Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım7,080,28-8,53
Acıpayam Selüloz20,92-0,2922,20
Adel Kalemcilik26,400,92-22,89
Adese Alışveriş Ticaret2,902,113,57
Afyon Çimento4,960,81-2,94
Ak Enerji2,03-0,49-8,14
Akbank6,091,33-12,12
Akçansa19,446,5217,53
Akdeniz Yatırım Hold.2,13-0,47-11,37
Akfen GMYO4,38-1,35-9,88
Akın Tekstil52,20-1,0464,36
Akiş GMYO3,130,64-11,33
Akmerkez GMYO62,800,56-2,47
Aksa15,953,179,32
Aksa Enerji11,203,7050,54
Aksigorta9,38-0,320,86
Aksu Enerji6,92-0,57-8,31
Alarko Carrıer433,100,7218,69
Alarko GMYO25,160,64-3,82
Alarko Holding10,810,9325,12
Albaraka Türk2,28-0,4417,53
Alcatel Lucent Teletaş35,30-0,5119,02
Alkim Kağıt19,100,7940,98
Alkim Kimya18,080,1724,37
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,622,3419,63
Altınyunus Çeşme95,259,6790,65
Anadolu Efes23,52-1,671,47
Anadolu Grubu Holding28,74-0,909,23
Anadolu Hayat Emek.10,06-0,2016,03
Anadolu Isuzu21,10-1,1217,22
Anadolu Sigorta8,01-0,256,09
Anel Elektrik3,96-1,4924,92
Arçelik33,461,0310,07
ARD Bilişim Teknolojileri57,900,0920,42
Arena Bilgisayar50,900,6947,97
Armada Bilgisayar62,850,8828,06
Arsan Tekstil8,000,389,74
Artı Yatırım Holding5,502,80-5,17
Arzum Ev Aletleri24,203,07-1,71
Aselsan17,33-0,40-5,04
Ata GMYO5,89-0,516,90
Atakule GMYO4,535,8479,76
Atlantis Yatırım Holding6,840,0023,02
Atlas Yat. Ort.1,690,60-3,43
AvivaSA Emeklilik Hayat17,99-1,32-0,17
Avrasya GMYO3,325,4026,75
Avrasya Petrol ve Tur.3,47-0,868,44
Avrupa Yatırım Holding6,07-1,301,17
Ayen Enerji8,789,8962,29
Ayes Çelik Hasır Ve Çit11,752,173,52
Aygaz16,44-0,0612,22
Bagfaş25,701,1028,50
Bak Ambalaj25,06-0,7124,06
Balatacılar Balatacılık10,299,9424,88
Bantaş Ambalaj4,98-0,206,18
Banvit56,30-0,188,27
Baştaş Başkent Çimento13,48-0,07-22,39
Batı Çimento12,850,39172,82
Batısöke Çimento3,24-3,2832,79
Bayrak Taban Sanayi11,701,2110,27
Bera Holding23,88-0,5017,75
Berkosan Yalıtım12,80-4,5543,50
Beşiktaş Futbol Yat.3,900,78-3,47
Beyaz Filo14,43-0,8941,75
Bilici Yatırım8,055,0921,23
Bim Mağazalar65,850,69-10,45
Birko Mensucat1,163,574,50
Birlik Mensucat2,993,10-13,58
Bizim Mağazaları14,360,98-6,51
Borusan Mannesmann30,340,869,14
Borusan Yat. Paz.504,002,1310,31
Bosch Fren Sistemleri1.153,000,30-6,93
Bossa20,58-0,1915,29
Brisa29,522,8648,04
Burçelik26,606,5726,55
Burçelik Vana37,549,96-24,41
Bursa Çimento4,662,64-6,38
Carrefoursa61,001,58-15,04
Casa Emtia Petrol215,309,96103,11
Ceo Event Medya6,670,003,73
Coca Cola İçecek72,150,2810,80
Cosmos Yat. Holding11,702,6345,16
Credıtwest Faktorıng5,56-0,18-5,28
Çelebi171,500,82-6,04
Çelik Halat9,080,89-0,19
Çemaş Döküm2,161,890,47
Çemtaş15,530,78-2,33
Çimbeton321,90-0,658,57
Çimentaş46,004,5527,21
Çimsa22,846,1328,31
Çuhadaroğlu Metal7,580,40-1,94
Dagi Giyim7,880,51-2,35
Dagi Yatırım Holding13,55-3,635,04
Dardanel32,965,44-1,61
