Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:


Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım8,4023,538,53
Acıpayam Selüloz21,024,5822,78
Adel Kalemcilik26,526,08-22,53
Adese Alışveriş Ticaret3,0911,1510,36
Afyon Çimento4,973,76-2,74
Ak Enerji2,055,13-7,24
Akbank6,324,29-8,80
Akçansa18,801,4613,66
Akdeniz Yatırım Hold.2,185,31-9,29
Akfen GMYO4,424,00-9,05
Akın Tekstil56,0018,1476,32
Akiş GMYO2,393,47-14,41
Akmerkez GMYO60,850,58-5,50
Aksa16,664,7814,19
Aksa Enerji11,145,4949,73
Aksigorta9,834,575,70
Aksu Enerji6,996,55-7,38
Alarko Carrıer412,401,1313,02
Alarko GMYO27,1612,983,82
Alarko Holding12,2214,1041,44
Albaraka Türk2,14-4,0410,31
Alcatel Lucent Teletaş38,8215,3330,88
Alkim Kağıt19,00-0,3140,24
Alkim Kimya18,55-1,0127,60
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,53-3,4415,53
Altınyunus Çeşme86,40-2,9272,94
Anadolu Efes25,708,8110,87
Anadolu Grubu Holding28,361,587,79
Anadolu Hayat Emek.10,858,7225,14
Anadolu Isuzu21,202,9117,78
Anadolu Sigorta8,140,747,81
Anel Elektrik4,094,6029,02
Arçelik35,065,6715,33
ARD Bilişim Teknolojileri58,750,8622,19
Arena Bilgisayar51,505,2749,71
Armada Bilgisayar63,357,3729,07
Arsan Tekstil8,257,9813,17
Arzum Ev Aletleri24,767,560,57
Aselsan17,221,41-5,64
Ata GMYO5,874,456,53
Atakule GMYO3,94-6,4156,35
Atlantis Yatırım Holding6,32-9,5913,67
Atlas Yat. Ort.1,683,07-4,00
AvivaSA Emeklilik Hayat17,981,93-0,23
Avrasya GMYO3,476,1232,48
Avrasya Petrol ve Tur.3,9614,4523,75
Avrupa Yatırım Holding6,416,136,83
Ayen Enerji8,9613,2765,62
Ayes Çelik Hasır Ve Çit14,5424,8128,11
Aygaz17,008,4916,04
Bagfaş28,3012,4841,50
Bak Ambalaj26,029,8828,81
Balatacılar Balatacılık8,70-11,225,58
Bantaş Ambalaj5,043,077,46
Banvit56,653,008,94
Baştaş Başkent Çimento14,28-0,90-17,79
Batı Çimento13,100,85178,13
Batısöke Çimento3,24-2,7032,79
Bayrak Taban Sanayi11,343,096,88
Bera Holding25,363,0125,05
Berkosan Yalıtım13,249,5148,43
Beşiktaş Futbol Yat.4,3810,058,42
Beyaz Filo14,706,5244,40
Bilici Yatırım9,502,5943,07
Bim Mağazalar67,902,72-7,66
Birko Mensucat1,11-2,630,00
Birlik Mensucat2,46-18,00-28,90
Bizim Mağazaları14,566,12-5,21
Borusan Mannesmann32,009,8115,11
Borusan Yat. Paz.488,20-0,576,85
Bosch Fren Sistemleri1.128,300,92-8,93
Bossa24,3819,0436,58
Brisa30,122,5251,05
Burçelik26,024,0023,79
Burçelik Vana35,26-7,21-29,00
Bursa Çimento4,543,42-8,79
Carrefoursa69,0018,97-3,90
Casa Emtia Petrol176,60-25,4266,60
Ceo Event Medya6,705,354,20
Coca Cola İçecek69,80-1,557,20
Cosmos Yat. Holding11,25-14,1239,58
Credıtwest Faktorıng5,626,04-4,26
Çelebi226,6035,2824,15
Çelik Halat8,84-3,70-2,83
Çemaş Döküm1,57-2,82-7,79
Çemtaş15,824,63-0,51
Çimbeton320,001,597,93
Çimentaş45,285,3025,22
Çimsa22,102,3124,16
Çuhadaroğlu Metal7,625,39-1,42
Dagi Giyim7,926,02-1,86
Dagi Yatırım Holding16,2029,5025,58
Dardanel32,221,77-3,82
