Son Dakika Haberler

Bu haberi daha sonra okumak için kaydedebilir ve sağ üst köşedeki butona basarak haberi okuyabilirsiniz!

Tahir Akyürek, Altınekin ve Cihanbeyli'yi ziyaret etti

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, Altınekin ve Cihanbeyli ilçelerinde çeşitli programlara katılarak, vatandaşlarla buluştu.

Tahir Akyürek, Altınekin ve Cihanbeyli’yi ziyaret etti
AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) programları çerçevesinde, önceki dönem Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek,  AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) programları çerçevesinde, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay,  AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Zerrin Özer ve teşkilat üyeleri birlikte Altınekin ve Cihanbeyli ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.

Günlük ziyaretlerin ilk durağında Akyürek, Altınekin ilçesinde düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya geldi. Akyürek, Türkiye’nin geleceği açısından son derece önemli olan seçim sürecini yaşadıklarını ve batı ittifakı tarafından seçim sonucunun merakla beklendiğini söyledi.

24 Haziran seçimlerinin sonucunun iki kanat tarafından merakla beklendiğini dile getiren Akyürek, “Seçimlerin sonucu bir batı ittifakı tarafından merakla bekleniyor ve müdahalelerde bulunuluyor. Bir de gönül coğrafyamız açısından. Batı ülkeleri AK Parti zayıflasın, Recep Tayyip Erdoğan bize itaat etmiyor, itaat edecek birileri gelsin diye 24 Haziran’ı bekliyor ve seçim sonucunu etkilemeye çalışıyorlar. Bir diğer taraftan da Türk-İslam Dünyası, Müslüman dünya, mazlum milletler, gönül coğrafyamız da Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti yoluna güçlenerek devam etsin istiyor. Güçlenerek devam etsin ki bizlerin de yarasına merhem olsun. Bizlerin de sıkıntılarını gidermeye devam etsin. Daha güçlü bir şekilde yanımızda yer alsın diye seçimi bekliyor. Halkımız bu tercihle karşı karşıya. Kimin yanında duracağımıza dikkat edelim. Ülkemizin ve milletimizin menfaati ve ümmeti Muhammed’in menfaati doğrultusunda hareket etmek lazım” dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük Türkiye hedefi doğrultusunda yıllardır büyük gayret gösterdiğini belirten Akyürek, “Bizlere düşen ona destek olmak. Onu güçlendirmek ve Türkiye’nin bu yürüyüşüne katkı yapmak. Darbe sürecinde başarılı olamayanlar Türkiye’ye zarar verme çabalarını bırakmadılar. Ekonomide ve başka alanlarda büyük operasyonlar yapıyorlar. Türkiye’yi Suriye gibi Irak, Afganistan, Libya gibi düşürmek için çalışıyorlar. O nedenle de 24 Haziran seçimleri önemli. 24 Haziran seçimlerinde milletimiz yeniden ayağa kalkacak. AK Parti en büyük oy oranıyla milletvekili sayısıyla mecliste cumhurbaşkanımıza destek olacak bir çoğunluğu elde edecek” siye konuştu.

Altınekin’de düzenlenen programın ardından Akyürek, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Zerrin Özer ve teşkilat üyeleriyle birlikte ilçe SKM binasının açılışını gerçekleştirdi. 

Altınekin ziyaretlerini tamamlayan Akyürek, Büyükşehir Belediyesince Cihanbeyli’ye kazandırılan Kordonboyu Parkı'nın açılışına katılarak, vatandaşlarımızla bir araya geldi. Açılış programında konuşan Akyürek, Konya’nın her yerinde AK Parti Belediyeciliğinin eserlerini görüldüğünü, nakış nakış işleyen bir anlayışla yıllardır hizmet verildiğini söyledi. 

Yeni Büyükşehir Yasası ile birlikte Cihanbeyli ilçesine bir çok yatırım yapıldığını vurgulayan Akyürek, “Çalışmalar bitmedi daha devam ediyor. Öncelikle altyapı yatırımlarına; su, kanalizasyon, şehir parkları, meslek edindirme kursları, şehir konağı, spor salonları, kafeteryalar daha bir çok yatırımla hamd olsun Cihanbeyli’nin çehresini hep birlikte değiştirme imkanını bulduk. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz. Tarlada da izimiz var hamd olsun harmanda da yüzümüz var. Şimdi yeni bir dönem başladı. Seçimlerin erkene alınmasıyla birlikte dönemimizi tamamlamadan genel merkezimizin de talep ve tensibiyle milletvekili adayı olarak huzurlarınızdayım. Büyükşehir Belediye başkanlığı görevini de hepinizin yakinen bildiği Türkiye’nin en başarılı metropol ilçe Belediye Başkanlarından olan değerli kardeşimiz Selçuklu Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay kardeşimiz hak ederek bütün arkadaşlarımızın onayı ile devralmış durumda. İnşallah Uğur İbrahim Altay sayesinde Büyükşehir yatırımları çok daha farklı bir noktaya taşınmış olacak. Bütün bu yatırımlar Recep Tayyip Erdoğan liderliğinin başarısıdır. Bunu hiçbir zaman unutmayalım” şeklinde konuştu.

Kordonboyu Parkı'nın açılışının ardından Akyürek, Cihanbeyli esnafını tek tek gezerek,  24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerde vatandaşların desteklerini beklediklerini söyledi.  
Ramazan ayı boyunca iftar programlarında vatandaşlarla bir araya gelen Akyürek, Büyükşehir Belediyesi tarafından Cihanbeyli ilçesinde düzenlenen iftar programına katılarak vatandaşlarla sohbet etti. Program sonunda Akyürek’e ilçeye yapmış olduğu katkılarından dolayı Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale tarafından plaket takdim edildi. 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • Begendim
 • Begenmedim
 • Gülen Surat
 • Kalpli Göz
 • Kızgın
 • Şokta
 • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.