DOLAR
13.558
13.700
EURO
15.348
15.532
İNGİLİZ STERLİNİ
18.2965
18.5592
GRAM ALTIN
792.8669
801.2837
ÇEYREK ALTIN
1273.135
1320.000

Son Dakika Haberler

Anadolu Ajansı haberine göre;

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım5,250,57-32,17
Acıpayam Selüloz20,601,0820,98
Adel Kalemcilik31,382,89-6,02
Adese Gayrimenkul0,801,27-66,96
Afyon Çimento4,170,97-18,40
AGESA Hayat Emeklilik21,141,6323,37
Ak Enerji2,022,02-8,60
Akbank7,541,7511,57
Akçansa21,262,3132,03
Akdeniz Yatırım Hold.1,880,53-21,77
Akfen GMYO4,64-2,52156,71
Akın Tekstil42,761,0934,63
Akiş GMYO1,860,54-33,39
Akmerkez GMYO44,70-0,04-26,92
Aksa30,862,94123,39
Aksa Enerji9,641,69159,14
Aksigorta8,533,772,66
Aksu Enerji22,00-0,90191,50
Alarko Carrıer342,90-0,61-5,30
Alarko GMYO31,061,6422,62
Alarko Holding11,51-0,1735,07
Albaraka Türk1,970,001,55
Alcatel Lucent Teletaş28,300,07-4,59
Alkim Kağıt16,96-0,0631,03
Alkim Kimya20,500,6945,53
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,392,21-5,18
Altınyunus Çeşme71,75-0,2143,61
Anadolu Efes28,781,3434,73
Anadolu Grubu Holding43,382,0766,05
Anadolu Hayat Emek.13,05-1,6662,40
Anadolu Isuzu25,920,3144,00
Anadolu Sigorta6,671,21-7,62
Anatolia Tanı Ve Biyoteknoloji23,904,37
Anel Elektrik2,701,890,61
Arçelik50,352,3876,92
ARD Bilişim Teknolojileri8,042,0319,07
Arena Bilgisayar12,830,2317,68
Armada Bilgisayar65,850,6134,17
Arsan Tekstil5,79-0,1745,26
Arzum Ev Aletleri17,840,90-26,17
Aselsan24,743,5136,85
Ata GMYO4,020,00-27,04
Atakule GMYO3,022,7229,00
Atlantis Yatırım Holding7,27-2,6830,76
Atlas Yat. Ort.1,29-0,77-25,09
ATP Bilgisayar65,002,28
Avrasya GMYO1,900,53-27,46
Avrasya Petrol ve Tur.2,250,45-29,69
Avrupa Yatırım Holding6,821,0413,67
Aydem Enerji7,150,56
Ayen Enerji6,761,8124,95
Ayes Çelik Hasır Ve Çit25,163,62123,06
Aygaz23,700,5967,06
Bagfaş15,329,66113,96
Bak Ambalaj21,481,808,61
Balatacılar Balatacılık9,49-3,1615,17
Bantaş Ambalaj3,643,1216,42
Banvit77,951,2349,90
Başkent Doğalgaz GMYO14,05-1,54
Baştaş Başkent Çimento12,12-6,77-30,22
Batı Çimento15,940,44238,43
Batısöke Çimento2,461,650,82
Bayrak Taban Sanayi7,620,40-28,18
Bera Holding11,621,84-42,70
Berkosan Yalıtım8,821,38-1,12
Beşiktaş Futbol Yat.5,352,8832,43
Beyaz Filo9,84-0,71-2,37
Bilici Yatırım17,28-0,75212,29
Bim Mağazalar75,55-0,799,26
Biotrend Çevre ve Enerji7,120,00
Birko Mensucat1,000,00-9,91
Birleşim Mühendislik9,91-0,30
Birlik Mensucat2,309,52-33,53
Bizim Mağazaları14,670,07-2,03
BMS Çelik Hasır8,80-0,56
Boğaziçi Beton Sanayi4,70-0,63
Borusan Mannesmann31,000,1911,51
Borusan Yat. Paz.416,70-0,19-8,27
Bosch Fren Sistemleri1.180,900,63-3,97
Bossa32,740,2483,42
Brisa34,040,2475,80
Burçelik27,70-1,7031,78
Burçelik Vana26,202,34-47,24
Bursa Çimento4,750,21-4,57
Carrefoursa45,843,10-36,16
Casa Emtia Petrol117,104,0910,47
Ceo Event Medya13,57-0,66111,04
Coca Cola İçecek97,35-0,1553,29
Cosmos Yat. Holding9,371,1916,25
Credıtwest Faktorıng4,38-9,88-25,38
Çan2 Termik12,690,32
Çelebi217,604,5719,22
Çelik Halat9,101,220,03
Çemaş Döküm1,300,78-23,65
Çemtaş17,880,3413,80
Çimbeton240,20-1,52-18,99
Çimentaş34,520,23-4,54
Çimsa38,161,54114,38
Çuhadaroğlu Metal10,55-0,1938,68
Dagi Giyim2,950,68-13,40
Dagi Yatırım Holding12,15-0,33-5,81
Dardanel3,061,66-42,54
