Son Dakika Haberler

Bu haberi daha sonra okumak için kaydedebilir ve sağ üst köşedeki butona basarak haberi okuyabilirsiniz!

Soğuk Lipoliz Jeli ile Yağ Hücrelerinde Yüzde 87 Oranında Azalma

Soğuk Lipoliz Jeli ile Yağ Hücrelerinde Yüzde 87 Oranında Azalma

Göbek, bel çevresi, çene altı, gıdı, kalçalar, basenler, kollar, bacaklar vücudun yağ depolayan tüm bölgelerinde kullanılan Cold Lipolysis jel yani kullanıcıların tanıdığı ismi ile Soğuk Lipoliz jeli 2 aylık tedavi sonrasında yağ hücrelerinde yüzde 87 oranında azalma sağlar.

Ayda 10 İla 15 Cm’e Varan İncelme
Soğuk Lipoliz Jeli sayesinde vücutta biriken yağların parçalanarak vücuttan atılması ile ayda 10 ila 15 cm’e varan incelmeler yaşanır, bel ve basende biriken yağlar yok olur, kol ve bacaklarda ki sarkmalar giderilir. Bölgesel yağlar dondurularak parçalanır, selülit oluşumunu yok eder, ayda 7 ile 9 kg arasında kilo verilmesini sağlar ve hızlı kilo kaybı sonucu oluşan sarkmaları tedavi eder.

Yağ Hücrelerinin Yüzde 87’si Kristalleşir
Soğuk Lipoliz Jeli uygulaması cerrahi müdahale olmadan kalıcı ve hızlı şekilde bölgesel zayıflamaya destek olan bir jel tedavisidir. Kilo vermek vücutta ki yağ kütlelerinin atılmasını değil küçülmesini sağlar ancak yağ yakıcı Soğuk Lipoliz Jeli ile dondurularak parçalanan yağ kütleleri vücuttan atılır, vücudun başka bir bölgesine kaymaz, tedavinin devamında yeni yağ oluşumları gözlemlenmez. Bölgesel bir tedavi olan soğuk lipoliz uygulamasında yağ hücrelerinin yüzde 87’si kristalleşir ve donar, donmuş yağ hücreleri vücuttan atılır. Soğuk Lipoliz jeli ürününü buradan hızlıca sipariş verebilirsiniz.

5 Binden Fazla Soğuk Jel Tedavisi Uygulanmakta
Sonuçları 52 bilimsel dergide yayınlanan klinik araştırmalara sahip uygulamada hızlı kilo kaybı yaşanması nedeni ile deride çatlaklıklar oluşabilir ama jel ürün bunların giderilmesinde de etkili ürün ile desteklenmekte. Dünya genelinde 5 binin üzerinde soğuk jel tedavisi uygulanmakta. Sağlık bakanlığı tarafından satışına izin verilmiş olan ürününü analizleri tamamlanmış durumdadır, Soğuk Lipoliz jeli (Cold Lipolysis jel) çoklu doymamış omega 6 asididir bu yüzden yağ hücrelerini şok eder ve donmasını sağlar.

Hayatın Normal Akışında Hiçbir Fark Yaşanmaz
Soğuk Lipoliz Jeli kimyasal açıdan oleik asit 18: 1 cis - 9 lipit sayısı ile kısaltılmıştır ayrıca mono doymamış omega 9 yağ asidi olarak sınıflandırılmaktadır. Bu özelliği ile de yağ zarlarının ölmesini sağlar ve zarları parçalar ayrıca bağlayıcı özellik taşıyan bir tür polimer olması sayesinde yağ hücrelerini parçalarken deride sarkmaları da önler. İçeriğinde soğuk yöntem ile sıkılarak yağından arındırılan 8 farklı bitki enzimi bulunan yağ yakıcı Soğuk Lipoliz Jeli kullanımında hayatın normal akışında hiçbir fark yaşanmaz.

Hamile Ve Emziren Bayanlarda Kullanabilir
Soğuk Lipoliz Jeli kullanımı kolaydır, bölgesel yağlanmaya yardımcı olması sebebi ile bölgesel alanlarda kullanılır, jelin kullanılacağı alan mutlaka temizlenmeli ve 10 dakika jel vücutta bekletilmeli. Soğuk Lipoliz Jel tedavisi ile bölgesel incelme yaşayan kişilerin diyet ya da spor yapmasına gerek yoktur ancak vücudun formunu korumak adına tedavi sonrasında ürünün kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur. Tedavi direkt yağ hücrelerini hedeflemektedir bu nedenle hiçbir yan etkisi bulunmayan ürünü hamile ve emziren bayanlarında kullanmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Yağ Parçalayıcı, Anti Selüloit Ve Bölgesel İncelme Ürünü
Soğuk Lipoliz Jeli kriyoglobulinemi, parogsimal soğuk hemoglobini ya da aglatunin hastası olanların kullanması tavsiye edilmez, yağ yakıcı jeli kullanmadan önce doktor önerisi alınması tavsiye edilir. Yağ parçalayıcı, anti selüloit ve bölgesel incelme ürünü olan Soğuk Lipoliz Jeli resmi web sitesinde satılmakta olup, tedavi kişisel uygulandığı gibi güzellik merkezleri tarafından da gerçekleştirilmektedir. Soğuk Lipoliz Jel Satış Sitesi İçin Tıklayın.
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

 • 2
 • 2
 • 2
 • 2
 • 2
 • 2
 • 2
 • Begendim
 • Begenmedim
 • Gülen Surat
 • Kalpli Göz
 • Kızgın
 • Şokta
 • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.