Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)30.033,90-1,04-25,84
İş Bankası (C)5,33-0,19-21,53
İş Bankası (Kur.)360.000,00
-5,26
İş Fin.Kir.2,980,68-22,80
İş Girişim8,07-0,49-57,41
İş GMYO1,820,55-28,35
İş Y. Men. Değ.13,75-0,29-17,16
İş Yat. Ort.2,700,37-19,72
İşbir Holding68,00-4,3626,68
Işık Plastik7,25-9,49
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,900,00-21,05
İttifak Holding1,39-0,71-37,67
İz Hayvancılık Tarım18,22-2,721,22
İzmir Demir Çelik2,450,41-25,97
İzmir Fırça6,49-1,2216,73
Jantsa Jant Sanayi64,90-0,9256,58
Kafein Yazılım22,70-0,096,37
Kalekim Kimyevi Maddeler12,400,00
Kaplamin23,50-1,59-30,47
Kardemir (A)6,22-1,274,54
Kardemir (B)6,19-1,5917,46
Kardemir (D)6,80-1,0217,65
Karel Elektronik8,90-0,4532,36
Karsan Otomotiv3,56-0,849,54
Karsu Tekstil8,670,811,40
Kartal Yenilenebilir Enerji15,08-0,46
Kartonsan48,74-0,04-48,52
Katmerciler Ekipman1,380,00-20,34
Kent Gıda194,90-0,05-45,19
Kerevitaş Gıda4,350,23-33,89
Kervan Gıda15,84-0,5620,90
Kervansaray Yat. Holding0,490,00-61,11
Kiler GMYO1,82-1,09-27,49
Kızılbük GYO26,100,38
Klimasan Klima10,291,8821,95
Koç Holding22,920,8812,06
Konfrut Gıda3,98-1,49-5,80
Kontrolmatik Teknoloji Enerji62,90-1,49166,53
Konya Çimento873,70-0,26-22,68
Koray GMYO7,21-1,2362,02
Kordsa Teknik Tekstil25,32-0,7862,83
Koza Altın95,000,16-1,76
Koza Madencilik14,73-1,14-4,91
Körfez GMYO5,500,36-5,17
Kristal Kola1,341,52-56,14
Kron Telekomünikasyon34,68-1,20-5,86
Kuştur Kuşadası Turizm182,001,1115,70
Kuyas Yatırım2,79-1,0621,30
Kütahya Porselen56,80-2,2412,59
Kütahya Şeker Fabrikası65,70-8,88
Lider Faktoring3,17-0,31-7,04
Link Bilgisayar28,92-0,62-8,47
Logo Yazılım41,482,0233,20
Lokman Hekim Sağlık11,022,0453,73
Lüks Kadife44,98-0,8456,11
Makina Takım3,00-0,33-12,02
Manas Enerji Yönetimi17,01-2,35
Marka Yatırım Holding4,70-2,08-26,91
Marmaris Altınyunus178,706,5060,85
Marshall239,20-0,33-22,01
Martı GMYO1,10-0,90-56,92
Martı Otel1,77-1,67-16,90
Matriks Bilgi Dağıtım36,86-1,81
Mavi Giyim64,000,0024,01
Mazhar Zorlu Holding34,080,718,26
Meditera Tıbbi Malzeme39,44-2,86
Mega Polietilen5,50-0,72-28,20
Menderes Tekstil2,270,00-26,54
Mercan Kimya11,511,41
Merit Turizm16,05-2,0754,93
Merko Gıda5,25-2,96-39,24
Metemtur Yatırım3,42-0,87-57,70
Metro Holding1,39-0,71-33,17
Metro Petrol ve Tesisleri2,700,37-6,57
Metro Yatırım Ortaklığı1,87-1,06-19,74
Migros Ticaret33,021,16-22,85
Milpa4,080,00-11,30
Mistral GMYO4,73-0,420,42
MLP Sağlık26,98-0,7435,78
