Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)234.180,00
15,18
İş Bankası (B)34.155,1010,00-15,67
İş Bankası (C)7,05-0,563,79
İş Bankası (Kur.)385.000,00
1,32
İş Fin.Kir.3,552,31-8,03
İş Girişim8,672,36-54,25
İş GMYO2,442,52-3,94
İş Y. Men. Değ.20,08-0,7920,98
İş Yat. Ort.2,91-0,34-13,47
İşbir Holding44,004,76-18,03
İşbir Sentetik Dokuma10,90-1,18
Işık Plastik5,571,46
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,931,09-18,42
İttifak Holding1,380,00-38,12
İz Hayvancılık Tarım20,04-1,5711,33
İzmir Demir Çelik2,450,41-25,97
İzmir Fırça6,872,0823,56
Jantsa Jant Sanayi68,307,5664,78
Kafein Yazılım21,362,790,09
Kalekim Kimyevi Maddeler19,090,79
Kaplamin27,108,14-19,82
Kardemir (A)7,77-2,8830,59
Kardemir (B)7,75-2,6447,06
Kardemir (D)8,67-1,2550,00
Karel Elektronik10,04-1,5749,31
Karsan Otomotiv4,202,6929,23
Karsu Tekstil8,330,36-2,57
Kartal Yenilenebilir Enerji14,425,87
Kartonsan62,102,90-34,41
Katmerciler Ekipman1,54-1,28-11,10
Kent Gıda184,80-9,99-48,03
Kerevitaş Gıda4,990,00-24,16
Kervan Gıda12,86-2,0625,64
Kervansaray Yat. Holding0,727,46-42,86
Kiler GMYO2,220,45-11,55
Kızılbük GYO30,40-9,95
Klimasan Klima9,791,0316,03
Koç Holding29,722,2045,31
Konfrut Gıda4,19-0,71-0,83
Kontrolmatik Teknoloji Enerji70,550,14198,94
Konya Çimento1.013,00-0,09-10,35
Koray GMYO7,00-0,1457,30
Kordsa Teknik Tekstil33,301,40114,15
Koza Altın122,00-0,4126,16
Koza Madencilik18,970,2122,47
Körfez GMYO5,860,171,03
Kristal Kola1,42-0,70-53,52
Kron Telekomünikasyon37,340,921,36
Kuştur Kuşadası Turizm230,004,5546,22
Kuyas Yatırım3,190,6338,70
Kütahya Porselen113,207,81124,38
Kütahya Şeker Fabrikası28,140,21
Lider Faktoring3,480,872,05
Link Bilgisayar28,162,18-10,88
Logo Yazılım44,782,4243,80
Lokman Hekim Sağlık11,86-0,6768,66
Lüks Kadife55,357,0692,76
Makina Takım3,260,31-4,40
Manas Enerji Yönetimi16,031,20
Margün Enerji8,921,94
Marka Yatırım Holding3,900,78-39,35
Marmaris Altınyunus189,402,8270,48
Marshall236,301,11-22,95
Martı GMYO0,963,23-62,41
Martı Otel1,820,55-14,55
Matriks Bilgi Dağıtım23,00-0,09
Mavi Giyim72,55-0,5540,58
Mazhar Zorlu Holding31,661,740,57
Meditera Tıbbi Malzeme38,882,10
Mega Polietilen5,180,58-32,38
Menderes Tekstil2,160,47-30,10
Mercan Kimya10,04-0,10
Merit Turizm26,603,26156,77
Merko Gıda4,95-1,98-42,71
Metemtur Yatırım2,781,83-65,62
Metro Holding1,29-0,77-37,98
Metro Petrol ve Tesisleri2,840,35-1,73
Metro Yatırım Ortaklığı1,730,00-25,75
Mia Teknoloji23,129,99
Migros Ticaret43,720,142,15
Milpa3,940,25-14,35