Datagate Bilgisayar16,868,774,66
Demısaş Döküm7,613,1215,13
Denge Holding8,813,0460,77
Deniz GMYO6,803,0398,83
Derimod11,744,9220,53
Derlüks Deri9,067,092,72
Desa Deri12,25-1,3725,77
Despec Bilgisayar13,6012,404,13
Deva Holding31,244,5529,41
Dinamik Isı Makina Yalıtım15,98-1,9647,28
Diriteks Diriliş Tekstil7,311,8195,98
Ditaş Doğan15,82-1,8621,43
DO-CO609,005,73-3,33
Doğan Burda19,220,21-14,35
Doğan Holding3,427,8911,40
Doğtaş Kelebek Mobilya3,0025,0028,81
Doğusan5,5710,7427,17
Doğuş GMYO11,4225,0839,78
Doğuş Otomotiv32,524,5713,15
Döktaş Dökümcülük34,6811,8713,26
Duran Doğan Basım11,89-0,9213,35
Dyo Boya16,1322,2041,99
Eczacıbaşı İlaç7,382,64-1,07
Eczacıbaşı Yatırım53,301,2392,14
Edip Gayrimenkul3,912,8917,77
Ege Endüstri1.542,30-0,19-10,71
Ege Gübre219,00-2,5450,83
Ege Profil37,88-0,63-0,94
Ege Seramik14,0913,2636,93
Egeplast42,662,8028,11
Ekiz Kimya7,80-7,149,40
Emek Elektrik2,08-1,42-27,15
Eminiş Ambalaj28,980,14-21,34
Emlak Konut GMYO2,4610,3114,95
Enerjisa Enerji11,652,28-6,87
Enka İnşaat7,9011,747,19
Erbosan67,2515,3564,02
Ereğli Demir Çelik15,818,365,89
Ersu Gıda5,0215,141,62
Escort Teknoloji7,6711,4816,74
Esenboğa Elektrik39,3811,75106,94
Etiler Gıda5,85-2,1746,98
Euro Kapital Yat. Ort.3,793,55-1,56
Euro Trend Yat. Ort.3,825,526,11
Euro Yat. Ort.4,36-0,46-3,33
Euro Yatırım Holding3,503,2423,24
Fade Gıda10,508,2569,63
Fenerbahçe Futbol31,125,995,28
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,681,524,87
F-M İzmit Piston167,900,7835,08
Fonet Bilgi Teknolojileri14,987,2314,97
Ford Otosan177,201,2040,63
Formet Celik Kapi Sanayi3,98-0,75-16,21
Frigo Pak Gıda29,9610,9642,80
Galatasaray Sportif3,91-8,43-3,46
Garanti Bankası9,253,70-10,80
Garanti Faktoring12,06-6,228,36
Garanti Yat. Ort.3,6013,2111,46
Gedik Y. Men. Değ.25,00-1,3498,41
Gediz Ambalaj40,449,9550,90
Gentaş5,789,89-2,69
Gersan Elektrik7,317,1819,06
Global Men. Değ.8,108,0034,78
Global Yat. Holding5,8313,6524,57
Good-Year8,95-1,867,06
Göltaş Çimento67,9515,7664,69
Gözde Girişim7,4720,48-6,39
GSD Denizcilik6,8714,6936,31
GSD Holding2,568,021,99
Gübre Fabrik.80,150,44-6,86
Güler Yat. Holding10,450,48-3,86
Halk GMYO3,293,462,49
Hatay Tekstil25,4011,2182,08
Hedef Girişim4,073,8318,78
Hektaş28,961,2651,86
HUB Girişim18,759,083,02
Hürriyet Gzt.2,25-3,857,14
ICBC Turkey Bank6,577,001,08
İdealist Danışmanlık50,0519,57271,84
İdealist GMYO11,000,0061,76
İhlas Ev Aletleri1,721,18-8,51
İhlas Gayrimenkul1,234,24-1,60
İhlas Gazetecilik3,358,77-17,49
İhlas Holding0,924,55-18,05
İhlas Yayın Holding1,0510,53-7,89
İndeks Bilgisayar32,5645,2370,20
Info Yatırım7,193,4511,47
İntema50,457,3426,44
Inveo Yatırım Holding138,50-3,82213,21
İpek Doğal Enerji13,63-0,514,20
İskenderun Demir Çelik11,934,3718,00

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sıradaki Haber

Türkçe العربية English