Datagate Bilgisayar16,233,970,74
Demısaş Döküm7,67-2,6616,04
Denge Holding8,803,5360,58
Deniz GMYO6,354,1085,67
Derimod12,50-1,4228,34
Derlüks Deri8,73-2,78-1,02
Desa Deri12,25-1,2125,77
Despec Bilgisayar13,232,721,30
Deva Holding30,240,8725,27
Dinamik Isı Makina Yalıtım16,89-0,0655,67
Diriteks Diriliş Tekstil6,50-9,9774,26
Ditaş Doğan16,59-0,5427,34
DO-CO584,401,63-7,24
Doğan Burda19,60-3,16-12,66
Doğan Holding3,161,612,93
Doğtaş Kelebek Mobilya2,480,816,49
Doğusan5,065,2015,53
Doğuş GMYO9,080,2211,14
Doğuş Otomotiv32,94-2,5414,61
Döktaş Dökümcülük31,78-0,693,79
Duran Doğan Basım11,93-0,4213,73
Dyo Boya13,130,6115,58
Eczacıbaşı İlaç7,340,82-1,61
Eczacıbaşı Yatırım52,45-0,4789,08
Edip Gayrimenkul3,794,9914,16
Ege Endüstri1.532,401,42-11,28
Ege Gübre209,001,0143,94
Ege Profil39,506,183,29
Ege Seramik12,82-0,4724,59
Egeplast35,302,086,01
Ekiz Kimya7,21-5,751,12
Emek Elektrik2,269,74-20,85
Eminiş Ambalaj30,00-2,85-18,57
Emlak Konut GMYO2,343,089,35
Enerjisa Enerji11,400,18-8,87
Enka İnşaat7,250,69-1,63
Erbosan59,10-1,8344,15
Ereğli Demir Çelik14,742,22-1,27
Ersu Gıda4,591,10-7,09
Escort Teknoloji7,381,5112,33
Esenboğa Elektrik36,122,3889,81
Etiler Gıda6,050,8352,01
Euro Kapital Yat. Ort.3,703,35-3,90
Euro Trend Yat. Ort.3,64-1,091,11
Euro Yat. Ort.4,390,46-2,66
Euro Yatırım Holding3,30-0,3016,20
Fade Gıda10,571,0570,76
Fenerbahçe Futbol29,240,14-1,08
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,540,152,67
F-M İzmit Piston170,00-0,4736,77
Fonet Bilgi Teknolojileri14,010,217,52
Ford Otosan182,60-0,7644,92
Formet Celik Kapi Sanayi4,285,68-9,89
Frigo Pak Gıda28,003,7033,46
Galatasaray Sportif4,04-1,22-0,25
Garanti Bankası9,101,68-12,25
Garanti Faktoring13,00-3,7016,80
Garanti Yat. Ort.3,241,890,31
Gedik Y. Men. Değ.25,300,80100,79
Gediz Ambalaj35,92-0,2234,03
Gentaş5,46-1,09-8,08
Gersan Elektrik6,980,1413,68
Global Men. Değ.7,270,4120,97
Global Yat. Holding5,33-1,3013,89
Good-Year9,672,7615,67
Göltaş Çimento61,05-0,8947,96
Gözde Girişim6,591,85-17,42
GSD Denizcilik6,360,4726,19
GSD Holding2,451,66-2,39
Gübre Fabrik.73,70-0,54-14,35
Güler Yat. Holding10,674,40-1,84
Halk GMYO3,301,852,80
Hatay Tekstil24,602,7676,34
Hedef Girişim4,02-0,2517,32
Hektaş29,18-2,2153,02
HUB Girişim16,581,59-8,90
Hürriyet Gzt.2,48-0,4018,10
ICBC Turkey Bank6,421,42-1,23
İdealist Danışmanlık38,749,99187,82
İdealist GMYO11,544,2569,71
İhlas Ev Aletleri1,700,59-9,57
İhlas Gayrimenkul1,242,48-0,80
İhlas Gazetecilik3,210,63-20,94
İhlas Holding0,900,00-19,83
İhlas Yayın Holding1,000,00-12,28
İndeks Bilgisayar23,246,0221,48
Info Yatırım7,070,149,61
İntema54,00-1,7335,34
Inveo Yatırım Holding143,00-1,38223,38
İpek Doğal Enerji14,43-1,3010,32
İskenderun Demir Çelik11,602,4714,74

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English