Mistral GMYO4,55-1,09-2,69
MLP Sağlık31,26-0,1357,32
MMC San. Ve Tic. Yat.5,33-0,3715,87
Mobiltel İletişim Hizmetleri1,60

Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj6,80-0,58-42,62
Mondi Tire Kutsan8,870,2316,71
Nasmed Egepol8,868,58
Naturel Enerji37,162,884,65
Naturelgaz7,672,82
Net Holding5,46-0,9159,18
Netaş Telekom.19,50-1,42-30,56
Niğbaş Niğde Beton7,24-1,09-86,08
Nuh Çimento43,18-0,69-10,09
Nurol GMYO10,192,9339,78
Odaş Elektrik1,611,26-44,93
Orçay Ortaköy Çay Sanayi14,515,99
Orge Enerji Elektrik6,60-0,6043,09
Orma Orman Mahsulleri25,62-1,3974,05
Osmanlı Menkul26,400,92-14,13
Ostim Endüstriyel Yat1,761,15-24,58
Otokar416,104,5536,75
Oyak Çimento7,43-0,80-15,38
Oyak Yat. Ort.7,01-0,431,56
Oyak Yatırım Menkul29,740,13
Oylum Sınai Yatırımlar8,785,2886,41
Özak GMYO6,101,5019,61
Özbal Çelik Boru21,167,41223,05
Özderici GMYO1,690,60-23,87
Özerden Plastik7,84-1,01-12,89
Pamel Elektrik60,00-0,08181,43
Panora GMYO7,53-1,8328,26
Papilon Savunma14,25-1,38-37,33
Park Elek.Madencilik5,81-1,368,19
Parsan35,562,9546,34
Pegasus100,10-4,5834,18
Peker GMYO1,061,92-54,69
Penguen Gıda4,212,18-16,63
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım274,409,98
Pera GMYO1,37-0,72-21,79
Pergamon Dış Ticaret23,460,6028,00
Petkim7,64-3,7853,41
Petrokent Turizm3.776,304,90316,63
Pınar Et Ve Un19,92-1,48-8,97
Pınar Su3,74-0,80-7,98
Pınar Süt18,18-0,66-19,38
Plastikkart18,12-0,1727,21
Polisan Holding3,050,00-20,67
Politeknik Metal354,801,98-12,55
Prizma Press Matbaacılık3,77-0,26-31,20
QNB Finans Fin. Kir.63,35-0,24-49,44
QNB Finansbank35,000,00-50,25
QUA Granite Hayal Yapı11,970,00
Ral Yatırım Holding16,219,97265,09
Ray Sigorta12,469,97-19,35
Reysaş GMYO3,542,319,20
Reysaş Lojistik5,160,58-0,27
Rhea Girişim2,042,00-45,16
Rodrigo Tekstil13,24-0,45-3,43
Royal Halı2,971,37-13,66
RTA Laboratuvarları20,020,75-33,88
Sabancı Holding13,631,3423,62
Safkar Ege Soğutmacılık7,371,94-32,26
Sanel Mühendislik4,931,4444,15
Sanifoam Sünger34,886,41156,47
Sanko Pazarlama10,082,028,76
Saray Matbaacılık4,17-0,48-52,45
Sarkuysan17,92-0,94106,04
Sasa Polyester39,923,85166,41
Say Yenilenebilir Enerji26,649,99213,04
Sekuro Plastik18,742,3534,24
Selçuk Ecza Deposu10,570,86-21,31
Selçuk Gıda4,45-2,63-10,64
Selva Gıda Sanayi9,191,10
Senkron Güvenlik28,309,957,77
Serve Film Prodüksiyon12,70-1,55-20,63
Servet GMYO93,55-0,7419,32
Seyitler Kimya16,45-0,1822,18
Silverline Endüstri5,573,92-35,23
Sinpaş GMYO4,21-0,240,72
Smartiks Yazılım5,160,58-41,76
Sodaş Sodyum Sanayii24,004,35-8,87