MMC San. Ve Tic. Yat.5,71-1,5524,13
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj6,92-1,42-41,60
Mondi Tire Kutsan8,09-0,616,45
Nasmed Egepol6,17-2,37
Naturel Enerji37,62-1,315,95
Naturelgaz7,79-0,13
Net Holding4,431,8429,15
Netaş Telekom.16,70-1,24-40,53
Niğbaş Niğde Beton10,86-7,34-79,12
Nuh Çimento33,14-0,18-31,00
Nurol GMYO14,81-8,69103,16
Odaş Elektrik1,390,00-52,45
Orçay Ortaköy Çay Sanayi18,36-0,49
Orge Enerji Elektrik6,291,4536,37
Orma Orman Mahsulleri27,60-1,4387,50
Osmanlı Menkul25,98-0,69-15,76
Ostim Endüstriyel Yat2,290,88-16,84
Otokar312,10-0,352,57
Oyak Çimento6,47-0,46-26,31
Oyak Yat. Ort.6,770,45-1,91
Oyak Yatırım Menkul24,56-0,41
Oylum Sınai Yatırımlar7,103,8050,74
Özak GMYO4,66-0,85-8,63
Özbal Çelik Boru14,36-2,05119,24
Özderici GMYO1,540,00-30,63
Özerden Plastik7,33-0,81-18,56
Pamel Elektrik46,80-0,97119,51
Panora GMYO6,710,6013,87
Papilon Savunma13,810,73-39,26
Park Elek.Madencilik4,500,22-16,20
Parsan27,06-0,5911,36
Pegasus69,952,87-6,23
Peker GMYO0,96-1,03-58,96
Penguen Gıda3,040,00-39,80
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım133,20-3,48
Pera GMYO1,41-1,40-19,51
Pergamon Dış Ticaret22,42-0,4422,32
Petkim6,261,4625,70
Petrokent Turizm1.915,00-1,06111,28
Pınar Et Ve Un16,75-0,65-23,46
Pınar Su8,06-0,988,48
Pınar Süt16,65-1,13-26,16
Plastikkart19,540,3135,22
Polisan Holding2,730,00-28,99
Politeknik Metal346,30-1,06-14,65
Prizma Press Matbaacılık4,04-0,98-26,28
QNB Finans Fin. Kir.66,700,00-46,77
QNB Finansbank38,30-0,42-45,56
QUA Granite Hayal Yapı12,070,08
Ral Yatırım Holding4,090,00-7,88
Ray Sigorta9,60-0,31-37,86
Reysaş GMYO2,96-1,33-8,69
Reysaş Lojistik4,92-1,01-4,91
Rhea Girişim1,95-0,51-47,58
Rodrigo Tekstil14,43-0,825,25
Royal Halı3,22-0,62-6,40
RTA Laboratuvarları23,681,20-21,80
Sabancı Holding9,62-0,31-12,75
Safkar Ege Soğutmacılık7,760,13-28,68
Sanel Mühendislik5,02-0,5946,78
Sanifoam Sünger25,123,3784,71
Sanko Pazarlama9,73-1,024,99
Saray Matbaacılık4,160,00-52,57
Sarkuysan12,470,1643,38
Sasa Polyester26,98-0,7480,05
Say Yenilenebilir Enerji22,70-1,13166,75
Sekuro Plastik21,340,5752,87
Selçuk Ecza Deposu8,740,00-34,93
Selçuk Gıda5,24-6,435,22
Selva Gıda Sanayi8,493,41
Senkron Güvenlik24,500,00-6,70
Serve Film Prodüksiyon13,00-0,76-18,75
Servet GMYO71,45-0,49-8,86
Seyitler Kimya21,42-0,8359,10
Silverline Endüstri5,380,00-37,44
Sinpaş GMYO4,22-0,240,96
Smartiks Yazılım5,530,55-37,58
Sodaş Sodyum Sanayii22,92-0,35-12,97
