Son Dakika Haberler

Mobil Sağlık Hizmeti Nelerdir?

Mobil sağlık hizmetleri artık kanunlar ile desteklenmektedir. Tüm işletmeler mutlaka çalışanların sağlığını korumak zorundadır. Mobil sağlık hizmeti vakit kaybını önlediği ve verimliliği olumsuz etkilemediği için tercih edilir. Mobil sağlık araçlarında sağlık açısından tüm donanımlar bulunur ve sağlık tarama araçları mevcuttur. İşyerlerindeki personellere meslek hastalığı ve kişisel maruziyetleri önlemek adına belirli aralıklar da yaptırmaları gereken tüm tıbbi tahlil ve tetkikleri çalıştıkları işyerinde yapmalarına imkan tanıyan mobilize sağlık hizmetlerine verilen genel bir isimdir. Mobil sağlık aracı; mobil sağlık servisleri için özel olarak üretilmiştir. Mobil sağlık araçlarında mobil sağlık tarama ekipmanları bulunur. Mobil sağlık araçları, personellerinde yerinde sağlık hizmeti alması amacı ile yapılmıştır. İş güvenliğini sağlamak amacı ile işyeri hekiminin çalıştığı sağlık araçları personellerin meslek hastalıklarını önlemesine yardımcı olur. İstanbul OSGB sektöründe faaliyet gösteren ve OSGB hizmetleri veren Biz İm OSGB şirketinden Mobil Sağlık Hizmetleri alabilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Konusunda En Güvenilir Adres
İş güvenliği uzmanlığı iş sağlığı ve iş güvenliği konularında görev yapmak üzere donanım sahibi tüm teknik disiplindekiler iş güvenliği uzmanı olarak görev yapabilir. Son dönemlerde oldukça sık adını duyduğumuz iş güvenliği uzmanlığı son dönemde oldukça popüler bir iş dalı. Peki ya iş güvenliği uzmanı kimler olabilir? Mühendislik, mimarlık, teknik öğretmenlik ve fen-edebiyat fakültelerinin fizik, kimya ve biyoloji bölüm mezunları ile İSG ön lisans mezunları, ÇSGB tarafından yetkilendirilmiş eğitim kurumlarında 90 saat yüz yüze, 90 saat uzaktan eğitim (180 saat teorik) ve 40 saat pratik eğitimin ardından iş güvenliği uzmanı olabilmek için ÇSGB ve ÖSYM tarafından düzenlenen sınavlarına katılıyor. Yılda iki kez düzenlenen ve 50 sorunun sorulduğu İSG Sınavında, 35 ve üzerinden doğru cevap vererek 70 ve üzerinden başarı elde etmek gerekmektedir. İlgili 3 şartı yerine getirenler başarılı oluyor ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oluyor. Peki ya iş güvenliği uzmanlığı eğitimine başvurabileceğiniz en iyi firma hangisi? İş güvenliği uzmanlığı eğitimi konusunda bizim sizlere gönül rahatlığı ile önereceğimiz tek isim Yöntem Akademi.

Yöntem Akademi’ye Gönül Rahatlığı ile Güvenebilirsiniz
Yöntem Ortak Sağlık Güvenlik Birimi 11.02.2014 tarihinde kurulmuş olup T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kurumdur.  İş sağlığı ve iş güvenliği alanında hizmet veren kaliteli ve profesyonel bir firmadır. Bu alanda iş yerlerinin ve iş sahiplerinin ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti kaliteli bir şekilde yerine getiren Yöntem Akademi ve ekibine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Siz de Yöntem Akademi’nin başta iş güvenliği uzmanlığı eğitimi olmak üzere diğer tüm hizmetleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. 
 
 
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • Begendim
 • Begenmedim
 • Gülen Surat
 • Kalpli Göz
 • Kızgın
 • Şokta
 • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat X