Son Dakika Haberler

Bu haberi daha sonra okumak için kaydedebilir ve sağ üst köşedeki butona basarak haberi okuyabilirsiniz!

Karatay kent konseyi’nden sağlık çalışanlarına ziyaretler

Karatay Belediyesi ve Karatay Kent Konseyi, ülkemizin Koronavirüs (KOVİD-19) ile mücadelesinin kahramanları sağlık çalışanlarını unutmuyor.

Karatay kent konseyi’nden sağlık çalışanlarına ziyaretler
Karatay Belediyesi Karatay Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, ülkemizin Koronavirüs (KOVİD-19) ile mücadelesinde büyük gayret ve fedakarlıklarla görevlerini yerine getiren sağlık çalışanlarını ziyaret ediyor. 

KARATAY KENT KONSEYİ’NDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK ZİYARETLERİ 
Karatay ilçesi genelindeki tüm sağlık kurumlarını kapsayan ziyaretler, Karatay Belediyesi Karatay Kent Konseyi Başkanı Abdürrahim Arslan, Karatay Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Ahmet Babuççu, Karatay Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Fazilet Koçyiğit ile yürütme kurulu üyeleri tarafından gerçekleştiriliyor. 

İçerisinde Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’nın, özverili ve fedakar çalışmaları dolayısıyla sağlık çalışanlarına bir teşekkür mektubunun da yer aldığı hediyeleri ileten Karatay Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, her zaman sağlık çalışanlarının yanında oldukları mesajını veriyor. 

BAŞKAN KILCA’DAN TEŞEKKÜR MEKTUBU
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca tarafından sağlık çalışanları için kaleme alınan teşekkür mektubunda ise şu ifadeler yer alıyor;  “Sağlık Ordumuzun Kıymetli Neferi;  Tüm dünya ile birlikte Türkiye’mizi de etkisi altına alan yeni tip Koronavirüs salgınının yayılmasının önlenmesi, salgından etkilenen vatandaşlarımızın ve çevrelerinin tedavilerinin yapılması ile virüsün ortadan tamamen kaldırılmasına yönelik ne kadar fedakârca çalıştığınızın farkındayız.
Ülke olarak yürüttüğümüz bu büyük savaşta en ön safta bulunarak, göreviniz esnasında en sevdiklerinizden, ailelerinizden bile ayrı kaldığınızı ve her türlü tehlikeyi göze alıp görevinizi fedakârca yürüttüğünüze millet olarak şahidiz. Dur durak bilmeden, kimi zaman uykunuzu kimi zaman da yemeyi bir kenara bırakarak bir vatandaşımızı daha iyileştirmek adına hizmet etmeniz, her türlü takdirin üstündedir. 

Karatay Belediyesi olarak bizler de sizlerin bu özverili ve fedakarca çalışmanıza anlam katmak amacıyla tüm birimlerimizle birlikte temizlik, dezenfekte, ilaçlama, düzen ve denetim gibi faaliyetlerimizi aksatmadan yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızın yanı sıra, sokağa çıkma kısıtlaması gelen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için de tüm kurum ve kuruluşlarımızla birlikte hareket ediyoruz.  

Bugüne kadar büyük mücadelelerden alnının akıyla çıkmış olan ülkemizin ve milletimizin yine birlik, beraberlik ile dayanışma ruhuyla bu salgından da kurtulacağına olan inancım tamdır. Bu vesileyle; bu zorlu süreçte özverili ve fedakarca çalışan sizi bütün sağlıkçı kardeşlerimi alkışlıyorum, tebrik ediyorum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.”

ÜLKEMİZLE VE SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ
Karatay Belediyesi Karatay Kent Konseyi Başkanı Abdürrahim Arslan ise, Koronavirüs salgının Türkiye’de de etkisini göstermesiyle birlikte ülkemizin tüm dünyaya örnek bir çabanın içerisine girdiğini söyledi. 

Abdürrahim Arslan, şunları kaydetti: “Dünya genelinin, özellikle de ABD ve Avrupa’nın bu dönemde sağlık alanında yaşadığı sıkıntılar göz önünde bulundurulduğunda ülkemiz çok başarılı bir sınav veriyor. Tabii ki bu sürecin kahramanları sağlık çalışanlarımız. Ülkemizdeki sağlık yatırımları, sağlık sistemimiz ve sağlık çalışanlarımızın katkılarıyla gelinen bu noktadan son derece memnunuz. Devletimiz hem ülkemizin dört bir yanındaki vatandaşlarımızı hızlı bir şekilde vatanlarına getirdi hem de hem de bizden yardım bekleyen onlarca ülkeye destek olduk ve bu bizi gururlandırıyor. Bizler de Karatay Belediyesi ve Karatay Kent Konseyi olarak iki aydır ailelerinden, sevdiklerinden uzakta olan sağlık çalışanlarının yanlarında olduğumuzu bir kez daha göstermek istedik ve kendilerini ziyaret ediyoruz. Kendilerine hem teşekkür ediyoruz hem de Karatay Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kılca’nın selamlarını iletiyoruz. Ülke olarak millet olarak her zaman sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu bilmelerini isteriz” dedi. 
Sağlık çalışanları da ziyaret dolayısıyla çok memnun olduklarını, bu tür anlamlı desteklerin çalışma azim ve motivasyonlarını arttırdığını belirterek Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Karatay Kent Konseyi yönetimine teşekkür ettiler. 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • Begendim
 • Begenmedim
 • Gülen Surat
 • Kalpli Göz
 • Kızgın
 • Şokta
 • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.