Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım3,490,2987,63
Acıpayam Selüloz9,45-4,3549,65
Adel Kalemcilik16,90-5,487,64
Adese Alışveriş Ticaret2,17-8,0551,93
Afyon Çimento4,25-6,8086,54
Ak Enerji1,79-5,2964,22
Akbank5,24-9,34-35,39
Akçansa12,78-3,1831,83
Akdeniz Yatırım Hold.6,6223,97213,74
Akfen GMYO3,64-5,45-10,12
Akın Tekstil16,280,3718,06
Akiş GMYO3,29-4,085,03
Akmerkez GMYO42,5819,6790,05
Aksa7,40-0,275,66
Aksa Enerji5,48-2,6644,21
Aksigorta7,54-7,0339,17
Aksu Enerji10,85-4,49-27,03
Alarko Carrıer90,50-6,9451,53
Alarko GMYO16,58-4,4912,80
Alarko Holding5,43-3,38-8,74
Albaraka Türk1,59-7,563,92
Alcatel Lucent Teletaş19,89-2,3165,20
Alkim Kağıt13,21-5,64143,74
Alkim Kimya13,31-3,41114,61
Altınyağ1,24-5,34202,44
Altınyunus Çeşme40,442,38304,80
Anadolu Cam4,86-11,9613,97
Anadolu Efes19,36-6,47-9,01
Anadolu Grubu Holding18,58-12,695,63
Anadolu Hayat Emek.8,12-5,8033,44
Anadolu Isuzu15,09-5,5123,99
Anadolu Sigorta6,39-3,1853,85
Anel Elektrik5,442,6469,47
Arçelik23,084,4310,75
ARD Bilişim Teknolojileri28,98-8,70
Arena Bilgisayar23,0212,29215,99
Armada Bilgisayar23,36-5,7342,53
Arsan Tekstil5,38-0,7450,28
Artı Yatırım Holding1,71-10,94111,11
Aselsan35,260,5168,88
Ata GMYO3,43-4,19-24,28
Atakule GMYO2,48-4,6229,17
Atlantis Yatırım Holding2,03-1,46103,00
Atlas Yat. Ort.3,0645,71112,50
AvivaSA Emeklilik Hayat13,66-7,141,90
Avrasya GMYO2,40-0,4158,94
Avrasya Petrol ve Tur.2,240,9023,08
Avrasya Stratejik GMYF1.450,500,0412,80
Avrupa Yatırım Holding1,802,8616,88
Ayen Enerji5,47-6,9757,64
Ayes Çelik Hasır Ve Çit4,53-0,66106,85
Aygaz12,63-3,003,99
Bagfaş16,89-7,250,42
Bak Ambalaj10,011,6236,19
Balatacılar Balatacılık1,94-3,4856,45
Bantaş Ambalaj4,00-0,9958,73
Banvit25,220,0835,81
Baştaş Başkent Çimento4,19-4,3461,78
Batı Çimento4,20-2,7826,89
Batısöke Çimento1,81-4,2338,17
Bayrak Taban Sanayi6,862,24
Bera Holding8,200,37112,99
Berkosan Yalıtım4,22-9,0554,01
Beşiktaş Futbol Yat.2,9212,3119,18
Beyaz Filo3,80-2,5621,41
Bilici Yatırım8,11-1,5888,62
Bim Mağazalar71,45-3,2554,62
Birko Mensucat0,47-2,0851,61
Birlik Mensucat1,79-1,6557,02
Bizim Mağazaları17,00-10,2452,19
Bomonti Elektrik7,45-0,67482,03
Borusan Mannesmann13,875,7221,14
Borusan Yat. Paz.90,15-1,2650,47
Bosch Fren Sistemleri1.060,2019,42268,41
Bossa9,66-3,9819,85
Brisa11,37-5,5621,23
Burçelik31,3446,18439,41
Burçelik Vana85,9046,34784,65
Bursa Çimento6,01-8,9450,12
Carrefoursa7,26-1,6354,14
Casa Emtia Petrol25,1011,36167,31
Ceo Event Medya4,48-7,4422,33
Coca Cola İçecek44,62-6,5717,86
Cosmos Yat. Holding3,057,3949,51
Credıtwest Faktorıng4,906,5270,14
Çelebi75,70-1,11-25,86
Çelik Halat12,62-7,2194,15
Çemaş Döküm1,66-1,1932,43
Çemtaş12,056,0748,23
Çimbeton79,006,9791,47
Çimentaş26,821,7578,80
Çimsa11,623,2027,97
Çuhadaroğlu Metal4,14-5,4829,78
Dagi Giyim7,50-3,72200,00
Dagi Yatırım Holding7,39-8,54226,99
Dardanel12,30-7,59224,54
Datagate Bilgisayar10,02-3,4728,30
Demısaş Döküm5,46-3,5356,90
