Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım7,853,561,42
Acıpayam Selüloz17,93-0,614,73
Adel Kalemcilik27,200,74-20,55
Adese Alışveriş Ticaret2,74-1,08-2,14
Afyon Çimento5,36-0,924,89
Ak Enerji2,34-0,435,88
Akbank7,21-0,554,04
Akçansa18,52-0,7511,97
Akdeniz Yatırım Hold.5,372,293,87
Akfen GMYO4,97-0,402,26
Akın Tekstil38,126,0120,03
Akiş GMYO3,71-0,805,10
Akmerkez GMYO65,30-0,151,41
Aksa14,42-0,96-1,17
Aksa Enerji8,393,5812,77
Aksigorta9,47-0,421,83
Aksu Enerji14,22-0,560,71
Alarko Carrıer552,303,8751,36
Alarko GMYO25,403,34-2,91
Alarko Holding10,007,8715,74
Albaraka Türk2,031,504,64
Alcatel Lucent Teletaş30,30-1,052,16
Alkim Kağıt14,06-0,713,78
Alkim Kimya16,570,9113,98
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,340,436,85
Altınyunus Çeşme60,409,9220,90
Anadolu Efes27,141,5017,08
Anadolu Grubu Holding28,32-0,357,19
Anadolu Hayat Emek.10,070,7016,15
Anadolu Isuzu20,482,7113,78
Anadolu Sigorta7,890,904,50
Anel Elektrik3,140,96-0,95
Arçelik33,680,1810,79
ARD Bilişim Teknolojileri54,95-1,8814,29
Arena Bilgisayar41,18-0,4419,71
Armada Bilgisayar60,70-2,5723,68
Arsan Tekstil7,51-1,833,02
Artı Yatırım Holding9,00-0,4455,17
Arzum Ev Aletleri22,70-0,09-7,80
Aselsan18,730,052,63
Ata GMYO6,070,5010,16
Atakule GMYO2,81-1,7511,51
Atlantis Yatırım Holding8,959,9560,97
Atlas Yat. Ort.1,810,003,43
AvivaSA Emeklilik Hayat18,20-0,930,99
Avrasya GMYO3,71-0,27-8,62
Avrasya Petrol ve Tur.3,250,311,56
Avrupa Yatırım Holding7,032,6317,17
Ayen Enerji5,59-0,893,33
Ayes Çelik Hasır Ve Çit11,000,92-3,08
Aygaz15,070,472,87
Bagfaş25,042,3725,20
Bak Ambalaj20,80-1,422,97
Balatacılar Balatacılık8,003,90-2,91
Bantaş Ambalaj4,77-0,831,71
Banvit50,75-1,65-2,40
Baştaş Başkent Çimento19,00-2,069,38
Batı Çimento5,80-0,1723,14
Batısöke Çimento2,49-1,192,05
Bayrak Taban Sanayi10,56-1,12-0,47
Bera Holding22,020,828,58
Berkosan Yalıtım8,833,64-1,01
Beşiktaş Futbol Yat.4,190,483,71
Beyaz Filo10,39-0,672,06
Bilici Yatırım7,00-0,435,42
Bim Mağazalar77,000,004,71
Birko Mensucat1,102,80-0,90
Birlik Mensucat3,110,00-10,12
Bizim Mağazaları15,800,642,86
Borusan Mannesmann38,162,9137,27
Borusan Yat. Paz.529,90-1,8715,98
Bosch Fren Sistemleri1.257,90-0,321,53
Bossa19,110,317,06
Brisa23,265,5416,65
Burçelik23,166,3410,18
Burçelik Vana48,687,84-1,97
Bursa Çimento12,431,893,24
Carrefoursa78,605,229,47
Casa Emtia Petrol138,00-0,7230,19
Ceo Event Medya6,781,955,44
Coca Cola İçecek74,000,7512,46
Cosmos Yat. Holding12,609,6656,33
Credıtwest Faktorıng5,680,18-3,24
Çelebi183,202,060,37
Çelik Halat20,40-1,64-4,76
Çemaş Döküm2,22-0,893,26
Çemtaş15,94-0,380,24
Çimbeton468,707,3358,08
Çimentaş61,609,8070,35
Çimsa19,672,7710,51
Çuhadaroğlu Metal8,39-2,218,54
Dagi Giyim8,42-6,034,34
Dagi Yatırım Holding14,50-3,7812,40
Dardanel31,120,06-7,10
