Son Dakika Haberler

Opet Otobil Nedir? Avantajları Nelerdir?

 

Günümüzde kullanılan birçok sistem insanların daha kolay bir hayat yaşamasına ve sıkıntılı durumları daha kolay bir şekilde aşmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha önce yaptığımız birçok farklı işi aynı anda yapabilme ve bu işleri yönetebilme imkânına sahip duruma geldik. Bu durumda insanların hem vakitten tasarrufu hem de ekonomik anlamda tasarrufu söz konusu olmaktadır. Yapılan bu çalışmalar hemen hemen tüm sektörlerde ve tüm alanlarda görülebilmektedir. Özellikle son dönemde uygulamaya geçen ve oldukça başarılı sonuçların elde edilmesine yardımcı olan Opet Otobil sistemi, birçok şirket yöneticisinin rahat nefes almasına yardımcı olmaktadır.

Opet Otobil Nedir?

Opet otobil yani daha net bir ifadeyle kullanacak olursak "Taşıt Tanıma Sistemi" özellikle filo sahibi yöneticilerin araçlarını rahatlıkla kontrol edebilecekleri bir sistem olarak ifade edilmektedir. Bu sistem sayesinde OPET istasyonlarından aldığınız yakıtları nakit ya da kredi kartı kullanmadan ödeme yapmanız mümkün olmaktadır. Özellikle geniş araç filosuna sahip bir şirketin yöneticisiyseniz her bir araç için ayrı ayrı ödemeler ve bu ödemeler için de ayrı ayrı incelemeler yapmanız gerekecektir. Fakat Opet Otobil sistemi sayesinde her aracın ayrı ayrı incelenebilmesi ve tüm gider dengesini inceleme imkanı bulacaksınız.
Özellikle her aracın ne kadar yakıt aldığını, nerede olduğunu ve kaç kilometre yaptığını kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bununla birlikte aracı kullanan personel içinde oldukça pratik bir ortam hazırlandığı için aracından inmeden ve vakit kaybetmeden yakıtını alarak yoluna devam edebilecektir. Otobil sistemi sayesinde Otobilim anahtarlığı ile araçtan inmeden yakıt almak mümkün olmaktadır. Bununla birlikte alınan yakıt ile ilgili tüm bilgiler ve faturalandırmalar elektronik olarak kullanıcıya gönderilecektir. 

Otobil AvantajlarıNerlerdir?

Otobil sistemi size birçok avantajı aynı anda sağlayacaktır. Özellikle geniş filosu bulunan şirketler için oldukça kullanışlı olan ve neredeyse zaruri bir sistem olarak kullanılması gereken Otobil, aynı zamanda daha küçük ölçekli şirketlerin de ihtiyaçlarına doğrudan cevap verecektir. 

Faturalandırma

Faturalandırma konusunda oldukça rahat edeceğiniz bir sistem olarak sunabileceğimiz Otobil ile birlikte faturalarınızı toplu olarak ve elektronik ortamda elde edebileceksiniz. Bu durumda belirlediğiniz mail adresinize gönderim sağlanacaktır.

Raporlama

Opet otobil takip sistemi ile birlikte araçlar için yakıt limiti ayarlayabileceğiniz gibi aynı zamanda rapor olarak elinize geçmesini sağlayabilirsiniz.

Online Bilgi Güncelleme

İnternet üzerinden değişiklik yapılan ya da farklı bir nedenden dolayı güncellemek istediğiniz bilgilerinizi kolaylıkla güncelleyebilirsiniz. 

Litre Takibi

Akaryakıt limitlerini anlık olarak takip edebileceğiniz gibi bununla birlikte litre kontrolü sayesinde hangi aracın ne kadar tüketim yaptığını ve tüm araçların tüketim performanslarına ulaşabilirsiniz. 

Ödeme Kolaylığı

Oturduğunuz yerden sadece İnternet yardımıyla anlaşmalı bankalardan Opet tanımlı kredili hesabınız sayesinde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Tüketim Kontrol

Otobil sistemi sayesinde hangi aracın, ne zaman, hangi Opet istasyonundan, ne kadarlık bir yakıt aldığını haftalık sunulan raporlarla inceleyebilirsiniz.
OpetOtobil sistemi ile ilgili olarak başvuru yapmak ve gerekli tüm bilgilere ulaşmak için nurpetrol.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz.
 
 
 
 
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • Begendim
 • Begenmedim
 • Gülen Surat
 • Kalpli Göz
 • Kızgın
 • Şokta
 • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat X