda310,80-27,804192,82
Tek-Art Turizm1,772,3140,48
Tekfen Holding14,911,02-17,58
Teknosa İç ve Dış Ticaret9,191,10118,81
Temapol Polimer Plastik10,303,4197,32
TGS Dış Ticaret9,19-0,9796,79
Tofaş Oto. Fab.29,229,0325,39
Torunlar GMYO3,60-0,2830,91
Trabzon Liman32,40-12,57209,34
Trabzonspor Sportif4,522,03110,23
Trend GMYO13,257,03502,27
TSKB GMYO3,56-3,78272,78
Tuğçelik7,513,7390,13
Tukaş10,872,26-11,98
Turcas Petrol4,952,9185,39
Turkcell16,10-0,5616,67
Tümosan Motor ve Traktör11,3611,0577,22
Tüpraş89,100,45-29,73
Türk Hava Yolları11,883,30-17,84
Türk Prysmian Kablo13,092,19407,27
Türk Telekom8,101,1212,26
Türk Traktör144,3011,09172,72
Türker Proje Gayrimenkul83,150,4297,98
Türkiye Sigorta6,025,24176,43
Ufuk Yatırım11,893,39360,85
Ulaşlar Turizm Yat.3,824,09309,93
Ulusoy Elektrik49,56-3,6786,32
Ulusoy Un Sanayi11,932,40212,30
Umpaş Holding0,71
14,52
Uşak Seramik2,522,86107,67
Utopya Turizm23,20-3,65371,54
Uzertaş Boya28,98-10,671205,41
Ülker Bisküvi22,503,120,63
Vakıf Fin. Kir.4,034,1390,32
Vakıf GMYO3,853,77122,42
Vakıf Yat. Ort.7,870,90332,14
Vakıflar Bankası4,862,53-11,80
Vakko Tekstil6,316,4138,99
Vanet Gıda9,09-7,24535,66
Verusa Holding45,78-1,51146,78
Verusaturk Girisim9,337,6177,42
Vestel20,00-0,3058,48
Vestel Beyaz Eşya33,942,5460,87
Viking Kağıt6,23-4,01233,16
Yapı Kredi Koray GMYO4,809,3498,35
Yapı ve Kredi Bank.3,096,5524,60
Yaprak Süt ve Besi Çift.38,00-2,56507,41
Yataş11,194,7852,45
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,91-2,25142,86
Yeni Gimat GMYO12,71-1,706,17
Yeşil GMYO1,128,7475,00
Yeşil Yapı1,3912,10110,61
Yeşil Yatırım Holding58,5534,91421,37
Yibitaş İnşaat Malzeme17.000,00-14,57477,25
Yonga Mobilya31,985,89246,38
Yükselen Çelik7,040,86129,69
Yünsa13,65-0,0735,58
Zorlu Enerji2,711,5066,26



(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sıradaki Haber

Kapat x