Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)249.999,72
22,96
İş Bankası (B)39.989,90-0,52-1,26
İş Bankası (C)4,95-0,60-27,13
İş Bankası (Kur.)449.999,90
18,42
İş Fin.Kir.3,290,00-14,77
İş Girişim19,901,025,01
İş GMYO1,970,00-22,44
İş Y. Men. Değ.16,37-0,67-1,37
İş Yat. Ort.3,080,00-8,42
İşbir Holding8.800,007,98221,17
Işık Plastik42,740,19
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,19-2,464,39
İttifak Holding2,660,7619,28
İz Hayvancılık Tarım18,943,445,22
İzmir Demir Çelik2,69-0,37-18,72
İzmir Fırça10,33-1,9085,79
Jantsa Jant Sanayi898,10-0,37172,55
Kafein Yazılım28,163,0731,71
Kaplamin28,24-0,35-16,45
Kardemir (A)6,150,163,36
Kardemir (B)6,150,0016,70
Kardemir (D)7,360,0027,34
Karel Elektronik28,900,9825,33
Karsan Otomotiv3,94-0,2521,23
Karsu Tekstil18,82-2,99120,12
Kartonsan66,30-0,30-29,97
Katmerciler Ekipman3,681,6619,48
Kent Gıda336,100,03-5,48
Kerevitaş Gıda5,841,92-11,25
Kervan Gıda18,121,4037,07
Kervansaray Yat. Holding0,720,00-42,86
Kiler GMYO2,170,46-13,55
Klimasan Klima26,444,0155,80
Koç Holding19,671,24-6,87
Konfrut Gıda19,673,1516,39
Kontrolmatik Teknoloji Enerji72,65-1,82206,80
Konya Çimento1.094,80-0,20-3,12
Kordsa Teknik Tekstil23,98-0,2554,21
Koza Altın119,70-0,0823,78
Koza Madencilik14,89-0,13-3,87
Körfez GMYO6,35-0,639,48
Kristal Kola2,700,37-31,12
Kron Telekomünikasyon62,000,4068,30
Kuştur Kuşadası Turizm275,500,9575,14
Kuyumcukent Gayrimenkul2,420,005,22
Kütahya Porselen55,350,189,71
Lider Faktoring3,250,31-4,69
Link Bilgisayar41,741,1630,95
Logo Yazılım186,600,8648,69
Lokman Hekim Sağlık17,462,5962,38
Lüks Kadife76,004,11162,98
Makina Takım3,90-0,5114,37
Marka Yatırım Holding5,60-1,41-12,91
Marmaris Altınyunus226,30-0,61103,69
Marshall306,007,18-0,23
Martı GMYO2,680,00-2,55
Martı Otel2,230,454,69
Matriks Bilgi Dağıtım37,269,98
Mavi Giyim44,90-0,97-13,98
Mazhar Zorlu Holding38,002,7020,71
Mega Polietilen7,78-2,261,57
Menderes Tekstil2,930,34-5,18
Merit Turizm230,00-4,17174,79
Merko Gıda7,431,64-14,00
Metemtur Otelcilik25,720,4716,38
Metro Holding2,18-1,364,81
Metro Petrol ve Tesisleri2,600,00-10,03
Metro Yatırım Ortaklığı2,140,94-8,15
Migros Ticaret37,901,23-11,45
Milpa4,710,002,39
Mistral GMYO4,78-0,421,49
MLP Sağlık21,763,929,51
MMC San. Ve Tic. Yat.5,70-5,0023,91
Mondi Tire Kutsan6,54-0,30-13,95
Naturel Enerji42,80-0,4720,09
Naturelgaz15,039,95
Net Holding4,62-1,2834,69
Netaş Telekom.27,66-0,07-1,50
Niğbaş Niğde Beton18,25-0,98-64,90
Nuh Çimento58,90-0,3422,64
Nurol GMYO16,293,04123,46
Odaş Elektrik3,65-1,08-6,41
Olmuksan-IP7,69-0,65-35,11
Orge Enerji Elektrik12,27-0,3266,26
Orma Orman Mahsulleri26,503,9280,03
Osmanlı Menkul34,70-2,7512,15
Ostim Endüstriyel Yat2,750,00-0,14
Otokar373,20-0,2122,65
Oyak Çimento7,27-0,68-17,20
Oyak Yat. Ort.8,88-0,2227,77
Oylum Sınai Yatırımlar4,190,48-11,04
Özak GMYO5,110,200,20
Özbal Çelik Boru8,861,7235,27
Özderici GMYO1,990,51-10,36
Özerden Plastik8,420,36-6,44
Pamukova Elektrik39,728,5286,30
Panora GMYO6,971,3114,12
Papilon Savunma20,041,21-11,95
Park Elek.Madencilik5,731,246,70
Parsan32,88-1,2035,31
Pegasus74,30-0,87-0,40
Peker GMYO1,97-5,29-24,52
Penguen Gıda4,032,03-20,20
Pera GMYO1,79-0,562,19
Pergamon Dış Ticaret26,76-0,3746,00
Petkim6,030,5021,08
Petrokent Turizm2.560,000,08182,44
Pınar Et Ve Un24,502,515,24
Pınar Su8,720,5817,36
Pınar Süt22,141,28-4,07
Plastikkart14,32-0,90-0,90
Polisan Holding3,220,31-16,25