Datagate Bilgisayar13,83-1,36-14,15
Demısaş Döküm9,41-0,3245,32
Denge Holding1,320,00-56,54
Deniz GMYO1,751,16-5,00
Derimod8,300,97-14,78
Derlüks Yatırım Holding5,20-0,38-41,04
Desa Deri9,27-0,54-4,83
Despec Bilgisayar10,220,39-21,75
Deva Holding32,062,8233,26
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,65-2,5417,40
Diriteks Diriliş Tekstil4,041,008,31
Ditaş Doğan27,640,29112,52
DO-CO1.227,001,3694,76
Doğan Burda168,609,98651,34
Doğan Holding3,520,5717,40
Doğtaş Kelebek Mobilya2,360,431,33
Doğu Aras Enerji98,650,66
Doğusan3,80-1,044,65
Doğuş GMYO10,74-0,2831,46
Doğuş Otomotiv54,157,65108,88
Döktaş Dökümcülük34,66-1,8113,19
Duran Doğan Basım20,802,1698,28
Dyo Boya11,15-0,36-0,86
Eczacıbaşı İlaç7,480,813,86
Eczacıbaşı Yatırım50,700,4088,34
E-Data Teknoloji14,971,84
Edip Gayrimenkul3,48-0,574,82
Ege Endüstri1.993,300,9319,73
Ege Gübre265,10-0,1184,79
Ege Profil36,24-0,82-3,74
Ege Seramik16,991,4375,83
Egeplast26,08-1,14-21,68
Ekiz Kimya7,721,858,27
Elite Naturel Organik Gıda27,603,14
Emek Elektrik3,065,157,17
Eminiş Ambalaj20,981,84-43,05
Emlak Konut GMYO2,550,3920,59
Enerjisa Enerji14,481,7625,58
Enka İnşaat16,39-1,32132,75
Erbosan146,701,03261,73
Ereğli Demir Çelik26,765,69103,71
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,240,93
Ersu Gıda5,33-2,917,89
Escar Turizm Taşımacılık30,240,40
Escort Teknoloji6,48-0,92-1,37
Esenboğa Elektrik31,960,2567,98
Etiler Gıda5,01-0,7925,88
Euro Kapital Yat. Ort.3,961,543,68
Euro Trend Yat. Ort.3,92-1,2610,79
Euro Yat. Ort.3,692,50-16,92
Euro Yatırım Holding2,109,95-26,06
Europap Tezol Kağıt17,111,54
Fade Gıda8,040,1254,57
Fenerbahçe Futbol32,360,689,47
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,59-0,38-12,14
F-M İzmit Piston139,000,0013,38
Fonet Bilgi Teknolojileri13,96-2,177,14
Ford Otosan266,203,34121,65
Formet Metal Ve Cam1,301,56-47,01
Frigo Pak Gıda4,02-1,9555,21
Galata Wind Enerji5,21-0,76
Galatasaray Sportif3,990,50-1,48
Garanti Bankası12,020,3318,41
Garanti Faktoring14,241,2827,94
Garanti Yat. Ort.2,550,00-20,71
Gedik Y. Men. Değ.7,711,0530,10
Gediz Ambalaj20,161,7250,45
Gelecek Varlık Yönetimi13,361,21
Gen İlaç14,040,57
Gentaş3,870,52-14,25
Gersan Elektrik6,070,83-1,14
Gimat Mağazacılık2,46-0,81
Girişim Elektrik Sanayi21,340,09
Global Men. Değ.6,450,787,32
Global Yat. Holding2,451,24-30,26
Good-Year10,01-0,8925,62
Göltaş Çimento46,54-1,4013,39
Gözde Girişim9,140,4414,54
GSD Denizcilik4,282,6475,76
GSD Holding3,602,2743,43
Gübre Fabrik.86,100,060,06
Güler Yat. Holding2,990,67-13,65
Halk GMYO2,810,72-7,81
Hatay Tekstil20,463,1350,05
Hedef Girişim2,892,8514,46
Hedef Holding5,155,32
Hektaş14,840,54177,78
HUB Girişim10,480,58-42,42
Hürriyet Gzt.2,080,48-0,95
ICBC Turkey Bank6,320,48-2,77
İdeal Finansal Teknolojiler33,18-2,41146,51
İdealist GMYO2,150,94-9,40
İhlas Ev Aletleri1,051,94-43,64
İhlas Gayrimenkul0,951,06-24,00
İhlas Gazetecilik0,80-4,76-67,53
İhlas Haber Ajansı8,511,55
İhlas Holding0,631,61-43,88
İhlas Yayın Holding0,760,00-33,33
İndeks Bilgisayar8,19-1,2176,28
Info Yatırım5,462,4416,90
İntema76,058,0390,60
Inveo Yatırım Holding30,381,20109,92
İpek Doğal Enerji15,700,9620,03
İskenderun Demir Çelik23,962,83182,44

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English