Söktaş2,76-0,36-15,10
Sönmez Filament37,42-0,69-46,70
Sönmez Pamuklu13,570,15-43,46
Sumaş Suni Tahta88,85-1,2874,18
Şeker Fin. Kir.5,01-1,18-21,72
Şekerbank1,020,00-32,45
Şişe Cam8,330,0016,35
Şok Marketler Ticaret12,29-0,73-1,52
T. Halk Bankası4,671,08-16,01
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası23,968,22-22,86
T.S.K.B.1,26-0,79-27,86
T.Tuborg16,890,24-4,74
Taç Tarım Ürünleri27,500,73161,16
Tat Gıda8,740,00-24,40
TAV Havalimanları23,021,328,08
Taze Kuru Gıda201,50-0,25-6,84
Tek-Art Turizm1,340,75-33,66
Tekfen Holding14,14-0,49-13,78
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,480,15-25,17
Temapol Polimer Plastik14,66-2,5927,48
TGS Dış Ticaret14,62-1,8815,03
Tofaş Oto. Fab.47,400,5953,34
Torunlar GMYO3,58-2,72-8,21
Trabzon Liman26,94-0,81-16,13
Trabzonspor Sportif3,130,0028,28
Trend GMYO6,974,19-44,55
TSKB GMYO3,240,31-32,87
Tuğçelik13,020,5461,14
Tukaş6,851,33-29,31
Turcas Petrol3,43-1,15-29,28
Tureks Turizm Taşımacılık11,070,00
Turkcell15,50-0,261,33
Tümosan Motor ve Traktör16,54-0,4817,56
Tüpraş108,700,560,65
Türk Hava Yolları12,691,76-1,70
Türk İlaç Serum13,94-0,07
Türk Prysmian Kablo14,76-0,4022,36
Türk Telekom7,130,00-11,89
Türk Traktör159,701,78-6,26
Türker Proje Gayrimenkul139,80-3,7923,83
Türkiye Sigorta5,060,80-18,10
Ufuk Yatırım20,080,4049,85
Ulaşlar Turizm Yat.3,93-2,00-7,31
Ulusoy Elektrik51,150,00-0,39
Ulusoy Un Sanayi5,340,194,94
Umpaş Holding1,21-0,82-53,64
Uşak Seramik1,770,00-24,36
Utopya Turizm21,844,00-43,71
Uzertaş Boya29,500,00-47,88
Ülker Bisküvi19,49-0,05-12,67
Ünlü Yatırım Holding5,754,93
Vakıf Fin. Kir.8,03-0,74135,62
Vakıf GMYO1,480,00-38,30
Vakıf Yat. Ort.6,13-1,61-16,71
Vakıflar Bankası3,460,29-26,54
Vakko Tekstil10,06-0,8960,54
Vanet Gıda6,330,96-18,11
VBT Yazılım21,66-1,99
Verusa Holding49,00-1,848,69
Verusaturk Girisim21,36-1,4863,70
Vestel28,20-0,8444,41
Vestel Beyaz Eşya48,98-0,2031,04
Viking Kağıt6,46-0,77-28,22
Yapı ve Kredi Bank.2,470,00-17,59
Yaprak Süt ve Besi Çift.33,044,69-8,71
Yataş13,900,80-3,81
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,471,17-21,14
Yeni Gimat GMYO15,401,1232,85
Yeo Teknoloji53,252,80
Yeşil GMYO0,990,00-28,26
Yeşil Yapı1,16-1,69-36,96
Yeşil Yatırım Holding2,20-0,90-48,55
Yibitaş İnşaat Malzeme11.100,00
-28,85
Yonga Mobilya20,600,98-30,85
Yükselen Çelik5,02-0,59-4,05
Yünsa13,39-2,76-3,61
Ziraat GMYO1,590,00
Zorlu Enerji1,58-0,63-37,52

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English