Son Dakika Haberler

Saç Ekiminde Başarılı Olmanın Sırrı Nedir?

Saç ekimine ihtiyaç duyanların sayısı her geçen gün daha fazla artmaktadır. Bunun nedeni ise artık eskiye  göre insanlarda daha fazla saç dökülmesinin yaşanması ve yine teknolojinin tıp alanındaki gelişimidir. Ancak saç ekimi yaptıracak olan kişiler mutlaka bazı önemli konulara dikkat etmesi gerekir. Bu konuda ilk olarak saç ekim merkezinin daha önceki yapmış oldukları başarılı işlemler incelenmeli ve saç ekimi yapacak olan doktorun deneyimi göz önüne alınmalıdır.


Pek çok kişide yaşanan kellik problemi ve yine bölgesel saç dökülmesi problemi geliştirilen üstün özellikli teknolojik cihazlarla tamamen ortadan kaldırılabiliyor. Eğer saç ekimi yaptırmayı planlıyorsanız, kesinlikle ilk etapta geniş çaplı bir araştırma yapmanız ve daha sonra gerekli müdahale için alnında uzman hekimlerden destek almanız önerilir. Çünkü saç ekimi işlemleri de diğer tıbbi işlemlerde olduğu gibi kesinlikle büyük dikkat ve profesyonellik gerektiren durumlardan biridir. Bu nedenle işlem yapılacak olan kliniğin saç ekimi öncesinde ve yine saç ekimi sonrasında da sizi takip etmesi gerekir. Daha sağlıklı bir işlem için bu alanda kendini kanıtlamış olan hermest hair clinic sizlere en iyi şekilde saç ekimi sağlamaktadır.  Saç ekim merkezinin koordinatörü sevim hanım ise soruları sizler için yanıtlıyor…


Hermest Hair Clinic Başarısını Neye Borçlu?
Yıllardır saç ekimi işlemleri için her zaman daha çok çalışarak, misafirlerimizi mutlu bir şekilde kliniğimizden uğurlamayı hedefledik. Bu da bize daha fazla çalışma azmi ve ileriye dönük bir şekilde planlama süreci yapmamıza neden olu. Dolayısı ile her geçen gün gelişen tüm teknolojileri takip etmekle kalmayıp, yeni ürünlerin çıkması ve saç ekimlerinin başarılı olabilmesi için de büyük bir öz veri gösterdik. Yaptığımız inovasyon çalışmaları da başarı sürecimizin bir göstergesidir. Dolayısı ile FUT, DHI, organik FUE  kök hücre FUE gibi çeşitli kök hücre yöntemlerini uyguladık ama bu yöntemler elbette bizlerin kendini geliştirmesinde yeterli olmadı. Saç ekim işlemlerinde daha büyük adımlar atmak ve daha fazla başarı elde etmek için alman mühendislik firması ile görüşmelerimizi başlattık. Görüşmelerimiz neticesinde ise bizi daha başarılı kılacak olan slit yapmaları için hemen anlaşma yaptık. Bu da bizi en iyi şekilde başarıya taşıdı yani geliştirdiğimiz bu teknik ve ekip arkadaşlarımızın öz verisi ile her zaman bir adım daha önde olmayı hedefledik.


Slit Ucun Özelliği Nedir?

 
 • Alman teknolojisi ile geliştirilen bu uç sayesinde saç ekimi işlemlerinde nerede ise %99 oranında tutunma sağlamaktadır.
 • Saç ekimi için yapılan işlemlerde genelde daha seyrek saç ekimi işlemleri yapılmaktadır. Ama geliştirilen bu özel uç sayesinde saç ekimi aşamasında daha sık saç ekimi yapılabiliyor. Bu da saçların daha doğal ve daha estetik görünmesini sağlamaktadır.
 • Saç ekimi yapıldıktan sadece bir hafta sonra uygulanan alanda kabuklar dökülmeye ve yaralar iyileşmeye başlar.

Hermest Hair Clinic İçin Yurt Dışından Gelen Talepler Nasıl?
Hermest hair clinic 2002 yılındna bu yana aktif  olarak saç ekimi işlemlerinde faaliyet göstermektedir. Bu yılların ilk  başlarında yurt dışından sadece kendi ülkemizin vatandaşları geliyor iken artık kliniğin başarısı sayesinde tüm dünya ülkelerinden büyük ilgi oluşmaya başlamıştır. Bu sayede ülkemize sadece saç ektirmek için gelen pek çok turist mevcuttur. Yani saç ekim merkezine olan ilgi ve alaka bir hayli artmıştır. Saç ekimi alanında her misafirine özenle ilgi gösteren klinik ile daha estetik bir saç yapısına ulaşabilirsiniz.
 
Kaynak: https://www.yenisafak.com/avrupada-turkiyenin-en-iyi-sac-ekim-merkezi-olarak-gosterilen-hermest-hairclinice-sac-ekimi-islemlerini-sorduk-h-3451590
 
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • Begendim
 • Begenmedim
 • Gülen Surat
 • Kalpli Göz
 • Kızgın
 • Şokta
 • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English