Politeknik Metal334,200,12-17,63
Prizma Press Matbaacılık5,54-0,361,09
QNB Finans Fin. Kir.112,001,73-10,61
QNB Finansbank53,150,00-24,45
Ral Yatırım Holding3,83-1,29-13,74
Ray Sigorta13,34-4,71-13,66
Reysaş GMYO4,730,64-13,21
Reysaş Lojistik6,780,89-26,62
Rhea Girişim2,990,34-19,62
Rodrigo Tekstil21,100,4853,90
Royal Halı3,651,676,10
RTA Laboratuvarları27,601,85-8,85
Sabancı Holding8,710,35-21,00
Safkar Ege Soğutmacılık10,39-1,05-4,50
Sanel Mühendislik4,75-1,0438,89
Sanifoam Sünger19,000,0039,71
Sanko Pazarlama12,360,1631,63
Saray Matbaacılık6,8210,00-22,23
Sarkuysan15,887,3079,64
Sasa Polyester45,340,18124,23
Say Yenilenebilir Enerji35,020,34311,52
Sekuro Plastik29,340,07110,17
Selçuk Ecza Deposu10,481,16-23,22
Selçuk Gıda4,350,00-12,65
Senkron Güvenlik45,00-2,9871,36
Serve Film Prodüksiyon18,153,1213,44
Servet GMYO94,700,2120,79
Seyitler Kimya32,72-1,7430,41
Silverline Endüstri6,160,98-28,37
Sinpaş GMYO4,170,48-0,24
Smartiks Yazılım7,040,00-20,54
Sodaş Sodyum Sanayii36,10-0,3937,08
Söktaş4,800,21-5,70
Sönmez Filament51,900,00-26,07
Sönmez Pamuklu21,002,44-12,50
Sumaş Suni Tahta78,000,0052,20
Şeker Fin. Kir.9,482,3848,13
Şekerbank1,19-0,83-21,19
Şişe Cam7,481,222,33
Şok Marketler Ticaret12,891,502,14
T. Halk Bankası4,500,67-19,06
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası24,960,00-19,64
T.S.K.B.1,410,00-19,27
T.Tuborg18,200,000,72
Taç Tarım Ürünleri25,903,60145,96
Tat Gıda9,511,39-17,74
TAV Havalimanları21,24-1,03-0,28
Taze Kuru Gıda268,006,4823,90
Tek-Art Turizm1,82-0,55-9,90
Tekfen Holding15,57-0,70-5,06
Teknosa İç ve Dış Ticaret12,931,091,17
Temapol Polimer Plastik17,833,4255,04
TGS Dış Ticaret16,55-0,3030,21
Tofaş Oto. Fab.33,38-0,247,99
Torunlar GMYO3,35-0,30-14,10
Trabzon Liman31,16-0,38-2,99
Trabzonspor Sportif2,12-1,40-13,11
Trend GMYO6,78-1,31-46,06
TSKB GMYO5,44-2,68-5,39
Tuğçelik7,91-0,88-2,10
Tukaş8,060,88-16,82
Turcas Petrol4,461,83-8,04
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.13,20

Turkcell15,220,26-5,47
Tümosan Motor ve Traktör23,26-0,3465,32
Tüpraş90,35-0,66-16,34
Türk Hava Yolları12,66-1,48-1,94
Türk İlaç Serum47,94-9,97
Türk Prysmian Kablo11,800,68-2,48
Türk Telekom6,840,15-17,74
Türk Traktör209,90-0,7623,20
Türker Proje Gayrimenkul147,40-1,2130,56
Türkiye Sigorta6,620,000,30
Ufuk Yatırım19,000,0041,79
Ulaşlar Turizm Yat.5,471,8629,01
Ulusoy Elektrik55,85-0,538,76
Ulusoy Un Sanayi7,02-1,2137,96
Umpaş Holding1,969,50-24,90
Uşak Seramik2,41-1,232,99
Utopya Turizm21,82-9,98-43,76
Uzertaş Boya49,16-1,44-13,14
Ülker Bisküvi21,880,64-5,45
Vakıf Fin. Kir.26,029,88510,80
Vakıf GMYO3,140,00-13,26
Vakıf Yat. Ort.7,751,575,30
Vakıflar Bankası3,54-1,12-24,84
Vakko Tekstil14,90-3,93128,53
Vanet Gıda7,070,28-8,54
Verusa Holding62,95-0,8739,58
Verusaturk Girisim25,62-0,4795,87
Vestel36,743,5574,45
Vestel Beyaz Eşya59,90-1,4846,53
Viking Kağıt7,20-0,55-20,00
Yapı Kredi Koray GMYO7,542,4569,44
Yapı ve Kredi Bank.2,19-0,45-26,93
Yaprak Süt ve Besi Çift.104,001,9643,65
Yataş16,902,1816,96
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,90-2,01-11,36
Yeni Gimat GMYO12,68-0,319,38
Yeşil GMYO1,370,74-0,72
Yeşil Yapı1,86-0,531,09
Yeşil Yatırım Holding108,306,4913,58
Yibitaş İnşaat Malzeme15.480,00-0,63-0,77
Yonga Mobilya25,880,00-13,57
Yükselen Çelik4,840,21-7,49
Yünsa14,36-0,073,37
Zorlu Enerji2,260,89-18,41

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Türkçe العربية English