Datagate Bilgisayar15,910,00-1,24
Demısaş Döküm6,470,00-2,12
Denge Holding6,601,6920,44
Deniz GMYO4,24-0,4723,98
Derimod10,45-4,657,29
Derlüks Deri9,23-1,814,65
Desa Deri10,15-1,364,21
Despec Bilgisayar12,61-0,79-3,45
Deva Holding26,22-0,618,62
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,42-0,785,25
Diriteks Diriliş Tekstil3,90-6,474,56
Ditaş Doğan34,08-1,224,28
DO-CO588,101,36-6,65
Doğan Burda23,20-0,853,39
Doğan Holding3,68-2,6519,87
Doğtaş Kelebek Mobilya2,520,008,20
Doğusan5,10-0,7816,44
Doğuş GMYO8,94-0,679,42
Doğuş Otomotiv31,304,198,91
Döktaş Dökümcülük31,900,384,18
Duran Doğan Basım10,60-0,281,05
Dyo Boya12,35-3,528,71
Eczacıbaşı İlaç7,610,002,01
Eczacıbaşı Yatırım35,24-1,5627,04
Edip Gayrimenkul3,20-0,93-3,61
Ege Endüstri1.754,300,111,56
Ege Gübre231,806,0459,64
Ege Profil38,200,10-0,10
Ege Seramik12,760,4724,00
Egeplast31,50-1,56-5,41
Ekiz Kimya8,376,4917,39
Emek Elektrik4,91-3,54-17,06
Eminiş Ambalaj51,009,5438,44
Emlak Konut GMYO2,460,4114,95
Enerjisa Enerji12,19-0,89-2,56
Enka İnşaat8,50-3,3015,33
Erbosan47,060,0914,78
Ereğli Demir Çelik15,31-0,202,55
Ersu Gıda5,082,012,83
Escort Teknoloji6,713,072,13
Esenboğa Elektrik22,241,0016,87
Etiler Gıda4,704,2118,09
Euro Kapital Yat. Ort.4,10-3,536,49
Euro Trend Yat. Ort.3,63-4,970,83
Euro Yat. Ort.4,89-5,608,43
Euro Yatırım Holding3,74-0,5331,69
Fade Gıda6,210,320,32
Fenerbahçe Futbol39,842,2134,78
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,61-1,643,77
F-M İzmit Piston141,70-0,9814,00
Fonet Bilgi Teknolojileri12,411,55-4,76
Ford Otosan160,001,2026,98
Formet Çelik Kapı5,06-5,076,53
Frigo Pak Gıda22,900,889,15
Galatasaray Sportif3,93-0,25-2,96
Garanti Bankası10,51-0,471,35
Garanti Faktoring12,26-0,9710,15
Garanti Yat. Ort.3,59-1,3711,15
Gedik Y. Men. Değ.13,732,858,97
Gediz Ambalaj29,221,259,03
Gentaş6,060,662,02
Gersan Elektrik6,20-1,120,98
Global Men. Değ.6,29-1,724,66
Global Yat. Holding5,210,7711,32
Good-Year8,972,517,30
Göltaş Çimento40,700,49-1,36
Gözde Girişim7,40-0,94-7,27
GSD Denizcilik5,22-1,143,57
GSD Holding2,510,400,00
Gübre Fabrik.66,80-0,45-22,37
Güler Yat. Holding10,700,09-1,56
Halk GMYO3,411,796,23
Hatay Tekstil16,644,0719,28
Hedef Girişim3,43-1,150,10
Hektaş28,326,8748,51
HUB Girişim19,58-1,117,58
Hürriyet Gzt.2,230,456,19
ICBC Turkey Bank6,910,146,31
İdealist Danışmanlık12,971,33-3,64
İdealist GMYO8,62-0,3526,76
İhlas Ev Aletleri1,87-0,53-0,53
İhlas Gayrimenkul1,370,749,60
İhlas Gazetecilik3,981,27-1,97
İhlas Holding1,252,460,81
İhlas Yayın Holding1,190,004,39
İndeks Bilgisayar19,70-0,352,98
Info Yatırım6,250,64-3,10
İntema50,255,1725,94
Inveo Yatırım Holding70,859,9360,22
İpek Doğal Enerji13,37-0,302,22
İskenderun Demir Çelik10,46-0,293,46

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English