Söktaş2,944,26-9,56
Sönmez Filament27,860,51-47,62
Sönmez Pamuklu8,19-0,12-44,50
Sumaş Suni Tahta87,001,1070,55
Şeker Fin. Kir.4,992,46-22,03
Şekerbank1,150,88-23,84
Şişe Cam11,94-0,4266,77
Şok Marketler Ticaret14,45-1,0315,78
T. Halk Bankası5,062,43-8,99
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,002,41-35,61
T.S.K.B.1,520,00-12,97
T.Tuborg19,20-1,038,29
Taç Tarım Ürünleri24,880,00136,28
Tat Gıda11,53-0,86-0,27
TAV Havalimanları30,08-1,3841,22
Tek-Art Turizm1,382,99-31,68
Tekfen Holding18,44-0,8612,44
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,722,28-22,40
Temapol Polimer Plastik15,932,1238,52
Tetamat Gıda Yatırımları246,708,1514,05
TGS Dış Ticaret16,51-1,0829,90
Tofaş Oto. Fab.78,354,47153,47
Torunlar GMYO4,000,252,56
Trabzon Liman34,60-0,577,72
Trabzonspor Sportif7,61-7,42211,89
Trend GMYO6,400,47-49,09
TSKB GMYO2,59-1,15-46,34
Tuğçelik17,6010,00117,82
Tukaş7,880,51-18,68
Turcas Petrol4,08-0,24-15,88
Tureks Turizm Taşımacılık15,411,38
Turkcell18,801,9026,04
Tümosan Motor ve Traktör18,112,3728,71
Tüpraş159,00-0,5647,22
Türk Hava Yolları18,84-0,6945,93
Türk İlaç Serum11,849,63
Türk Prysmian Kablo71,959,93496,48
Türk Telekom9,574,2521,15
Türk Traktör197,902,2716,16
Türker Proje Gayrimenkul132,500,0817,36
Türkiye Sigorta5,232,95-15,35
Ufuk Yatırım18,89-0,5840,97
Ulaşlar Turizm Yat.3,631,11-14,39
Ulusal Faktoring2,282,24
Ulusoy Elektrik57,002,4311,00
Ulusoy Un Sanayi6,59-2,3729,51
Umpaş Holding1,29
-50,57
Uşak Seramik1,731,76-26,07
Utopya Turizm16,90-0,59-56,44
Uzertaş Boya33,8810,00-40,14
Ülker Bisküvi20,26-0,10-9,22
Ünlü Yatırım Holding5,780,17
Vakıf Fin. Kir.5,541,2862,56
Vakıf GMYO1,802,27-24,96
Vakıf Yat. Ort.5,831,04-20,79
Vakıflar Bankası4,010,75-14,86
Vakko Tekstil10,41-0,3866,12
Vanet Gıda6,241,13-19,28
VBT Yazılım20,842,06
Verusa Holding51,600,9814,46
Verusaturk Girisim25,44-2,2394,97
Vestel30,40-0,9869,43
Vestel Beyaz Eşya7,33-0,8165,14
Viking Kağıt6,54-0,15-27,33
Yapı ve Kredi Bank.3,46-0,2915,44
Yaprak Süt ve Besi Çift.29,381,59-18,82
Yataş13,151,15-7,07
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,080,98-30,00
Yeni Gimat GMYO16,991,1946,57
Yeo Teknoloji50,35-0,30
Yeşil GMYO0,880,00-36,23
Yeşil Yapı1,050,96-42,93
Yeşil Yatırım Holding1,991,02-53,46
Yibitaş İnşaat Malzeme11.599,90-0,07-25,64
Yonga Mobilya19,201,86-35,55
Yükselen Çelik5,56-1,077,02
Yünsa12,75-1,09-8,22
Ziraat GMYO2,380,42
Zorlu Enerji1,721,18-31,99

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English