Denge Holding2,030,5048,18
Deniz GMYO8,9715,7477,62
Denizli Cam7,35-8,35-11,87
Derimod6,942,21-2,80
Derlüks Deri6,9714,2672,28
Desa Deri7,9033,9074,01
Despec Bilgisayar8,50-0,47100,47
Deva Holding21,123,63136,57
Diriteks Diriliş Tekstil1,521,3394,87
Ditaş Doğan28,584,69200,36
DO-CO357,901,68-36,54
Doğan Burda26,9634,93344,15
Doğan Holding2,11-3,6517,52
Doğtaş Kelebek Mobilya2,806,4669,70
Doğusan3,042,3646,15
Doğuş GMYO8,7846,0993,82
Doğuş Otomotiv17,00-4,4478,57
Döktaş Dökümcülük34,0434,977,57
Duran Doğan Basım17,40-3,0623,93
Dyo Boya7,021,4543,27
Eczacıbaşı İlaç6,310,4872,85
Eczacıbaşı Yatırım15,50-0,1360,92
Edip Gayrimenkul2,61-6,1287,77
Ege Endüstri728,90-8,6029,57
Ege Gübre107,004,24117,06
Ege Profil15,104,9326,15
Ege Seramik5,35-2,9045,44
Egeli & Co Tarım Girişim1,07-9,32234,38
Egeli&Co Enerji Yatırım1,05-9,48169,23
Egeli&Co Yatırım Holding0,76-1,30280,00
Egeplast15,05-1,3120,40
Ekiz Kimya9,291,751422,95
Emek Elektrik2,840,3578,62
Eminiş Ambalaj3,70-5,37143,42
Emlak Konut GMYO2,24-3,8654,73
Enerjisa Enerji8,29-1,8923,07
Enka İnşaat6,490,6216,27
Erbosan23,76-1,49-4,88
Ereğli Demir Çelik7,64-8,72-13,27
Ersu Gıda4,23-4,30104,35
Escort Teknoloji3,51-5,90152,52
Etiler Gıda3,502,6442,86
Euro Kapital Yat. Ort.2,050,4927,82
Euro Trend Yat. Ort.1,781,1449,10
Euro Yat. Ort.1,69-1,7450,12
Euro Yatırım Holding1,811,1220,67
Fenerbahçe Futbol13,44-0,81-7,12
Fiba Portföy Yönetimi A.Ş. Re-Pie GMYF1.103,50
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,373,55-4,38
F-M İzmit Piston118,5043,20150,20
Fonet Bilgi Teknolojileri10,30-4,1933,94
Ford Otosan83,007,1025,54
Formet Çelik Kapı3,110,653,67
Frigo Pak Gıda28,28-13,20118,21
Galatasaray Sportif2,48-2,3622,17
Garanti Bankası7,02-11,25-36,98
Garanti Faktoring9,4045,96142,89
Garanti Yat. Ort.2,4111,06123,15
Gedik Y. Men. Değ.9,06-6,31188,08
Gedik Yatırım Holding22,34-8,22190,51
Gediz Ambalaj13,221,3095,56
Gentaş2,78-5,1234,82
Gersan Elektrik6,46-5,14102,51
Global Men. Değ.5,270,76180,32
Global Yat. Holding4,67-3,91-4,11
Good-Year5,50-3,6835,80
Göltaş Çimento21,08-7,9518,49
Gözde Girişim5,63-6,489,53
GSD Denizcilik4,392,0971,48
GSD Holding2,577,5372,48
Gübre Fabrik.29,20-5,75223,01
Güler Yat. Holding13,948,40586,70
Güneş Sigorta6,2521,36186,70
Halk GMYO2,511,62106,19
Halk Sigorta3,390,30102,55
Hatay Tekstil9,600,6342,56
Hedef Girişim4,0218,9354,02
Hektaş14,770,4184,16
HUB Girişim18,26-2,6194,49
Hürriyet Gzt.1,640,0043,86
ICBC Turkey Bank5,44-9,483,23
İdealist Danışmanlık4,512,5035,84
İdealist GMYO4,24-1,1738,56
İhlas Ev Aletleri2,15-4,87-31,31
İhlas Gayrimenkul1,70-3,9541,67
İhlas Gazetecilik2,850,35-37,22
İhlas Holding0,90-1,10-1,10
İhlas Yayın Holding1,5724,6053,92
İndeks Bilgisayar13,304,7241,79
Info Yatırım7,614,5356,50
İntema13,260,9943,20
İpek Doğal Enerji13,08-8,6669,43
İskenderun Demir Çelik6,76-5,59-13,50

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sıradaki Haber